عسل

شکرک زدن عسل
کریستالیزه شدن یا شکرک زدن عسل ارتباطی به تقبلی بودن آن ندارد و برعکس عسلی که شکرک می زند طبیعی و سالم می باشد و قابل استفاده است.
آنتی بیوتیک عسل و زردچوبه

با زردچوبه و عسل آنتی بیوتیک خانگی بسازید + دستور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آنتی بیوتیک طبیعی عسل مزین به زردچوبه یک جایگزین مناسب برای انواع شیمیایی این داروها است و باعث تخریب و نابودی باکتری ها و ویروس های موجود در بدن می شود.
عسل و کشمش

معجون عسل و کشمش برای چی خوبه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عسل یکی از بهترین مواد طبیعی برای درمان بیماری هاست. شما می توانید برای تقویت حافظه و قلب از ترکیبات عسل با کشمش یا مویز استفاده کنید.
خوردن خربزه و عسل

خوردن خربزه و عسل آدمو نمیکُشه ولی ....

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف همزمان خربزه و عسل برای بدن مضر است و می تواند مشکلاتی را برای سلامت بدن به همراه داشته باشد، در صورت خوردن خربزه و عسل باید چه کاری انجام دهیم؟
خواص ژل رویال

خواص شگفت انگیز “ژل رویال” برای پوست و ناباروری

زمان مطالعه : 10 دقیقه
“ژل رویال” موادی مفید و مغذی که توسط زنبور های کارگر برای استفاده ملکه تولید می شود و تاثیری فوق العاده در حفظ سلامت و زیبایی دارد.
فواید عسل قبل خواب

تاثیر باورنکردنی خوردن 1 قاشق عسل قبل خواب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عسل یک غذای سرشار از مواد مغذی است که از ارزش غذایی بالایی برخوردار می باشد و مصرف عسل قبل از خواب فواید بی نظیری را برای بدن به همراه دارد.
مصرف بیش از حد عسل

در خوردن عسل زیاده روی نکنید که ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عسل غذای سالمی است اما حتی در چیزهای خوب هم نگه داشتن حد تعادل اهمیت ویژه ای دارد، مصرف بیش از حد عسل خطرات و عوارضی را به همراه دارد.
شیر و عسل

علم میگه شیر رو با عسل بخورید تا ....

زمان مطالعه : 7 دقیقه
شیر و عسل دارای خواص بسیاری است و از آن در درمان یبوست، سلامت پوست و مو از طریق ماسک و از بین بردن استرس، افزایش تمرکز و غیره که در ادامه می خوانید.
عسل مانوكا

عسل مانوکا چیست و چه فواید مهمی دارد ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عسل مانوکا دارای ارزش غذایی بالایی می باشد و مواد مغذی و ویتامین های موجود در آن نیز فوق العاده است، همچنین مصرف آن خواص بسیاری برای پوست و سلامت بدن دارد.
خواص عسل

یک قاشق عسل با یک دنیا خاصیت

زمان مطالعه : 13 دقیقه
عسل یک ماده غذایی پرطرفدار است و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، عسل همچنین دارای خواص دارویی و درمانی فراوانی است و برای سلامت بدن بسیار مفید می باشد.
غده چربی زیر پوست

روش ابن سینا برای درمان غده چربی زیر پوست

زمان مطالعه : 8 دقیقه
لیپوم یا همان غده چربی زیر پوست توده هایی هستند غیرسرطانی که می توان آنها را استفاده از روش های طبیعی و خانگی ساده درمان کرد.
درست شدن عسل

آیا عسل همون مدفوع زنبوره؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای درست کردن عسل، زنبورهای عسل شهد گل ها را در کندو گرد آوری می کنند. در فرآیند تولید عسل توسط زنبورهای عسل رازهایی نهفته است که جالب است بدانید.
شیر عسل

سم مهلک در کمین علاقه مندان به شیر عسل داغ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با خوردن عسل و شیر داغ نه تنها از خواص عسل بهره ای نمی برید بلکه مواد سمی وارد بدنتان میکنید، حقایقی در مورد مصرف شیر عسل داغ وجود دارد که باید از آن ها مطلع باشید.
انواع عسل

آشنایی با 48 نوع عسل ؛ این شفابخش طبیعی

زمان مطالعه : 17 دقیقه
عسل ها انواع مختلفی دارند که بر اساس نوع گلی که شهد از آن تولید شده طبقه بندی می شوند. عسل ها از لحاظ رنگ، بافت، طعم، بو و فواید با یکدیگر متفاوت هستند.
راه تشخیص عسل طبیعی از تقلبی

تکنیک تشخیص عسل اصل از تقلبی با کبریت و تخم مرغ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با استفاده از چند روش ساده و مطمئن می توانید عسل طبیعی را از تقلبی تشخیص دهید و مطمئن شوید که عسلی که تهیه کردید اصل است.
صفحه 1 از 4