مواد شوینده

شوینده طبیعی
استفاده از شوینده های شمیایی برای سلامت بدن بسیار مضر است بنابراین برای حفظ سلامت خود می توانید با مواد طبیعی که در منزل دارید شوینده های طبیعی و بدون ضرر بسازید.
صرفه جویی در مواد شوینده

راه صرفه جویی در هزینه شوینده ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از سرکه، استفاده از شوینده های دست فومی، کنترل به هم ریختگی ها و ... تنها چند نمونه از روش های موثر برای صرفه جویی در هزینه شوینده های می باشد.
مواد شوینده

درمان تنگی نفس با مواد شوینده در خانه تکانی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از مواد شویند در برخی موارد می تواند باعث تنگی نفس شود که با تشخیص علائم آن می توان به راحتی با روش های خانگی درمان کرد.
عوارض شوینده ها

عوارض استفاده نادرست از شوینده ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محققان می گویند که استفاده نادرست از مواد شوینده و شوینده ها می تواند به پوست، ریه ها و بینی آسیب بزند و حتی باعث مرگ شود.
جوهر نمک

خطر ترکیب مواد شوینده با جوهر نمک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از ترکیب جوهر نمک و وایتکس، گاز کلر متصاعد می شود و کلر هم به اسید کلریدریک تبدیل می شود و برای ریه بسیار خطرناک می باشد.
تمیز کننده توالت

بمب جرم گیر و تمیز کننده توالت بسازید + دستورالعمل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از بخش های مهم خانه داری تمیز کننده توالت و ضدعفونی شدن این بخش است که اغلب کار مشکلی است و علی رقم استفاده از محلول های شوینده قوی نتیجه دلخواه حاصل نمی شود.
خوردن مواد شوینده توسط کودک

علائم خوردن پودر و مواد شوینده توسط کودکان + راه حل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
علائمی مانند لب های قرمز و تاول و سرفه و ورم دهان از علائم مسمومیت و خوردن مواد شوینده توسط کودک هستند که فورا باید درمان شود.
خطر ترکیب مواد شوینده

مواد شوینده هایی که هرگز نباید با هم ترکیب کنید + خطر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر برای تمیز کردن خانه و از بین بردن لکه ها استفاده می کنید، باید این را بدانید که این روش کاملا اشتباه است و می تواند حتی باعث مرگ فرد شود.
شوینده های مضر

جایگزین هایی طبیعی برای شوینده های مضر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم های خانه دار همه روزه برای نظافت منزل از شوینده های مضر برای سلامتی استفاده میکنند ، در این مطلب قصد داریم جایگزین های طبیعی برای این شوینده های مضر معرفی کنیم.
شوینده های طبیعی

شوینده های طبیعی برای جایگزینی با وایتکس در خانه تکانی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از افراد برای از بین بردن برخی لکه ها از شوینده های شیمیایی استفاده می کنند. در این مطلب شوینده های طبیعی و بدون ضرر را بجای سفیدکننده ها و وایتکس به شما معرفی میکنیم.
پیری زودرس

شوینده ها موجب پیری زودرس پوست می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یک بخش مهم از هر برنامه مراقبت پوست و ضدپیری این است که بدانید کدام کارهایتان به پوستتان آسیب می زند و روند پیر شدن پوستتان را سریع تر می کند.
مضرات مواد شوینده

مضرات “مواد شوینده” برای خانم های خانه دار

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در بسیاری از مواد شوینده ترکیباتی وجود دارد که برای سلامتی انسان مضر هستند و تأثیرات منفی می گذارند. لذا در استفاده از آنها باید به نکات مهمی توجه کرد.