مواد شوینده

تمیز کننده توالت
یکی از بخش های مهم خانه داری تمیز کننده توالت و ضدعفونی شدن این بخش است که اغلب کار مشکلی است و علی رقم استفاده از محلول های شوینده قوی نتیجه دلخواه حاصل نمی شود.
آسیب مواد شوینده

بخاطر کبدت از این شوینده استفاده نکن !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شوینده ها سریع ترین راه برای تمیزکاری در خانه هستند اما یکی از این مواد شوینده آسیب جبران ناپذیری به کبد میرساند و نباید از آن استفاده کرد.
عوارض شوینده ها

عوارض استفاده نادرست از شوینده ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محققان می گویند که استفاده نادرست از مواد شوینده و شوینده ها می تواند به پوست، ریه ها و بینی آسیب بزند و حتی باعث مرگ شود.
جوهر نمک

خطر ترکیب مواد شوینده با جوهر نمک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از ترکیب جوهر نمک و وایتکس، گاز کلر متصاعد می شود و کلر هم به اسید کلریدریک تبدیل می شود و برای ریه بسیار خطرناک می باشد.
شوینده طبیعی

دستور ساخت شوینده طبیعی با آنچه در خانه دارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از شوینده های شمیایی برای سلامتی بسیار مضر است بنابراین برای حفظ سلامت خود می توانید با مواد طبیعی در منزل شوینده های طبیعی و بدون ضرر بسازید.
پاک کننده طبیعی

کف خونتون هر جنسی باشه با این محلول تمیز میشه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از مواد شوینده شیمیایی به سلامت بدن آسیب های جدی می رساند به همین دلیل می توانید برای نظافت سطوح در جنس های مختلف از پاک کننده های طبیعی استفاده کنید.
استفاده از مواد شوینده

نکته ای برای استفاده از انواع شوینده ها

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مواد شوینده در انواع مختلفی برای تمیزکردن جاهای مختلف وجود دارد اما برای کسب نتیجه بهتر باید به نکات مهمی برای استفاده صحیح از انواع مواد شوینده را رعایت کنید.
خوردن مواد شوینده توسط کودک

علامت کودکی که مواد شوینده خورده + راه حل

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خوردن مواد شوینده توسط کودکان، متاسفانه یکی از مشکلات رایج می باشد که با چند نکته می توانید فورا خطر را از کودک دور کنید و دچار مسائل مختلف سلامتی نشود.
جایگزین های وایتکس

به جای وایتکس از این مواد طبیعی استفاده کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد برای از بین بردن برخی لکه ها از وایتکس استفاده می کنند در حالی که می توان از برخی شوینده های طبیعی برای جایگزینی وایتکس در خانه تکانی استفاده کرد.
مواد خطرناک برای انسان

بخاطر سلامتیت، سریعتر از این چیزها دور شو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلامتی در زندگی هر فرد به قدری اهمیت دارد که همیشه راهکار هایی برای حفظ آن ارائه میشود و یکی از این توصیه ها دوری از مواد خطرناکی است که در خانه وجود دارند.
تنگی نفس با مواد شوینده

درمان تنگی نفس با مواد شوینده در خانه تکانی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از مواد شوینده در برخی موارد می تواند باعث تنگی نفس شود که با تشخیص علائم آن می توان به راحتی با روش های خانگی درمان کرد.
صرفه جویی در مواد شوینده

راه صرفه جویی در هزینه شوینده‌ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شوینده‌ها جزء یکی پر مصرف ترین اقلام خانگی در طول ماه می باشند که اگر به‌صورت کنترل شده استفاده نشوند، قطعا به پس انداز ما آسیب خواهند رساند.
استفاده از شوینده ها

نکات حساس و ناگفته درباره استفاده از شوینده ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شوینده ها تاثیر زیادی در تمیزی خانه دارند اما نکات ناگفته و مهمی در مورد استفاده از شوینده ها وجود دارد که خانم های خانه‌دار باید از آن ها اطلاع داشته باشند.
خطر ترکیب مواد شوینده

مواد شوینده هایی که هرگز نباید با هم ترکیب کنید + خطر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر برای تمیز کردن خانه و از بین بردن لکه ها استفاده می کنید، باید این را بدانید که این روش کاملا اشتباه است و می تواند حتی باعث مرگ فرد شود.
شوینده های مضر

جایگزین هایی طبیعی برای شوینده های مضر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم های خانه دار همه روزه برای نظافت منزل از شوینده های مضر برای سلامتی استفاده میکنند ، در این مطلب قصد داریم جایگزین های طبیعی برای این شوینده های مضر معرفی کنیم.
صفحه 1 از 2