آرامش اعصاب

رسیدن به آرامش
داشتن آرامش، بدون شک همانند یک جهش بزرگی برای رسیدن به اهداف شما می باشد که برای رسیدن به آرامش، باید یک سری قول به خودتان بدهید که عبارتند از...
رفع خستگی عصر

فورا از بی حالی و خستگی عصر رها شوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در عصر بخاطر این فکر که روز تمام شده بعضی از افراد دچار پکری و خستگی می شوند که با سرگرم کردن خود توسط موزیک و کتاب و تغذیه نشاط آور قابل رفع می باشد.
آرامش اعصاب

دوای درد اعصاب متولدین هر ماه چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای رسیدن به آرامش اعصاب راه های زیادی وجود دارد اما متولدین هر ماه به دلیل خصوصیات خاصی که دارند باید برای آرامش روش های مختص به ماه تولدشان را انجام دهند.
رهایی از فکر زیاد

راه رهایی از فکر و خیال زیاد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد امروزه مدام در حال فکر کردن به یک یا چند موضوع تکراری در زندگی هستند که زندگی آن ها را سخت می کند ولی خودشان متوجه این افکار طولانی مدت و مخرب نیستند.
آرامش اعصاب

آرامش اعصاب به هر روشی که دوست داری

زمان مطالعه : 18 دقیقه
داشتن آرامش اعصاب در طول روز، می تواند برای هر یک از ما حیاتی واقع شود چرا که در رسیدن به اهداف تاثیر بسزایی دارد که برای رسیدن به آن باید...
گرسنگی و عصبانیت

گرسنگی شما رو عصبی می کنه چون ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اغلب افراد احتمالا این اتفاق افتاده است که در هنگام گرسنگی عصبانی شوند، اما دلایل عصبانیت در هنگام گرسنگی چیست و چه مواردی باعث عصبانیت در زمان گرسنگی می شود؟
آرامش ذهن

بهترین راه آرامش ذهنی بعد یک روز پرمشغله

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشغله های روزانه خستگی زیادی برای شما به همراه دارند از این رو بهتر است ترفند هایی برای رسیدن به آرامش بلد باشید.
عصبانی شدن زیاد

اگه زود و زیاد عصبانی میشی بخون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احساس عصبانیت سریع در ساده ترین مواقع که هیچ ضرورتی بر آن نیست، می تواند عوارضی را در پی داشته باشد که بهتر است هر چه زودتر از آن جلوگیری کرد.
آرام شدن بعد دعوا

شگرد آروم شدن بعد یه بحث و دعوای جدی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است بنابر دلایلی، بحث ساده یا جدی داشته باشیم و آرامش را از خود سلب کنید و این در حالی است که با رعایت چند نکته می توانید به آرامش برسید.
کنترل عصبانیت

3 پیشنهاد به درد بخور برای مواقع عصبانیت

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در هنگام عصبانیت ممکن است حرف هایی بزنید که بعدا از گفتنشان پشیمان شوید از این رو بهتر است راههای را برای کنترل عصبانیت بلد باشید.
راز آرامش درون

40 راز فوق العاده برای رسیدن به آرامش کامل ذهن و درون

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آرامش درونی بدست نمی آید مگر با آگاهی، روراستی، عشق ورزیدن و ... همچنین رسیدگی به سلامت خود نیز از راز های آرامش داشتن است .
آرامش اعصاب

یه نسخه ارزون برای آرامش اعصاب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ی افراد به دنبال آرامش در زندگی هستند و راه های سخت و متفاوتی را امتحان میکند اما ساده ترین نسخه برای رسیدن به آرامش اعصاب جزء موثرترین راه های ممکن است.
حمله پانیک

دلیل و درمان حمله پانیک در خواب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواب آرام برای سلامتی ضروری است اما اختلال پانیک شبانه از معضلاتی است که خواب را از شما سلب می کند. شناخت دلایل میتواند این مشکل را درمان کند.
غذای آرامش اعصاب

10 غذای فوق العاده موثر در آرامش اعصاب و روان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن استرس و اضطراب باعث انواع بیماری های روحی می شود، بنابراین برای آرامش اعصاب و روان می توانید از مواد غذایی استفاده کنید که در آرام شدن اعصاب بسیار موثر هستند.
تنفس آرامش

تمرینی ساده برای آرامش اعصاب و روان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از راهکار های مفید و ساده برای آرامش اعصاب و روان "تفس" است . آشنا بودن با نحوه ی درست تنفس برای رسیدن به آرامش به شما کمک بسیاری میکند.
صفحه 1 از 3