نازایی

برخورد با همسر
اگر همسرتان نابارور است و نمی تواند بچه دار شود و شما نمی خواهید او را از دست بدهید باید بهترین برخورد ممکن را با او داشته باشید.
ژله رویال

معجزه ی ژل رویال در باروری زن و مرد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
به ژل رویال (royal jelly) شاه انگبین، شیر زنبور عسل، شهد شاهانه و غذای ملکه هم می گویند. ژل رویال ماده ای مغذی، نیرو بخش و برای باروری زنان و مردان بسیار مفید است.
درمان نازایی

نازایی و تمام راههای تشخیص و درمان آن

زمان مطالعه : 11 دقیقه
عواملی مانند مصرف دخانیات و سن بالا و اضافه وزن احتمال نازایی را افزایش می دهند یک سوم از مشکلات مربوط به زنان و یک سوم دیگر مربوط به مردان است.
درمان نازایی

درمان نازایی با ناشناخته های طب سنتی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نازایی یکی از مشکلات مهم در بین زوجین است که تا به امروز روش های زیادی برای درمان این اختلال ارائه شده است که یکی از این روش ها روش های خانگی و گیاهی است.
درمان ناباروری

کدام روش درمان ناباروری و نازایی برای شما بهتر است؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
امروزه روش های بسیاری برای درمان ناباروری وجود دارند که با توجه به مشکل زن و مرد، پزشک متخصص یکی از روش های درمان ها را انتخاب خواهد نمود.
علت ناباروری

علت اصلی نازایی و ناباروری در زنان و مردان چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مشکلات ناباروری زوجین به علت بیماری های جنسیست که به آن توجه نشده و یا درمان نشده است گاهی هم علل نازایی مشخص نمی شود.
ناباروری

واقعیتی درباره ناباروری مرد و زن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ناباروری داستان تلخ بسیاری از زوج های جوان است . داستانی که رفته رفته تبدیل به گره ای باز نشدنی می شود و زوجین بنا به دلایلی راضی به جدایی می شوند اما لحظه ای درنگ مسیر را تغییر خواهد داد.
فیبروم رحم

فیبروم رحمی چیست و چگونه درمان میشود؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
فیبروئید یا فیبروم رحمی چیست و چه نشانه هایی دارد؟ فیبروئیدهای رحمی چگونه تشخیص داده می شوند؟ در ادامه با علائم، تشخیص، درمان و افرادی که در معرض تومورهای فیبروئید هستند آشنا می شوید.
ناباروری

دلیل اصلی ناباروری در مردان و زنان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ناباروری یک مشکلات گسترده در جامعه و دنیای امروزی است که حتی شمایی که به تازگی ازدواج کرده اید و احساس مشکل هم نمی کنید می توانید در معرضش باشید.
ناباروری زنان

متهمان ردیف اول ناباروری و نازایی زنان + درمان طب سنتی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ناباروری زنان به علت مصرف دخانیات و مسائل بهداشتی و مشکلات رحم و تخمدان بوجود می آید اما می شود با تغذیه و مصرف دارو های گیاهی مثل جنسینگ و دارچین و... آن را درمان کرد.
علل و تشخیص ناباروری

علائم و راههای تشخیص “ناباروری” در زنان و مردان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
“ناباروری” به علل مختلفی مانند بیماری های مقاربتی، کمبود هورمون، کاهش تعداد اسپرم،عدم تخمک گذاری به وجود می آید و حداقل تا یک سال تلاش برای بارداری طبیعی می باشد.
رالوکسیفن

“رالوکسیفن” چیست و چه تاثیراتی دارد ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
رالوکسیفن برای درمان و پیشگیری پوکی استخوان در زنان پس از دوره یائسگی بکار میرود . “رالوکسیفن” برای درمان سرطان پستان و نازایی وابسته به اولیگومنوره یا آمنوره ثانویه مصرف می شود.
تاموکسیفن

عوارض و فواید تاموکسیفین + اطلاعات دارویی تاموکسیفین

زمان مطالعه : 10 دقیقه
“تاموکسیفن” برای درمان سرطان پستان و نازایی وابسته بهاولیگومنوره یا آمنوره ثانویه مصرف می شود که در ادامه این مطلب به بررسی این دارو خواهیم پرداخت.
زایمان نازایی

زایمان 6 قلوی یک زن بعد از 17 سال نازایی + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زایمان نازایی و ناباروری تبدیل به مشکل درمان نشدنی زوجی شده بود که 17 سال از ازدواج آنها می گذشت اما هنوز خبری از بچه نبود تا اینکه یکدفعه سروکله 6 نوزاد دوست داشتنی پیدا شد.
سقط جنین و ناباروری

1 ماده آرایشی که باعث سقط جنین و ناباروری می شود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سقط جنین و ناباروری از عمده مشکلات زوج های امروزی است که یکی از علل اصلی آن تاثیرات منفی برخی از لوازم آرایشی پرمصرف در میان خانم هاست.
صفحه 1 از 2