یخچال

تنظیم درجه یخچال

درجه یخچال روی چند باشه خوبه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مهمترین کارها برای افزایش طول عمر یخچال انتخاب بهترین دما برای آن می باشد و تنظیم درجه یخچال در تابستان و زمستان مقداری تفاوت دارد.
رفع بوی آبسردکن

شگرد رفع بوی بد آبسردکن یخچال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر طعم و بوی آب در آبسرد کن یخچال شما تغییر کرده است می تواند به دلیل بوی مواد غذایی داخل یخچال یا نو بودن یخچال باشد که می توانید با روش های طبیعی بوی آن را از بین ببرید.
آب دادن یخچال

دلیل نشتی آب از یخچال فریزر و ساید بای ساید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نشتی یا آب دادن یخچال فریزر و ساید بای ساید می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که شما باید با بررسی آن ها راه حل مشکل نشتی را پیدا کنید.
علائم خرابی یخچال

علائمی که خبر از خرابی یخچال می دهند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید این مشکل برای شما پش آمده است که احساس کنید یخچال شما خراب شده است برای فهمیدن این موضوع می توانید به علائم خرابی یخچال توجه کنید آیا می دانید این علائم چیست؟
نکات یخچال

راز مراقبت و افزایش عمر یخچال و فریزر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یخچال و فریزر یکی از مهم ترین و پرکاربردترین لوازم خانگی می باشد پس باید نکات و توصیه های لازم برای نگهداری و مراقبت بهتر از این وسیله برقی را رعایت کنیم.
یخچال در آشپزخانه

یخچال رو کجای آشپزخونه بزاریم بهتره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد برای انتخاب جای یخچال در آشپزخانه دچار چالش و مشکل می شوند، برای انتخاب جایگاه مناسب یخچال در آشپزخانه باید برخی نکات را در نظر گرفت.
نگهداری شیر مادر

نحوه نگهداری شیر مادر در یخچال ، فریزر و دمای اتاق

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مادرانی که نمی توانند به نوزاد خود شیر بدهند باید شیر خود را بدوشند و با رعایت نکات بهداشتی شیر را در یخچال یا فریزر نگهداری کنند.
رفع بوی بد یخچال فریزر

رفع هر بوی بدی از یخچال فریزر با 9 ترفند فوری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برایتان پیش آمده که وقتی یخچال را باز می کنید بوی بدی به مشامتان برسد؟ برای از بین بردن این بوی بد می توانید از لیمو و جوش شیرین و وانیل استفاده کنید.
تمیز کردن یخچال

فوت و فن تمیز کردن یخچال و فریزر به بهترین شکل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یخچال و فریزر به دلیل نگهداری مواد مختلف سریع تر از وسایل دیگر آشپزخانه دچار کثیفی یا بوی بد می شود که برای تمیز کردن و رفع بوی بد آن باید از روش های صحیح استفاده کرد.
مراقبت از یخچال

مهم ترین اصول مراقبت از یخچال و فریزر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای آنکه عمر یخچال و فریزر بیشتر شود و کمتر به دنبال تعمیر یخچال و فریزر باشیم باید نکاتی را در خصوص مراقبت از این وسیله مهم و کاربردی منزل را بدانیم.
لوازم آرایشی در یخچال

لوازم آرایشی که باید و نباید در یخچال نگهداری کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از لوازم آرایشی باید در یخچال و دور از گرما و نور خورشید نگهداری شوند تا طول عمر آن ها افزایش یافته و موجب آسیب به سلامت پوست نشوند.
اتومات نکردن یخچال

اتومات نکردن یخچال 4 دلیل مهم دارد + راه حل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اتومات نکردن و روشن نشدن یخچال یکی از مشکلات رایجی است که در اکثر یخچال ها رخ می دهد و معمولا به دلیل خرابی ترموستات این مشکل ایجاد می شود.
درباره یخچال

روز جهانی یخچال و حقایقی که خوبه بدونید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با فرارسیدن روز جهانی یخچال، برخی حقایق خواندنی و جالب درباره یخچال ها وجود دارند که با مطالعه آنها می توانید بیشتر با یخچال ها آشنا شوید.
مخترع یخچال

مخترع اولین یخچال نفتی و برقی دنیا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یخچال ها از وسائل ضروری در زندگی امروزی برای هر خانه محسوب می شوند که نسل اول یخچال ها، نفتی بودند و به مرور زمان پیشرفت گسترده ای در این صنعت اعمال شد.
یخچال ال جی

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی (LG) همواره از دیرباز تاکنون نیاز شدید همه عزیزانی که یخچال های برند LG خریداری نموده اند می باشد.امروز قصد داریم تا یکی از معتبرترین مرکز و نمایندگی تعمیرات یخچال های ال جی در ایران و تهران را به شما معرفی نماییم.
صفحه 1 از 3