امام جواد

امام محمد تقی
متن و پیام های مناسبی هستند که برای عرض تبریک فرارسیدن ولادت امام محمد تقی و امام جواد (ع) می توانید از آن ها استفاده کنید.
امام محمد تقی

از ولادت تا شهادت امام محمد تقی (ع)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امام محمد تقی علیه السلام، ملقب به محمد بن علی بن موسی و امام جواد، نهمین امام معصوم شیعیان می باشد و جوان ترین امام پیشوایی بود که به شهادت رسید.
لقب جواد الائمه

چرا به امام محمد تقی(ع)، جواد الائمه میگویند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لقب جواد الائمه یکی از مهم ترین القاب امام محمد تقی علیه السلام است که توسط اغلب افراد به کار رفته است، دلیل اصلی این لقب امام محمد تقی (ع) چیست؟
اعمال شهادت امام محمد تقی

اعمال پرفضیلت شهادت امام محمد تقی(ع)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن شهادت امام محمد تقی، امام جواد (ع)، برخی اعمال مستحبی سفارش شده اند که می توانید در این روز آنها را انجام دهید.
نماز امام جواد

نماز حاجت معروف امام جواد (ع)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از راههای سریع برای برآورده شدن حاجات و رفع گرفتاری ها نماز و توسل به امام جواد(ع) است. در ادامه با آداب نماز امام جواد(ع) و روشهای مختلف آن برای رفع حاجات آشنا می شوید.
دعای حرز امام جواد

دعای حرز امام جواد(ع) برای دفع بلا

زمان مطالعه : 10 دقیقه
دعای حرز امام جواد (ع) یکی از دعاهایی است که بر حسب روایات مختلف بسیار سفارش شده و خواص بسیاری از جمله برای دفع بلا و چشم زخم و ... دارد.
امام جواد

احادیث و توصیه های مهم امام جواد (ع)

زمان مطالعه : 7 دقیقه
امام جواد علیه السلام احادیث و فرمایشات آموزنده ی بسیاری برای موفقیت در زندگی و تصمیم گیری های مهم دارند که برگزیده ای از آنها را در این بخش خواهید خواند.