داروی رفع سلولیت
سلولیت به تجمع چربی در قسمت های ران، باسن، شکم یا بازو گفته می شود. این مشکل پوستی را می توانید با مصرف دارویی طبیعی از بین ببرید.

مکمل های دارویی و طبیعی برای رفع سلولیت

اگر به دلیل به وجود آمدن سلولیت در ران، باسن، شکم یا بازو ها احساس اعتماد به نفس کم تری دارید، تنها نیستید. بر اساس یک مطالعه در سال 2015، 90 درصد از زنان بعد از بلوغ دچار سلولیت می شوند و بسیاری از مردان نیز دچار گودی پوست می شوند.

اگر مشتاق به مقابله با این توده ها و برآمدگی های بدنتان هستید، این قسمت از بهداشت و سلامت نمناک را مطالعه کنید تا بهترین راه درمان سلولیت را پیدا کنید.

1- مولتی ویتامین ها

اگر می خواهید سلولیت را از ظاهر خود حذف کنید، اضافه کردن یک مولتی ویتامین به رژیم غذایی روزانه کمک کننده است. ویتامین B6 تشکیل مایع در پوست را کاهش می دهد، ویتامین E گردش خون را افزایش می دهد و کلسیم چربی بدن را کاهش داده و سلولیت بدن را نیز از بین می برد.

مولتی ویتامین

2- روغن ماهی

روغن ماهی نه تنها برای سلامت قلب شما مفید است، بلکه می تواند در کاهش میزان سلولیت هم کمک کننده باشد. روغن ماهی حاوی اسید های چرب امگا 3 است که به گردش خون کمک می کند، فشار خون بالا را کاهش می دهد و کلسترول را کاهش می دهد. همه این مزایا دیواره سلولی پوست شما را سالم نگه می دارد و دیواره های سلولی سالم تر مساوی است با احتمال کمتر ابتلا به سلولیت!

3- چوکبری، داروی قوی طبیعی سلولیت

اگر با مشکل داشتن سلولیت دست و پنجه نرم می کنید، افزودن مقدار کمی چوکبری سرشار از آنتی اکسیدان به برنامه معمول غذایی شما، می تواند کمک کننده باشد.

چوکبری حاوی یکی از بالاترین سطح آنتی اکسیدان ها و فیتونوترینت های قوی در بین تمام میوه ها است. تصور می شود که این ترکیبات در افزایش میکروسیرکولاسیون و بهبود سلولیت نقش دارند." مطالعه ای در مجله غذا های دارویی نشان داد که نوشیدن آب چوکبری در مدت 90 روز سلولیت را کاهش می دهد."

چوکبری

4 -کلاژن

مصرف کلاژن فقط به صورت موضعی مفید نیست، بلکه کارشناسان می گویند که مصرف مکمل کلاژن نیز می تواند برای افراد مبتلا به سلولیت فواید عمده ای داشته باشد.

" اولین مکملی که برای مبارزه با سلولیت پیشنهاد می شود کلاژن است." این مکمل باعث می شود که پوست حالت ارتجاعی و شادابی داشته باشد و این خاصیت ارتجاعی سلول های چربی را به عقب رانده و پوستی صاف ایجاد می کند."

میخوای سلولیت هات رفع بشه، این دارو عالیه

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : eatthis / بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ز.ت
برچسب : سلولیت
وبگردی