بلندی قد

بلند شدن قد
اغلب افراد با قد خود مشکل دارند و می خواهند قد بلند شوند، یکی از سالم ترین و بهترین روش ها برای افزایش قد انجام برخی از ورزش ها است.
براي قد بلند شدن جنين

تغذیه مادر باردار برای قد بلند شدن جنین

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از عوامل اصلی که قد نوزاد شما را تعیین می‌کند عوامل وراثتی است؛ اما با تغذیه مناسب در بارداری نیز می‌توانید بر رشد قد جنین تاثیر مثبت بگذارید.
قد بلند شدن

همه چیز برای قد بلند شدن ؛ تغذیه کدام و خواب چقدر؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
علت کوتاهی قد چیست و چگونه باید از آن در کودکان جلوگیری کنیم؟ برای قد بلند شدن خیلی از موارد تاثیر گذار هستند که یکی از آن ها مصرف مواد مغذی ضروری است که به افزایش قد کمک شایانی می کند.
ورزش های بلند شدن قد

ورزش های برتر برای قد بلند شدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای بلند شدن قد ورزش های مناسب و کاربردی وجود دارد، انجام این ورزش ها می تواند به بلند شدن قد به صورت طبیعی کمک شایانی بکند.
شنا افزایش قد

کدام نوع شنا برای افزایش قد و قد بلند شدن است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی شنا می کنید ستون فقرات کش می آید و ظرفیت مایع دیسک ها افزایش می یابد که خود باعث بلند شدن قد شناگر می شود.
بلند شدن قد کودکان

مناسب ترین روش ها و توصیه ها برای “بلند شدن قد کودکان”

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پیروی از اصول تغذیه ای صحیح بر روند رشد و نمو و سلامت قدی کودک تاثیر مستقیم دارد، یعنی می تواند موجب “بلند شدن قد کودکان” و رسیدن به پتانسیل قدی ناشی از ژنتیک شود.
نوشیدن شیر

واقعا نوشیدن شیرقد را بلندتر می کند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از قدیم مادر و پدرها فرزندانشان را به خوردن شیر تشویق می کنند و به آنها می گویند که شیر قد بلندشان می کند ، ولی آیا این مسئله صحت دارد یا خیر؟
نوشیدن شیر

معجزه نوشیدن شیر در قد بلند شدن کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از والدین دوست دارند فرزند قد بلندی داشته باشند پس باید بدانند که نوشیدن شیر در کودکان تاثیر به سزایی در بلندقد شدن آنها می گذارد .
قد بلندترین مرد

قد بلندترین مرد ایران کیست؟ + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در مورد این که چه کسی بلندترین مرد ایران بوده و هست، همواره حرف و حدیث بسیار روایت شده است که قدیمی ترین آن به دوران قاجار برمی گردد.
مادران قد بلند

فرزندان سالم تربا مادران قد بلندتر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مادران قد بلند به علت تغذیه مناسب همیشه سالم تر و رشد بلوغ بهتری نسبت به دیگر دختران جامعه دارند که این موضوع باعث ایجاد فرزندان سالمتری در آینده خواهد شد.
مردان ایرانی

افزایش قد مردان ایرانی در صد سال گذشته

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نتایج یک مطالعه نشان می دهد مردان ایرانی ظرف یک سده گذشته، بسرعت افزایش قد پیدا کرده اند و به این وسیله از سایر ملل پیشی گرفته اند.
بلندی قد

پیش بینی بلندی قد و میزان هوش در نسل آینده

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مطالعات جدید در رابطه با جمعیت جهان نتایج جالبی را در رابطه با بلندی قد و میزان هوش نسل آینده نشان می دهد که تغییرات صعودی و نزولی را جابه جا خواهد کرد.
علت قد بلندی

علت قد بلندی هلندی ها کشف شد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
علت قد بلندی زنان و مردان هلندی توسط متخصصین مشخص شد. راز داشتن قد بلند در میان این مردم داشتن تغذیه مناسب برای بلند قد شدن و ترک عادات غلط بود که منجر به کوتاهی قد آنان می شد.
جراحی بلند شدن قد

جراحی برای بلند شدن قد + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عمل جراحی عجیبی که با کشیدن اندام ها می تواند به طور تقریبی 8 سانتی متر به بلند شدن قد شما کمک کند اما ناهماهنگی های دیگر اعضای بدن را در پی دارد.