جشن تولد

تم تولد
اغلب جشن تولد را با بادکنک، کیک و فشفشه در ذهن تداعی میکنیم اما چیزی به نام تم تولد نیز هست که با ابزارهایی بسیار ساده و جذاب میتوان جشن تولدی به یادماندنی برگزار کرد.
فوت کردن شمع

لطفا شمع روی کیک رو فوت نکنید!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فوت کردن شمع های روی کیک تولد عوارض دارد؟ مطالعات جدید نشان می دهد که فوت کردن شمع روی کیک ها می تواند عوارض جدی را برای سلامت بدن به همراه داشته باشد.
چشن تولد

چگونه جشن تولد کم هزینه بگیریم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله راه هایی ساده برای برگزاری یک جشن تولد کم هزینه را با هم بررسی می کنیم. با این ترفندها می تواند با هزینه کم یک جشن تولد عالی و به یادماندنی را برگزار کنید.
تم تولد

دردسرهای خرید وسایل تم تولد!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خرید اینترنتی وسایل جشن تولد به شما کمک می کند تا بدون عجله و سر فرصت، کارهای خود را انجام دهید و روز تولد، سرحال و پرانرژی باشید.
تم تولد

خرید عمده تم تولد در کارگاه تولیدی تهران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همیشه آماده سازی و تزیینات جشن ها یکی از لذت بخش ترین کارهاست. در اینجا به معرفی یکی از تولید کنندگان داخلی لوازم جشن و تولد می پردازیم .
جشن تولد

اینجوری جشن تولد خیلی بیشتر خوش می گذره

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر به جشن تولد می روید خوش اخلاق باشید و در مراسم با یکدیگر شوخی کنید، آواز بخوانید و کمک کنید که مراسم به بهترین نحو ممکن برگزار شود.
جشن تولد با تم کفشدوزک

ایده هایی زیبا و متفاوت برای جشن تولد با تم کفشدوزک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از این تم های بسیار زیبا برای برگزاری جشن تولد کودکانه ، تم کفشدوزک است که به عنوان یک تم پسرانه و دخترانه کاربرد دارد و بسیار زیبا می باشد.
سورپرایز تولد پدر

سورپرایز شگفت انگیز 2 پسر برای تولد پدرشان + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
2 پسر در روز تولد پدرشان کار بسیار جالبی انجام دادند و پدر خود را سورپرایرز کردند، به طوری که پدرشان هرگز تولد 62 سالگی اش را فراموش نخواهد کرد.
تزیین بادکنک

بادکنک آرایی و تزیین بادکنک تولد با ایده های جدید + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای تزیین بادکنک و بادکنک آرایی کلی ایده جالب و جدید وجود دارد که جشن تولدی شگفت انگیز و غافلگیر کننده برایتان به ارمغان می آورد.
تولد مرد عنکبوتی

تم تولد مرد عنکبوتی برای تولد سوپرایز پسرانه + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تم تولد پسرانه مرد عنکبوتی یا اسپایدرمن تم هیجان انگیز و موردعلاقه اکثر کودکان است که در واقع مرد عنکبوتی یک شخصیت کارتونی پرطرفدار است.
تم اسب تک شاخ

تولد رنگارنگ با تم اسب تک شاخ ( پونی ) + مدل کیک

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تم اسب تک شاخ یا همان پونی یک تم رنگی رنگی و دخترانه است که همه دختربچه ها عاشق اش هستند، با این تم زیبا منزل تان را برای تولد تزیین کنید.
تولد پاندا

تم تولد پاندا برای جشن تولد دختربچه ها + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تم تولد پاندا ایده ای دوست داشتنی برای جشن تولد دختربچه ها است که به رنگ سفید, مشکی و صورتی است.
تولد مینیون

جشن تولد دوست داشتنی با تزیینات و تم مینیون + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تم تولد مینیون به رنگ زرد و آبی است که بیشتر برای پسربچه ها مناسب است، یک تم شاد و دوست داشتنی برای جشن تولدی به یاد ماندنی.
تولد رنگین کمان

جشن تولد شاد و شگفت انگیز با تم رنگین کمان + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
جشن تولد باید هیجان انگیز و پر از رنگ های شاد باشد، تم رنگین کمان تم مناسبی برای تولد بچه ها است و کلی ایده های جالب برای آن وجود دارد.
تولد مک کویین

بهترین جشن تولد پسرانه با تم مک کویین + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تم تولد مک کویین یا همان تم ماشین های بامزه با ترکیب رنگ های قرمز، مشکی و سفید است که یک جشن تولد شاد و هیجان انگیز برای پسربچه ها میسازد.
صفحه 1 از 2