پیتزا

مضرات پیتزا و همبرگر
دلایل مهمی برای نخوردن پیتزا و همبرگر و دوری از آن ها وجود دارد، مصرف پیتزا و همبرگر علاوه بر افزایش وزن عوارض جدی و خطرناک دیگری را به همراه دارد.
ساخت فر خانگی

آموزش کامل ساخت فر خانگی برای کیک و پیتزا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فر خانگی بسازید و بدون نیاز به مایکروفر در خانه کیک بپزید. انواع کیک ها و غذاهایی که به فر نیاز دارند را می توانید در این فر دست ساز تهیه کنید.
پیتزا سنتی

پیتزایی سالم و مفید با دستور طب سنتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پیتزا به روش طب سنتی می تواند علاوه بر اینکه سلامتی شما را به خطر نیاندازه در برخی مسائل فوایدی همچون فعال شدن مغز، استحکام استخوان ها و غیره داشته باشد.
سبزیجات مخصوص پیتزا

راه آسان پرورش سبزیجات مخصوص پیتزا در خانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کاشت سبزیجات مخصوص پیتزا به کسانی که علاقه دارند پیتزایی سالم را در خانه خودشان درست کنند کمک شایانی می کند تا پیتزایی خوشمزه تر داشته باشند.
خمیر پیتزا

دلیل نپختن و خام موندن خمیر پیتزا+ راه حل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از مشکلات رایج برای پختن پیتزا طرز تهیه و پخت خمیر آن است زیرا نکاتی وجود دارد که رعایت نکردن آنها باعث می شود خمیر پیتزایتان نپخته و خام باقی بماند.
خشک شدن خمیر پیتزا

دلیل خشک شدن خمیر پیتزا خونگی و راه حلش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیتزا یکی از محبوب ترین نوع غذاهای فست فودی است. اگر میخواهید این غذا را در خانه درست کنید باید نکاتی را هنگام تهیه خمیر رعایت کنید تا نان پیتزای شما خشک نشود.
چسبندگی خمیر پیتزا

علت چسبندگی خمیر پیتزا به دست، ظرف و کاغذ روغنی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای تهیه پیتزا می توانید خمیر آن را به راحتی در منزل تهیه کنید اما نکات خاصی دارد که اگر رعایت نشود، موجب چسبندگی خمیر پیتزا به دست، ظرف و کاغذ روغنی می شود.
پف خمیر پیتزا

خمیر پیتزات پف نمیکنه، فقط به این دلیل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیتزا یکی از غذاهای بسیار خوشمزه و محبوب است که طرز تهیه بسیار ساده ای دارد، به شرط آنکه نکاتی را در هنگام درست کردن خمیرش رعایت کنید.
سنگ پیتزا

دلیل ترک و شکستن سنگ پیتزا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شکستگی و ترک خوردن سنگ پیتزا یکی از اتفاقاتی است که در هنگام پخت و پز پیتزا ممکن است رخ دهد، این مشکل دلایل مختلفی دارد و می توان از آن ها جلوگیری کرد.
عوارض پیتزا

دقایقی بعد خوردن پیتزا در بدن چه خبر می شود ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیتزا یکی از غذاهای پرطرفدار در میان مردم است که مصرف آن عوارضی را برای سلامت بدن به همراه دارد، آیا می دانید پس از خوردن غذا چه اتفاقاتی در بدن می افتد؟
سنگ پیتزا

سنگ پیتزا چیست و چطور استفاده می شود؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای پخت سریع و برشته شدن پیتزا در فر اجاق گاز باید سطحی مناسب داشته باشید. سنگ مخصوص پیتزا بهترین ابزار برای این کار است.
غذاهای فست فود

سفارش پیتزا با مواد باکیفیت و مرغوب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا شما هم جز افرادی هستید که عاشق پیتزا هستند و از خوردن این فست فود خوشمزه لذت میبرند؟احساس خوب خوردن پیتزا چیزی فراترازظاهر شماست. این حس در ذهن شما تاثیر می گذارد و حال خوبی به شما می‌دهد.تقریبا در همه فست فود ها پیتزا پرطرفدارترین غذاست.
پیتزا چهار فصل

پیتزا چهار فصل با این رسپی، خیلی خوشمزه تر میشه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیتزا به عنوان پر تنوع ترین غذا در دنیا شناخته شده است. پیتزا چهار فصل یکی از محبوب ترین نوع پیتزا که افراد با هر سلیقه و ذائقه غذایی را راضی میکند.
پیتزا پپرونی

پیتزا پپرونی اصل اینطوری درست میشه + آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیتزا پپرونی در بین انواع پیتزاها یکی از پرطرفدارترین ها است. این پیتزای خوشمزه و بینظیر را می توانید در خانه با روش اصلی تهیه کنید.
کش دار شدن پنیر پیتزا

کلک فست فودی ها واسه کش دار شدن پنیر پیتزا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه افراد دوست دارند که در خانه پیتزایی به خوشمزگی پیتزای فست فودی ها درست کنند، راز خوشمزگی پیتزاهای بیرونی در کش آمدن پنیر آنهاست.
صفحه 1 از 7