رابطه کارمند و رئیس

مدیر خوب
یک رئیس خوب باید بتواند با رفتار و اصول مدیریتی خود روابط بین کارمندان و خود را طوری سازماندهی کند که تمام افراد با انگیزه در راستای اهداف شرکت تلاش کنند.
انگیزه دادن به کارکنان

چند اصل جادویی برای انگیزه دادن به کارمندان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک مدیر و سرگروه زمانی می تواند به نتیجه فوق العاده و مهم دست یابد که از رازهای موثر و روش های ثابت شده انگیزه دادن به دیگران به خوبی مطلع باشد.
همکار بد

آدم های رومخی محل کار

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در محیط کار هر یک از همکاران خصوصیات متفاوتی دارند که برخی از این خصوصیات ممکن است موجب آزار شما شود. این مدل همکاران رو مخی و اعصاب خرکن را بشناسید.
کارمند به درد نخور

ویژگی اصلی کارمندان به درد نخور!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک کارمند به درد نخور از همان اول، خودش را نشان می دهد و با خواسته های بیجا و عملکرد افتضاح ، بیانگر نالایقی خود برای مجموعه شماست.
مشارکت کارمندان

چطور کارمندان را به مشارکت بیشتر در کار تشویق کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشارکت کارمندان که شاخص به کارگیری بهترین کارآیی کارمندان در محیط کار است ، یک ضرورت در کسب و کار می باشد که با بازده سازمانی گره خورده است.
انگیزه کارکنان

روش ایجاد انگیزه در تیم کاری و کارکنان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه تیم کاری خوبی داشته باشید باید بتوانید محیط کاری مناسب و شاد و همچنین انگیزه لازم را برای کارکنان تان ایجاد کنید و حقوق مناسبشان را نیز پرداخت کنید.
افزایش رضایت شغلی کارکنان

برای افزایش رضایت شغلی کارکنان تان بخوانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افزایش رضایت شغلی کارکنان بسیار قابل اهمیت است چرا که این کارکنان هستند که تیم کاری شما را می سازند و اگر از کار خود راضی نباشند پیامدهای بدی در انتظار گروه خواهد بود.
ارتباط با کارمندان

اصول بهبود و مدیریت ارتباط با کارکنان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پژوهش ها نشان داده اند که به کارگیری استراتژی های ارتباطی به افزایش کارآیی کارمندان، جلوگیری از مشکلات ارتباطی میان آنها و افزایش رضایت شغلی کمک می کند.
کارمند نمونه

ویژگی هایی که فقط کارمندان نمونه دارند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر می خواهید کارمندان نمونه و موفقی استخدام کنید پس ابتدا بهتر است بدانید یک کارمند ایده آل چه ویژگی ها و مهارت هایی باید داشته باشد.
مدیر خوب

خصوصیات و ویژگی های یک مدیر خوب و موفق چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یک مدیر خوب باید تصمیم گیری قوی داشته باشد و با کارکنانش مشارکت داشته باشد و به آنها فرصت تجربه و یادگیری بدهد همچنین به تیم خود قدرت ببخشد و از آن ها حمایت کند.
آداب معاشرت با رئیس

آداب معاشرت حرفه ای رئیس و کارمندی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در محیط کار، ارتباط خوب بین رئیس و کارمند برای بهتر انجام دادن کارها ضروریست اما در این میان حد و مرزهایی را هر دو طرف باید رعایت کنند و بیش از حد صمیمی نشوند.
رفتار با رئیس

با رئیسی که از او نفرت داریم چگونه رفتار کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از ارکان مهم ایجاد آرامش در محیط کار دانستن راه و روش رفتار با رئیس است به خصوص رئیسی که رابطه ی خوبی با شما ندارد.
حفظ کارکنان

استراتژی حفظ کارکنان خوب و شایسته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر کارفرما و یا مدیری همیشه خواهان داشتن کارکنان با دقت و مسئولیت پذیر و ادامه همکاری با آن ها می باشد، کارفرما برای حفظ کارکنان خوب و شایسته باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشته باشد.
رفتار مناسب روز اول کاری

تکنیک جلب اعتماد رئیس در همان روز اول کاری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روز اول کاری یکی از پر استرس ترین روزهای زندگی است و برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است که خوب و موقر و قابل اعتماد به نظر بیایند.
استفاده از صفحات مجازی

کسانی که ساعت کاری اینستا چک می کنن بخونن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما هم جزو کارمندان و کارکنانی هستید که زمانی از ساعت کاری خود را به جستجو در شبکه های اجتماعی صرف می کنند باید در این مورد تجدید نظر کنید.
صفحه 1 از 3