یخچال

مراقبت از یخچال
برای آنکه عمر یخچال و فریزر بیشتر شود و کمتر به دنبال تعمیر یخچال و فریزر باشیم باید نکاتی را در خصوص مراقبت از این وسیله مهم و کاربردی منزل را بدانیم.
رفع بوی بد یخچال فریزر

رفع هر بوی بدی از یخچال فریزر با 9 ترفند فوری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برایتان پیش آمده که وقتی یخچال را باز می کنید بوی بدی به مشامتان برسد؟ برای از بین بردن این بوی بد می توانید از لیمو و جوش شیرین و وانیل استفاده کنید.
خرید یخچال

اگر قصد خرید یخچال دارید لازمه بدونید که ..

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در زمان خرید یخچال باید به خیلی از نکات توجه کرد مثلا اندازه و کاربرد آن، اینکه آیا این یخچال مناسب با فضای آشپزخانه شما هست یا نه و خیلی مسائل دیگر.
اتومات نکردن یخچال

اتومات نکردن یخچال 4 دلیل مهم دارد + راه حل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اتومات نکردن و روشن نشدن یخچال یکی از مشکلات رایجی است که در اکثر یخچال ها رخ می دهد و معمولا به دلیل خرابی ترموستات این مشکل ایجاد می شود.
علائم خرابی یخچال

علائمی که خبر از خرابی یخچال می دهند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید این مشکل برای شما پش آمده است که احساس کنید یخچال شما خراب شده است برای فهمیدن این موضوع می توانید به علائم خرابی یخچال توجه کنید آیا می دانید این علائم چیست؟
لوازم آرایشی در یخچال

لوازم آرایشی که باید و نباید در یخچال نگهداری کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از لوازم آرایشی باید در یخچال و دور از گرما و نور خورشید نگهداری شوند تا طول عمر آن ها افزایش یافته و موجب آسیب به سلامت پوست نشوند.
نکات یخچال

برای مراقبت از یخچال و فریزر این نکات را باید بدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یخچال و فریزر یکی از مهم ترین و پرکاربردترین لوازم خانگی می باشد پس باید نکات و توصیه های لازم برای نگهداری و مراقبت بهتر از این وسیله برقی را رعایت کنیم.
تمیز کردن یخچال

فوت و فن تمیز کردن یخچال و فریزر به بهترین شکل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یخچال و فریزر به دلیل نگهداری مواد مختلف سریع تر از وسایل دیگر آشپزخانه دچار کثیفی یا بوی بد می شود که برای تمیز کردن و رفع بوی بد آن باید از روش های صحیح استفاده کرد.
نگهداری شیر مادر

نحوه نگهداری شیر مادر در یخچال ، فریزر و دمای اتاق

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مادرانی که نمی توانند به نوزاد خود شیر بدهند باید شیر خود را بدوشند و با رعایت نکات بهداشتی شیر را در یخچال یا فریزر نگهداری کنند.
یخچال فریز

قبل از خرید یخچال بخوانید...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال خرید یک یچخال فریز مناسب و با کیفیت هستید با ما همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم.
نگهداری نان

بهتر است نان را در یخچال نگهداری کنیم یا فریزر؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر تصمیم به نگهداری طولانی مدت نان دارید باید روشهای ماندگار کردن طولانی مدت آن را بدانید و اینکه نان را در یخچال نگه دارید و یا در فریزر،می توانید با خواندن این مطلب بهترین روش را انتخاب کنید.
آب هویج در یخچال

“آب هویج در یخچال” خاصیتش رو از دست میده؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آب هویج از خواص بسیار بالایی برخوردار است و می تواند مقداری از نیازهای روزانه بدن انسان را تامین کند اما نگهداری آن به مدت طولانی در یخچال، از ارزش هایی غذایی آب هویج می کاهد.
نگهداری رب گوجه فرنگی

بهترین ظرف و بهترین طبقه یخچال برای نگهداری رب گوجه فرنگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رب گوجه فرنگی را میتوانید با روشی ساده و آسان در منزل درست کنید و برای حفظ و نگهداری آن را داخل بطری شیشه ای و در یخچال قرار دهید.
تزیین یخچال عروس

تزیین وسایل داخل یخچال و فریزر عروس ایرانی + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای تزیین وسایل داخل یخچال و فریزر عروس و همچنین چیدمان شیک آن ها ایده های بسیاری وجود دارد که سلیقه عروس ایرانی را نشان میدهند.
علت صدای یخچال

علت صدای یخچال و روش های تعمیر آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی از یخچال صداهایی مانند تق تق و وزوز شنیده میشود که ممکن است مشکل از فن آن باشد, روش های تعمیر مشکل صدا دادن یخچال را در نمناک ملاحظه کنید.
صفحه 1 از 2