صاف کردن مو

صاف کردن مو
امروزه برای صاف کردن مو می توان از دو روش استفاده کرد یکی گلت و دیگری کراتین مو است هر کدام از اینها تاثیرات متفاوتی بر موها می گذارند.
روش صاف کردن مو

روش زنان ژاپنی برای صاف و براق کردن موها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان ژاپنی برای داشتن موهایی براق و زیبا مواد طبیعی را جایگزین مواد شیمیایی کرده و برای “صاف کردن مو”های خود از ماسک های گیاهی و جلبک های دریایی استفاده می کنند.
سرطان رحم

عامل سرطان رحم در آرایشگاههای زنانه !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرطان رحم خطرناک ترین و شایع ترین سرطان در زنان شناخته شده است که این روزها تحقیقات جدید یکی از عوامل بروز این سرطان را در آرایشگاه های زنانه اعلام کرده است.
رفع وزی مو

موهای وزوزی را سه سوته و طبیعی صاف کنید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای صاف کردن موهای وز احتیاجی به هزینه های بالا ندارید شما می توانید با روش های طبیعی در خانه به راحتی از شر وزی موهایتان خلاص شوید.
کراتینه مو

کراتینه و عوارض مخرب آن برای مو و سلامت بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه بسیاری از خانم ها از روش کراتینه مو برای لخت و صاف کردن دائمی موهای خود استفاده می کنند اما قبل از انجام این کار باید از عوارض خطرناک آن هم اطلاعاتی داشته باشند.
خرید سشوار

مهمترین معیار انتخاب و خرید انواع سشوار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سشوار وسیله ای بسیار کاربردی برای خشک کردن موها می باشد که باید نکات مهمی را در خرید یک سشوار مناسب با توجه به نیاز و نوع موهای خود انتخاب کنید.
صاف كردن مو با نوشابه

صاف کردن مو با نوشابه به شرطها و شروطها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از تکنیک های صاف کردن مو در خانه استفاده از نوشابه است نوشابه کوتیکول مو را تشدید می کند نوشابه همچنین وزی موها را از بین می برد.
صاف کردن مو

روش فوری صاف کردن مو در خانه بدون اتو مو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به فکر صاف کردن موهایتان هستید اما نمی خواهید از حرارت و اتو استفاده کنید باید بدانید ماسک هایی هستند که می توانند بدون هیچ آسیبی موهای شما را صاف کنند.
ریباندینگ مو

پاسخ هر سوالی در مورد ریباندینگ مو، صافی ژاپنی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
ریباندینگ یا صافی ژاپنی مو روش جدید برای براق و صاف کردن دائمی موها می باشد. موهای ریباندینگ شده برای دوام بیشتر به مراقبت های خاصی نیاز دارد.
اتو کشیدن مو

بهترین روش اتو کشیدن مو + نکات مهم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داشتن موهای زیبا و خوش حالت برای هرکسی یکی از معیارهای زیبایی او است که برخی از روش های آرایشگری این زیبایی را افزون میکنند که یکی از این روش ها اتو کشیدن موها است.
راز موهای هالیوودی ها

راز موهای زیبای هالیوودی ها و پرپشت بالیوودی ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد مشهور و هالیوودی ها برای زیبایی و پرپشتی موهایشان رازها و ترفندهای خاص خود را دارند که با دانستن آن ها هر فردی می تواند موهای سالم و زیبایی داشته باشد.
صاف كردن موها

صاف کردن موها را بدون آسیب انجام دهید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
صاف کردن موها برای زیبایی با لوازم و مواد استاندارد تایید شده توسط پزشک متخصص پوست و مو مشکلی ندارد گاهی مشکل روش و عملکرد شماست که موجب آسیب در مو و پوست سر می شود.
صاف کردن مو

ریزش موی شدید بعد از فر یا صاف کردن مو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مطلب به بررسی این موضوع میپردازیم که آیا فر کردن و صاف کردن مو باعث ریزش موی شدید میشود؟
موهای لخت

موهای خشک را به راحتی لخت و نرم کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن موهای لخت و نرم از مهم ترین نکات زیبایی یک خانم است, با این ترفند ها خشکی موها را از بین ببرید و نرمی و درخشندگی را به آن ها برگردانید.
موهای وز

با این ترفندها از شر موهای وز خلاص شوید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اولین گام برای رهایی از دست موهای وز رعایت برخی از نکات در حمام و در هنگام شستشوی موها است که باعث میشود موهای وز شما تبدیل به موهایی صاف شوند.
صفحه 1 از 2