ویتامین a

ویتامین آ
اولین ویتامین شناخته شده در دنیا ویتامین آ می باشد که در بسیاری از میوه ها و غذاها یافت می شود اما قبل از مصرف این ویتامین به فواید و مضرات آن توجه کنید.
مصرف زیاد ویتامین ها

هشدار درباره مصرف قرص های ویتامین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ما درباره ی فواید ویتامین ها به خوبی اطلاع داریم اما بسیاری از افراد در استفاده از ویتامین ها زیاده روی میکنند .آیا مصرف زیاد ویتامین ها مفید است؟
ویتامین کودک

عوارض دادن یا ندادن قطره ویتامین AD به کودک !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تاثیر ویتامین آد در رشد کودکان غیر قابل انکار است. ویتامین آ برای استخوان ها لازم و ضروری است و ندادن قطره آد می تواند عوارض ناگواری برای کودک داشته باشد.
خوردن هلو

چینی ها به دلیلی مهم هلو زیاد می خورند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هلو یک میوه بسیار محبوب است که خواص فراوانی دارد، میوه هلو سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی می باشد که برای سلامتی هم بسیار حائز اهمیت و مفید است.
رگهای خونی

جوان سازی رگهای خونی با ویتامین آ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بالاخره ثابت شد که ویتامین آ میتواند رگهای خونی را جوان و سالم سازد و با بیماری های قلبی که در قفسه سینه شما رخ میدهد مبارزه میکند.
ویتامین A

اثرات مخرب کمبود ویتامین A در دوران بارداری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمبود ویتامین A در دوران بارداری اثرات مخربی بر رشد مغز جنین دارد و احتمال ابتلا به آلزایمر را در بزرگسالی افزایش میدهد.
کمبود ویتامین A

راه حل جلوگیری از کمبود ویتامین A

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کمبود ویتامین A در بدن ابتدا به دو صورت نمود پیدا می کند. اختلال در سیستم بینایی و خشکی پوست و باعث کاهش حساسیت شبکیه می شود و استفاده از برنامه غذایی متنوع، متعادل و متناسب با سن و جنس راه حل این مسأله است.