هندوانه

هندوانه در دوران بارداری
در دوران بارداری از خوردن هندوانه غافل نشوید که خواص فراوانی برای مادر و نوزاد دارد و همچنین از بروز لکه های پوستی و کمبود آب جلوگیری کرده و ایمنی را تقویت می کند.
میوه های تابستانی

ترفند خرید هندوانه ، طالبی و خربزه رسیده و شیرین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تشخیص هندوانه قرمز، خربزه رسیده و خوب و همچنین طالبی شیرین برای افراد کار دشواری است که با در نظر گرفتن این چند نکته به راحتی می توان میوه خوب را تشخیص داد.
پوست هندوانه

پوست هندوانه بخورید چون فایده دارد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوست هندوانه را دور نریزید چون فواید و خواص آن برای بدن بیشمار است، از تقویت قوای جنسی در مردان تا کاهش سریع فشارخون و جلوگیری از سکته بخشی از این فواید جالب است.
زمان خوردن هندوانه

موقعی که نباید هندوانه بخورید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طبع هندوانه سرد است و برای افرادی با مزاج گرم و خشک مناسب می باشد ولی بعضی افراد به این میوه حساسیت دارند، همچنین خوردن آن در هر زمانی توصیه نمی شود.
هندوانه شب یلدا

فلسفه خوردن هندوانه در شب یلدا چیست ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هندوانه یکی از ارکان اصل‍ی سفره شب یلداست که همیشه به شیوه های جذابی تزیین می شود، اما چرا هندوانه؟ برای یافتن پاسخ این سوالتان همراه ما باشید.
هندوانه شب یلدا

افرادی که شب یلدا نباید هندوانه بخورند!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هندوانه یکی از میوه های پرخاصیت است اما به توصیه پزشکان خوردن هندوانه در شب عوارضی دارد که با نزدیک شدن شب یلدا حتما باید بدانید.
خواص هندوانه

22 خاصیت مهم میوه هندوانه ؛ از درمان تا سلامت جنسی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
یکی از میوه هایی که در روزهای گرم تابستانی بسیار لذیذ بوده و از آن به عنوان یک نوشیدنی خنک استفاده می کنیم ،هندوانه است. این میوه خواص درمانی فوق العاده ای دارد که شاید با برخی از آنها تا کنون آشنا نشده باشید.
آب هندوانه

“آب هندوانه” را با چه روشی بهتر است درست کنیم ؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
این نوشیدنی خوش رنگ و خوشمزه برای مهمانی های تابستان بسیار مناسب است. “آب هندوانه” دارای املاح و خواص بسیاری است که به خصوص در فصل تابستان مورد نیاز بدن می باشد. بهتر است برای مهمانی تان آن را در گیلاس های شفاف سرو کنید.
خواص تخمه هندوانه

تخمه هندوانه چقدر خواص داشته و ما نمیدانستیم!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خواص تخمه هندوانه فوق العاده و بی نظیر است، از خواص تخمه های هندوانه می توان به بهبود سلامت قلب، درمان دیابت، تقویت مو و کاهش پیری اشاره کرد.
هندوانه دودی

رستورانی که هندوانه دودی و پخته شده می فروشد! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک رستوران شهر نیویورک برای جلب مشتری و درآمد بیشتر اقدام به فروش هندوانه دودی کرد.
فواید هندوانه

از تاریخچه تا فواید و خواص بی نظیر هندوانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هندوانه فواید بی نظیر و شگفت انگیز زیادی دارد، خوردن این میوه از بروز بیماری ها جلوگیری میکند و به زیبایی پوست و کاهش وزن کمک میکند.
هندوانه

هرگز با شکم خالی هندوانه نخورید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هندوانه میوه ای شیرین و آبدار است که نه تنها باعث رفع تشنگی در هوای گرم تابستان می شود بلکه اثرات بسیار مفید دیگری نیز دارد که برای ما نا شناخته است.
هندوانه

مناسب ترین زمان برای مصرف هندوانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هندوانه هزار و یک خاصیت دارد و بهترین زمان برای مصرف آن در میان وعده ها است و مصرف آن به صورت ناشتا بعد از ورزش توصیه نمیشود.
هندوانه پخته

به این دلیل حتما هندوانه پخته بخورید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف هندوانه پخته برای رساندن بخشی از خواص این میوه پرخاصیت به بدن است ، گفتنی است خوردن عصاره هندوانه ای که پخته شده است تاثیر فوق العاده ای در رفع مشکلات داخلی بدن دارد.
هندوانه خوب

چگونه یک هندوانه خوب انتخاب کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قطعا همه ما دنبال یک هندوانه خوب و رسیده هستیم اما چگونه می توان هندوانه خوب و رسیده را تشخیص داد؟
صفحه 1 از 2