مودم

کانفیگ مودم تندا
اگر مودم شما از برند شناخته شده تندا می باشد، در طی این گزارش از نمناک می توانید بصورت کامل و تصویری با آموزش نحوه کانفیگ مودم تندا آشنا شوید.
ریست کردن مودم

آموزش “ریست کردن مودم”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر نگاهی به پشت مودم بیندازید، دکمه ای به نام reset وجود دارد که برای ریست کردن می باشد. در این گزارش از نمناک با کاربرد این دکمه در مودم ها آشنا خواهید شد.
بهترین مکان نصب مودم وای فای

بهترین مکان برای نصب مودم وای فای در خانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مودم های وای فای، یکی از پرکاربردترین ابزارها در دنیای نوین و حال حاضر است که در ادامه این مطلب از نمناک شما را با بهترین مکان برای نصب مودم وای فای در خانه آشنا خواهیم کرد.
مودم وای فای

سریع ترین مودم وای فای جهان + تصاویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مودم Netgear Nighthawk X10 AD7200 با کد اختصاصی R9000 سریع ترین مودم وای فای جهان است که در ادامه این مطلب از نمناک شما را با این مودم آشنا خواهیم کرد.
معرفی چراغ های مودم

معرفی تصویری چراغ های مودم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما به تازگی قصد استفاده از مودم را دارید و با چراغ های مودم آشنا نیستید، در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک می توانید با کاربرد چراغ های مودم آشنا شوید.
آموزش تصویری نصب مودم

آموزش تصویری نصب مودم tp-link

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این گزارش از نمناک شما را با تنظیمات اولیه و نصب مودم tp link آشنا خواهیم کرد که قادر خواهید بود صفر تا صد مودم را بدون هیچ هزینه ای انجام دهید.
رفع مشکل قرمز شدن چراغ مودم

رفع مشکل قرمز شدن چراغ اینترنت مودم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مشکلاتی که ممکن است در حین کار با مودم روبرو شوید، “قرمز شدن چراغ مودم” می باشد که در این گزارش از بخش تکنولوزی نمناک به رفع این مشکل خواهیم پرداخت.
باز نشدن تنظیمات مودم

رفع مشکل “باز نشدن تنظیمات مودم”

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر با انجام روش های مختلف موفق به باز کردن صفحه تنظیمات مودم نشده اید، در این گزارش از نمناک با رفع مشکل “باز نشدن تنظیمات مودم” آشنا خواهیم ساخت.
مودم وایرلس

نکات مهم خرید مودم وایرلس مناسب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای آگاهی از ویژگی های مودم وایرلس مناسب برای خرید باید نکاتی را در نظر بگیرید تا مودم وای فای با کیفیتی را که در نظر گرفته اید از میان تنوع زیاد مدلها انتخاب کنید.در ادامه جزئات بیشتری را در این خصوص بررسی خواهیم کرد.
رفع مشکل قطع و وصل شدن مودم

رفع مشکل “قطع و وصل شدن مودم”

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر مودم خانه و محل کار شما هم دچار قطع و وصلی شده است، در ادامه این گزارش از نمناک شما را با دلایل و رفع مشکل “قطع و وصل شدن مودم” آشنا خواهیم ساخت.
آموزش تست مودم

آموزش کامل و بسیار ساده تست مودم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر مودم شما دارای مشکلات متداول است، در این گزارش از نمناک شما را با آموزش 0 تا 100 تست مودم آشنا خواهیم نمود.
tp_link

چگونه رمز وای فای مودم tp_link را پنهان کنیم؟ +تنظیمات اولیه مودم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مطلب قصد داریم نحوه پنهان کردن رمز وای فای در مودم tp_link را به شما آموزش دهیم تا کسی نتواند به راحتی از آن استفاده کند.
وای فای

شبها وای فای مودم را خاموش کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مقاله به 5 دلیل اصلی اشاره می کنیم که نشان می دهد بهتر است در مواقعی که نیاز به وای فای ندارید مودم را خاموش کنید.
نحوه کانفیگ اتوماتیک مودم

نحوه کانفیگ مودم در حالت اتوماتیک PPPoE

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از سخت ترین مراحل اتصال به اینترنت، کانفیگ کردن آن است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه کانفیگ مودم در حالت اتوماتیک PPPoE آشنا خواهید شد.
روشن گذاشتن مودم

روشن گذاشتن مودم چه عواقبی دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد به خاطر اینکه آسیبی به مودم آنها نرسد و یا به دلیل صرفه جویی در مصرف برق بعد از اتمام کار خود آن را خاموش می کنند. در ادامه روشن گذاشتن مودم و عواقب احتمالی آنرا بررسی می کنیم.