رابطه کارمند و رئیس

مدیر خوب
یک رئیس خوب باید بتواند با رفتار و اصول مدیریتی خود روابط بین کارمندان و خود را طوری سازماندهی کند که تمام افراد با انگیزه در راستای اهداف شرکت تلاش کنند.
ویژگی مدیر بد

هیچ کارمندی چنین رئیسی رو دوست نداره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رفتار و شخصیت مدیران در همکاری کارمندان بسیار موثر هستند. اگر رئیسی این ویژگی ها را داشته باشد هیچ کارمندی دوست ندارد به کارش ادامه دهد.
انگیزه دادن به کارکنان

چند اصل جادویی برای انگیزه دادن به کارمندان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک مدیر و سرگروه زمانی می تواند به نتیجه فوق العاده و مهم دست یابد که از رازهای موثر و روش های ثابت شده انگیزه دادن به دیگران به خوبی مطلع باشد.
آداب معاشرت با رئیس

آداب معاشرت حرفه ای رئیس و کارمندی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در محیط کار، ارتباط خوب بین رئیس و کارمند برای بهتر انجام دادن کارها ضروریست اما در این میان حد و مرزهایی را هر دو طرف باید رعایت کنند و بیش از حد صمیمی نشوند.
فرق مدیر و رئیس

فرق مدیر و رئیس رو میدونید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در حالی برخی افراد واژه های مدیر و رئیس را مشابه یکدیگر می دانند که اینگونه نیست، مدیر و رئیس تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند حتی در نوع رفتار با نیروی کار.
حفظ کارکنان

استراتژی حفظ کارکنان خوب و شایسته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر کارفرما و یا مدیری همیشه خواهان داشتن کارکنان با دقت و مسئولیت پذیر و ادامه همکاری با آن ها می باشد، کارفرما برای حفظ کارکنان خوب و شایسته باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشته باشد.
اهمیت دادن به کارکنان

شیوه مدیران بزرگ برای اهمیت دادن به کارکنان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اهمیت دادن به کارکنان از نکات مهم برای مدیران موفق است البته نحوه رفتار با کارکنان اصول خاصی دارد که مدیران بهتر است با آن آشنا باشند .
رفتار مناسب روز اول کاری

تکنیک جلب اعتماد رئیس در همان روز اول کاری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روز اول کاری یکی از پر استرس ترین روزهای زندگی است و برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است که خوب و موقر و قابل اعتماد به نظر بیایند.
کارمند به درد نخور

کارمندی با این ویژگی، یک نیروی به درد نخوره!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک کارمند به درد نخور از همان اول، خودش را نشان می دهد و با خواسته های بیجا و عملکرد افتضاح، بیانگر نالایقی خود برای مجموعه شماست.
تنفر رئیس از کارمند

نشانه های تنفر رئیس تون از شما

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر در محیط کار برخورد خوب و خوشایندی از رئیس خود نمی بینید، شاید نشانه ای از عدم علاقه همکاری او با شما می باشد. اما از کجا بفهمیم که او از ما متنفر است؟!
افراد موفق

راز افرادیکه تو کارشون همیشه فعال و مفیدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شماهم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در محل کارتان فعال و مفید باشید بهتر است توصیه کارمندان موفق را گوش دهید و به آن عمل کنید.
نگرش منفی کارکنان

مدیریت کارمندی که سراسر نگرش منفی است

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مدیریت کردن نگرش منفی کارکنان کار پیچیده ای است چون برای مدیریت آن باید علت های نگرش منفی کارمندان را بدانیم و برای آن راه حل پیدا کنیم.
افزایش خلاقیت کارکنان

افزایش خلاقیت کارکنان به سبک مدیران موفق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن کارکنان خلاق و با استعداد از مهم ترین اصول موفقیت در کسب و کار می باشد. مدیران موفق با انجام برخی کارها خلاقیت را در کارکنان افزایش می دهند.
مدیریت عملکرد کارکنان

برخورد صحیح با عملکرد ضعیف در محیط کار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر کارمندی دارید که به تازگی متوجه کم کاری یا عملکرد ضعیف او شده اید. میتوانید با رفتارهای مناسب مانند یک مدیر حرفه ای این وضعیت را مدیریت کنید.
رفتار با رئیس

با رئیسی که از او نفرت داریم چگونه رفتار کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از ارکان مهم ایجاد آرامش در محیط کار دانستن راه و روش رفتار با رئیس است به خصوص رئیسی که رابطه ی خوبی با شما ندارد.
صفحه 1 از 3