هندوانه

زمان خوردن هندوانه
طبع هندوانه سرد است و برای افرادی با مزاج گرم و خشک مناسب می باشد ولی بعضی افراد به این میوه حساسیت دارند، همچنین خوردن آن در هر زمانی توصیه نمی شود.
نگهداری هندوانه

نکته مهم نگهداری هندونه که خیلی ها نمیدونن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روش نگهداری هندوانه در منزل بسیار ساده است اما برای تازه و خنک نگهداشتن آن فوت و فن خاصی وجود دارد که احتمالا از آن بی خبر هستید.
میوه های تابستانی

ترفند خرید هندوانه ، طالبی و خربزه رسیده و شیرین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تشخیص هندوانه قرمز، خربزه رسیده و خوب و همچنین طالبی شیرین برای افراد کار دشواری است که با در نظر گرفتن این چند نکته به راحتی می توان میوه خوب را تشخیص داد.
هندوانه

گرون ترین هندونه دنیا چند؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در میان انواع هندوانه ها در دنیا نوعی هندوانه وجود دارد که بسیار کمیاب است. این هندوانه با ویژگی های خاصش به عنوان گرانترین هندوانه در جهان شناخته شده است.
هندوانه در دوران بارداری

خوردن هندوانه در دوران بارداری خوبه یا بد؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در دوران بارداری از خوردن هندوانه غافل نشوید که خواص فراوانی برای مادر و نوزاد دارد و همچنین از بروز لکه های پوستی و کمبود آب جلوگیری کرده و ایمنی را تقویت می کند.
پوست هندوانه

پوست هندوانه بخورید چون فایده دارد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوست هندوانه را دور نریزید چون فواید و خواص آن برای بدن بیشمار است، از تقویت قوای جنسی در مردان تا کاهش سریع فشارخون و جلوگیری از سکته بخشی از این فواید جالب است.
هندوانه شب یلدا

فال جالب هندونه شب یلدا با معنی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هندوانه یکی از ارکان اصل‍ی سفره شب یلداست که همیشه به شیوه های جذابی تزیین می شود، اما چرا هندوانه و فال هندوانه؟ برای یافتن پاسخ این سوالتان همراه ما باشید.
هندوانه شب یلدا

افرادی که شب یلدا نباید هندوانه بخورند!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هندوانه یکی از میوه های پرخاصیت است اما به توصیه پزشکان خوردن هندوانه در شب عوارضی دارد که با نزدیک شدن شب یلدا حتما باید بدانید.
خواص هندوانه

همه خواص هندوانه و آب هندوانه برای بدن

زمان مطالعه : 11 دقیقه
حتما شما هم مثل ما مشتاق هستید که بدانید هندوانه چه خاصیتی دارد و فواید آب هندوانه برای بدن چیست که مصرف آن در این حد توصیه می شود.
آب هندوانه

“آب هندوانه” را با چه روشی بهتر است درست کنیم ؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
این نوشیدنی خوش رنگ و خوشمزه برای مهمانی های تابستان بسیار مناسب است. “آب هندوانه” دارای املاح و خواص بسیاری است که به خصوص در فصل تابستان مورد نیاز بدن می باشد. بهتر است برای مهمانی تان آن را در گیلاس های شفاف سرو کنید.
خواص تخمه هندوانه

تخمه هندوانه چقدر خواص داشته و ما نمیدانستیم!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خواص تخمه هندوانه فوق‌العاده و بی نظیر است. از مهمترین خواص تخمه های هندوانه می توان به بهبود سلامت قلب، درمان دیابت، تقویت مو و... اشاره کرد.
هندوانه دودی

رستورانی که هندوانه دودی و پخته شده می فروشد! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک رستوران شهر نیویورک برای جلب مشتری و درآمد بیشتر اقدام به فروش هندوانه دودی کرد.
فواید هندوانه

از تاریخچه تا فواید و خواص بی نظیر هندوانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هندوانه فواید بی نظیر و شگفت انگیز زیادی دارد، خوردن این میوه از بروز بیماری ها جلوگیری میکند و به زیبایی پوست و کاهش وزن کمک میکند.
هندوانه

هرگز با شکم خالی هندوانه نخورید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هندوانه میوه ای شیرین و آبدار است که نه تنها باعث رفع تشنگی در هوای گرم تابستان می شود بلکه اثرات بسیار مفید دیگری نیز دارد که برای ما نا شناخته است.
هندوانه

مناسب ترین زمان برای مصرف هندوانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هندوانه هزار و یک خاصیت دارد و بهترین زمان برای مصرف آن در میان وعده ها است و مصرف آن به صورت ناشتا بعد از ورزش توصیه نمیشود.
صفحه 1 از 2