لیمو ترش

لیمو برای مو
یکی از مواد طبیعی پر خاصیت برای مو لیمو ترش است که می تواند به خوبی نیاز های مو را برطرف کند و در رشد آن تاثیر بسزایی داشته باشد.
طرز تهیه لیمو عمانی

طرز تهیه لیمو عمانی خانگی بدون سیاهی و تلخی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لیمو عمانی همان لیمو ترش خشک شده است که به عنوان چاشنی در تهیه غذاها استفاده می شود که تهیه لیمو عمانی در منزل با این نکاتی که در اختیار شما قرداده ایم کار ساده ای است.
روغن زیتون و لیمو ترش

معجون لاغری زیبایی با روغن زیتون و لیمو ترش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن زیتون و لیمو ترش هر کدام از خواص بی نظیری برخوردار هستند، البته ترکیب روغن زیتون و لیمو ترش نیز به سلامت بدن و درمان برخی از بیماری ها کمک شایانی می کند.
لیمو کنار تخت

شب ها کنار تخت لیمو بگذارید تا ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تنها مصرف لیمو نیست که برای سلامت بدن افراد مفید می باشد، بلکه قرار دادن چند قاچ لیمو کنار تخت خواب در هنگام شب فواید مناسبی برای سلامتی به همراه دارد.
چگونه آبلیمو بگیریم؟

چطور آبلیمو بگیریم که تلخ نشه ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تهیه آبلیمو در خانه یکی از بهترین راه های استفاده از خواص لیمو است که برای تازه ماندن و جلوگیری از تلخی آن به این تکنیک ها باید توجه کنید.
نگهداری لیمو در فریزر

بهترین روش نگه داری لیمو ترش در فریزر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لیمو ترش دارای خواص بی نظیری است و منبع ویتامین c است که در فصل تابستان وجود دارد، بنابراین برای استفاده از لیمو ترش پرخاصیت بهتر است آن را زمستان در درون فریز ذخیره کنیم.
نگهداری آبلیمو

فوت و فن تازه و سالم نگه داشتن آبلیموی طبیعی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر مایل به استفاده از آبلیموهای طبیعی هستید سعی کنید حتما خودتان آب گیری کرده و نگهداری کنید تا سلامتتان به خطر نیافتد اما قبل از شروع این کار حتما این نکات و تکنیک هارا بدانید و رعایت کنید.
کاربرد پوست لیمو

پوست لیمو با کاربردی باورنکردنی در خانه داری و زیبایی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اغلب افراد از خواص و مزایای پوست لیمو آگاه و نیستند و از آن استفاده نمی کنند، اما پوست لیمو دارای خواص بی نظیری است و همچنین کاربردهای باورنکردنی را در خانه داری و زیبایی به همراه دارد.
استفاده از پوست پرتقال

باور میکنی با پوست پرتقال بشه این کارو کرد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پوست لیمو و پرتقال دارای خواص زیادی است بنابراین این ضایعات میوه را دور نریزید. شما می توانید با روش های مناسب بهترین استفاده را از پوست مرکبات داشته باشید.
لیمو ترش با چای

به 11 دلیل دیگه چای رو با لیموترش نخورید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مصرف بیش از حد لیمو ترش با چای مضراتی برای سلامت بدن دارد. زیرا گرما باعث تسریع واکنش های شیمیایی موجود در آب لیمو می شود.
خواص لیمو شیرین

خواص لیمو شیرین و ارزش غذایی بی نظیرش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
لیمو شیرین یک میوه بسیار خوش طعم و محبوب می باشد که دارای خواص فراوانی برای سلامتی است، همچنین مصرف لیمو شیرین به درمان بیماری ها کمک شایانی می کند.
خواص پوست لیمو ترش

روش صحیح خوردن پوست لیمو ترش برای خواص آن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بهترین روش برای مصرف پوست لیمو ترش فریز کردن آن است پوست لیموی یخ زده را رنده کنید و به عنوان چاشنی از آن استفاده کنید تا از خواص آن بهره کافی را ببرید.
خواص لیمو ترش

101 فایده و خواص شگفت انگیز لیمو ترش

زمان مطالعه : 16 دقیقه
لیموترش به عنوان یک میوه معجزه آسا محسوب می شود که نه تنها سبب درمان بیماری ها و تقویت سیستم ایمنی بدن می گردد، بلکه خواص زیبایی فراوانی برای پوست و مو دارد.
درمان درد مفاصل با لیمو ترش

درمان عالی برای درد مفاصل با لیمو ترش!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لیمو ترش از خواص بسیاری برای سلامت بدن برخوردار است همچنین پوست آن نیز با خواص شگفت انگیزی که دارد می تواند درد مفاصل را درمان کند.
تصفیه خون با لیموترش

تاثیر شگفت انگیز و باورنکردنی لیموترش بر تصفیه خون و کبد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تصفیه خون می تواند از بروز بیماری های خطرناکی مانند سکته جلوگیری کند و در داشتن پوستی زیبا و شفاف تاثیر مهمی داشته باشد.
صفحه 1 از 2