پسردار شدن

خصوصیات پسرها
با تعیین جنسیت کودک پسر و سپس متولد شدن آن، باید برخی خصوصیات را که در کودکان پسر شایع هستند را مطلع باشید تا در صورت بروز آنها شوکه نشوید.
پسردار شدن

وعده غذایی که در پسرشدن جنین اثر دارد !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پسردار شدن راه و روش های مختلفی دارد که علاوه بر تمام آنها، محققان بعد از انجام مطالعات متوجه نقش یکی از وعده های مهم غذایی در داشتن فرزند پسر شدند.
نشانه های بارداری پسر

علامت زن حامله ای که بچه اش پسره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مطمئنا تمام خانم های باردار برای فهمیدن جنسیت فرزند خود مشتاق هستند، بارداری برای دختر و بارداری برای پسر علائم و نشانه های متفاوتی دارد که راهنمای شماست.
چهاردهمین پسر

زن جوانی که 14 پسر بدنیا آورد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رسیدن تعداد پسران زن و شوهر جوان به عدد 14 دلیلی بود تا نامشان وارد تیتر خبرها شود، این زوج با تمام مشکلاتی که دارند از داشتن خانواده ای پرجمعیت خوشحالند.
پسر شدن جنین

توصیه امامان برای پسر شدن جنین

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از مسلمانان برای پسردار شدن خود دست به دامان دعا و ذکرهای توصیه شده از ائمه اطهار(ع) می شوند. برای پسر شدن جنین، نماز و ادعیه مجربی در منابع مذهبی وجود دارد.
زنان پسرزا

کدام زنان پسرزا هستند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زنان پسرزا یا دخترزا! آیا این مسئله صحت دارد که سیستم بدنی و مراقبت های قبل از بارداری می تواند در تعیین جنسیت نقش داشته باشد؟ بدن کدام زنان شانس حاملگی جنین پسر را دارد یا برعکس.
پسر شدن جنین

بارداری در این فصل شانس پسرشدن جنین را بالا میبرد !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای پسر شدن جنین باید قبل از بارداری به تغذیه خود رسیدگی کنید مرکبات از عوامل تاثیرگذار هستند همچنین تاخیر بیشتر از یک سال بین دو بارداری باعث پسرزایی می شود.
پسردار شدن

مردی که برای پسردار شدن 35 سال حمام نرفت!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک مرد هندی برای پسردار شدن همسرش 35 سال حمام و مسواک زدن را برای خود و 7 دخترش ممنوع کرد و آن ها را به روشی دیگر برای تمیز شدن مجبور می ساخت.
برتری داشتن پسر به دختر

پافشاری مرد چینی برای پسردار شدن بعد از 11 دختر! + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تبعیض جنسیتی بین فرزندان رفتاری غیر اخلاقی و نامعقول است که در گذشته به شدت انجام می شده است اکنون هم خانواده هایی هستند که به پسرانشان اولویت می دهند.
روش پسر دار شدن

کارهایی که مرد برای پسر شدن جنین باید انجام دهد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر دوست دارید پسر دار شوید قبل از اینکه اقدام به بارداری کنید تغذیه خود را تنظیم کرده و از مصرف قارچ و موز و ترشی و تخمه کدو غافل نشوید
نشانه بارداری پسر

نشانه جالب تشخیص بارداری پسر از روی فرم شکم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نشانه بارداری پسر به طبع با علامت های بارداری دختر متفاوت است ، روش های جالبی برای تشخیص جنسیت جنین در خانه و از روی تغییرات شکم وجود دارد که در این بخش خواهید خواند.
پسردار شدن

زوجی با داشتن 14 دختر در انتظار پسر دار شدن

زمان مطالعه : 1 دقیقه
یک زوج جوان که عاشق فرزند پسر هستند اما صاحب 14 دختر شده و تصمیم دارند انقدر بچه دار شوند تا بچه ی آن ها پسر شود.
تغذیه پسردار شدن+

در تغذیه پسردار شدن چی بخوریم و چی نخوریم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تغذیه پسردار شدن و راه و روش های خوراکی که برای پسر شدن بچه از سوی متخصصان تغذیه و طب سنتی پیشنهاد می شود را به طور کلی و جامع برایتان در این بخش جمع آوری کرده ایم.
پسر دار شدن

روشی تایید شده برای پسر دار شدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از زوج ها به فرزند پسر علاقه بیشتری دارند بنابراین می توانند قبل از بچه دار شدن با روش های مناسب و علمی احتمال پسر دار شدنشان را افزایش دهند.