سلولیت

رفع سلوليت ران
سلولیت پا را می توان در خانه بدون هیچ هزینه ای و فقط با گذراندن کمی زمان از طریق ورزش و تمرینات آسان پا رفع کرد و به پاهایی زیبا و خوش فرم رسید.
سلولیت

رژیم غذایی مفید برای از بین بردن سلولیت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رژیم های غذایی مناسب می توانند مشکل پوست پرتقالی شکل یا سلولیت را حل کنند، پس بهتر است مواد غذایی ضد سلولیت را بشناسید تا به سرعت از شر سلولیت خلاص شوید.
درمان خانگی سلولیت

اسکرابی فوق العاده برای درمان خانگی سلولیت + دستور

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سلولیت به تجمع چربی ها در زیر پوست گفته می شود که تاثیر منفی بر زیبایی پوست می گذارد اما این مشکل با درمان های ساده خانگی و گیاهی به راحتی از بین می رود.
علت و درمان سلولیت

متهم اصلی سلولیت پوست خود را بشناسید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عوامل ژنتیکی، تغذیه و سبک زندگی غلط از علت های شایع سلولیت هستند برای درمان سلولیت باید ورزش کنید و غذاهای ضد آن را بخورید.
عصاره الکلی رزماری

برای درمان سلولیت عصاره الکلی رزماری بسازید + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با عصاره الکلی رزماری می توانید سلول های مرده را تا حد قابل توجهی محو کنید ، سلولیت ران و پشت پا را با استفاده از روش ذکر شده در ادامه این مطلب به سرعت درمان خواهید کرد.
سلولیت

چطور با هسته آووکادو برای همیشه سلولیت را درمان کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم ها در هر سنی که باشند می توانند برای درمان سلولیت پشت ران و باسن خود از این نسخه خانگی و کاملا طبیعی استفاده کنند.
درمان سلولیت

درمان بی دردسر و قطعی سلولیت با نوعی روغن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نقطه های ریزی که زیر پوست بدن به خصوص در قسمت ران ها مشاهده می کنید نشانه تجمع نامناسب چربی هاست ، چربی هایی که سلولیت را ایجاد می کنند . برای درمان سلولیت روشی ساده وجود دارد.
زغال اخته

درمان سلولیت با مصرف زغال اخته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آب زغال اخته میکس آبی است که احتباس مایعات را از بین می برد، ضایعات انباشته در سیستم لنفاوی را پاک می کند وهمچنین به از بین رفتن ظاهر بد شکل سلولیت کمک می کند.