خواب کودک

خروپف نوزاد

دلیل خروپف نوزادم چیه ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
در برخی مواقع ممکن است نوزادان در خواب خروپف کنند. دلایل اصلی خروپف نوزادان چیست و چه ترفندهایی برای کنترل و درمان خروپف نوزاد وجود دارد؟ آیا خروپف نوزادان طبیعی است؟
زود خوابیدن کودک

چرا باید بچه تا قبل ساعت 9 بخوابه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با کمی جستجو و مطالعه، متوجه این خواهید شد که بهترین زمان برای خواب کودک، ساعت 9 شب می باشد. با این وجود آیا خوابیدن ساعت 9 شب فایده ای هم دارد؟
خوابیدن کودک در اتاق خودش

خوابیدن کودک در اتاق خودش را اینطور به او آموزش دهید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خوابیدن کودک بصورت جدا باید در سن خاصی انجام شود و همچنین باید بفهمید که آیا کودکتان از تنها خوابیدن در اتاق خودش می ترسد یا خیر.
اختلال خواب در کودکان

این اختلالات خواب در کودکان را جدی بگیرید چون جدی است!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در برخی از اوقات کودکان دچار اخلال در خواب می شوند و شما باید برخی از اختلالات خواب در کودک خودتان را حتما جدی بگیرید به دلیل اینکه جدی هستند.
نخوابیدن نوزاد

راه حل جدید برای بی قراری و نخوابیدن نوزاد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلات رایج والدین، بی قراری و نخوابیدن نوزاد است اما راهکارهایی وجود دارد که می توانید نوزاد بدخواب را به راحتی بخوابانید.
خوابیدن کودک کنار والدین

خوابیدن کودک کنار والدین و چیزی که ازش خبر ندارید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اکثر والدین دوست دارند که در کنار فرزندشان بخوابند و آنها را در آغوش بگیرند اما از نظر روانشناسان این موضوع آسیب های زیادی به کودکان وارد می کند.
نخوابیدن کودک

فرزندم از خواب شب بیزار است چه کنم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خواب کافی و منظم برای رشد و یادگیری کودکان بسیار مهم است اما برخی از کودکان از خواب بیزارند که باید با توجه علت آن از راهکاری های مناسب برای راحت خواباندن کودک استفاده کنید.
زود خوابیدن کودک

میخوای بدونی بچه چطور زود خوابش میبره؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواب کودک یکی از نگرانی های والدین است، زیرا تاثیر زیادی برسلامت جسم و روح کودک دارد. آشنا شدن با روش های زود خوابیدن کودک به والدین کمک بسزایی میکند.
صدای سفید برای نوزاد

فواید و معایب استفاده از صدای سفید برای خواب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قطعا خوابیدن کودکان برای والدینشان مسئله دشواری است، اگر برای حل این مشکل به فکر خرید دستگاه صدای سفید هستید بهتر است تمام مزایا و معایب این دستگاه را بدانید.
خوب خوابیدن کودک

راه داشتن بچه خوش خواب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کودکان برای رشد به خواب کافی احتیاج دارند.راه حل های مناسب برای خوب خوابیدن بچه کمک زیادی به والدین میکند همچنین بر کیفیت خواب کودک تاثیر میگذارد.
میزان خواب کودک

میزان خواب کودک از یک روزگی تا 12 سالگی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
کودکان در سنین مختلف نیاز به میزان خواب متفاوت از هم دارند بهتر است یک نمودار خواب برای نوزادتان تهیه کنید و میزان و زمان خواب او را بصورت دقیق یادداشت کنید.
خواباندن کودک

میخوای راه سریع خوابوندن بچه ها رو یادت بدم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شماهم فرزندی دارید که برای خواباندنش دچار مشکل میشوید ما برایتان ترفند هایی برای خواباندن سریع کودکان و نوزادان آماده کرده ایم.
عوارض دیر خوابیدن کودکان

دیر خوابیدن چه بلاها که سر کودکان نمی آورد ! + راه حل

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دیر خوابیدن کودکان می تواند ناشی از ترس آنان از تاریکی و یا تنهایی باشد و عوارضی مثل کوتاه قدی و افسردگی و عدم تمرکز در زمان درس خواندن داشته باشد.
ساعت خواب بچه ها

بچه های کشورهای دیگه چه ساعتی میخوابن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سبک زندگی متفاوت در هرکشور باعث ایجاد قوانینی در آن کشور می شود، جالب است بدانید زمان خوابیدن کودکان در کشور های مختلف باهم تفاوت دارند.
نوزاد

علت بی خوابی نوزادان چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نوزاد معمولا بین 8 تا 20 ساعت در روز می خوابد اما بنا بر دلایلی، دچار کم خوابی نیز می شود؛ جای نامناسب، گرسنگی، بیماری، ترس از جدایی و هیجان و... از جمله مهم ترین علل بی خوابی نوزاد هستند.
صفحه 1 از 3