ثروت

مشاغل پردرآمد
برای اغلب افراد این موضوع جای سوال است که کدام مشاغل در ایران پردرآمد تر هستند؟ در ادامه با مشاغل پردرآمد و پرسود برای ایرانی ها آشنا خواهید شد.
زندگی افراد ثروتمند

کارهایی که افراد ثروتمند هرگز انجام نمی دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه افراد ثروتمند از اول موفق نبوده اند بلکه با پشتکار و سختی فراوان به این مرحله در زندگی رسیده اند، با ما باشید تا با نکات مهم افراد ثروتمند در زندگی آشنا شوید.
قانون کائنات

قانون کائنات برای جذب ثروت و موفقیت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دانستن قدرت کائنات از ادراک ما خارج است و کائنات از افکار ما تاثیر می پذیرد و این تاثیر پذیری می تواند شما را به تمام هدف هایتان برساند.
افراد ثروتمند

حرفی که پولدارها هیچ وقت به زبون نمیارن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد ثروتمند همواره به فکر آن هستند که چگونه پول بیشتری بدست آورند و هرگز در خرج کردن پول های خود بی دقتی نمی کنند.
ذهن ثروتمند

اینطوری ذهن ثروتمند داشته باش و پولدار شو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای کسب ثروت و موفق شدن در مسیر اهداف، در ابتدا باید ذهنی ثروتمند ایجاد کنید؛ هر چند کار سختی است اما با یک سری نکات می‌توانید این کار را انجام دهید.
قانون ثروتمند شدن

قانون ثروتمند شدن لو رفت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها پولدار شدن به یکی از مهم ترین اهداف برای افراد تبدیل شده است اما تنها راه رسیدن به این هدف پیروی کردن از قانون ثروتمند شدن است.
پولدار شدن

راه پولدار شدن به همین سادگی است !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
21 روش ساده اما فوق العاده کاربردی وجود دارد که برای پولدار شدن بسیار مناسب است و تاثیر فراوانی در راه رسیدن به این مهم دارد.
چرا ثروتمند نمی شویم

دلایل اینکه ثروتمند نمی شویم چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چرا ثروتمند نمی شویم؟ این سوالیست که بسیاری از افراد در سر دارند و پاسخ آن کارها و افکار اشتباهی است که مانع پیشرفت و پولدار شدن آن ها می شوند.
گرانترین خانه دنیا

گرانترین خانه ، ویلا و کاخ دنیا کجاست و مال کیست ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گرانترین خانه دنیا کجاست و متعلق به کیست؟ در میان هزاران ویلا و قصر مجلل روی کره ی زمین هستند خانه هایی که به دلیل امکانات ویژه و منطقه ای که قرار دارند قیمت باورنکردنی دارند.
 ثروتمندترین زنان جهان

امسال ثروتمندترین زن جهان کیست ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مجله فوربس در هر سال لیستی از ثروتمندترین زنان جهان را منتشر می کند که دارایی آنها میلیاردها دلار ارزش دارد. در ادامه با ثروتمندترین زنان دنیا در سال 2020 آشنا می شوید.
ثروتمندترین های جهان در سال 2020

ثروتمندترین های جهان در سال 2020

زمان مطالعه : 5 دقیقه
لیستی از ثروتمندترین افراد جهان در سال 2020 که جزء پردرآمدترین و پولدارترین افراد در دنیا هستند را در ادامه مشاهده خواهید کرد.
پولدار شدن

چگونه راحت و بدون سرمایه ی زیاد پولدار شویم (2)

زمان مطالعه : 9 دقیقه
هر وقت صحبت از پولدار شدن میشود یک سرمایه بسیار زیاد در ذهن افراد برای شروع کسب و کار و رسیدن به ثروت نقش میبندد که باید گفت سرمایه زیاد تنها راه پولدار شدن نیست.
بهترین راه پولدار شدن

چگونه راحت و بدون سرمایه ی زیاد پولدار شویم (1)

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رویای یک شبه پولدار شدن واقعا محقق نمیشود و نیازمند تلاش و دانستن نکات کسب و کار است. اما به واقع چطور میتوان به آسانی و سرمایه زیاد پولدار شد؟ با ما همراه باشید.
در مورد کفش

باورهای قدیمی در مورد ثروتمند شدن با کفش!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در مورد کفش و انتخاب آن خیلی نکات گفته شده است اما باورهایی که در طلاع بینی های قدیمی در این زمینه وجود دارد حتما برایتان نو و جالب خواهد بود ، اینکه چه رنگ کفشی بپوشیم و چه زمانی کفش نپوشیم!
روشهای پولدار شدن

راه و رسم پول درآوردن را یاد بگیرید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای پولدار شدن هیچ گاه دیر نیست .روشهای مختلفی برای پول درآوردن و رسیدن به ثروت وجود دارد که می تواند موجب پیشرفت مالی شما گردد.
صفحه 1 از 4