مصرف ویتامین

بیوتین
بیوتین که با نماد ویتامین h نیز شناخته می شود از مهم ترین ویتامین های بدن است که کمبود آن در بدن مشکلاتی مثل ریزش مو ایجاد می کند.
ویتامین مورد نیاز بدن

11 ویتامین و مواد معدنی که برای بدن مورد نیازند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ویتامین های A ، B ، C ، D و K و همچنین کلسیم ، آهن و زینک نام هایی هستند که بسیار از آنها شنیده اید. اما کدام مواد غذایی حاوی این ویتامین ها هستند؟
مکمل خانم ها

مکمل های مهم برای خانم ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
از آنجایی که بدن از طریق تغذیه نمی تواند ویتامین های مورد نیازش را تامین کند و کمبود ویتامین ها باعث بیماری می شود بهتر است خانم ها از مکمل ها استفاده کنند.
خواص یوهمبین

مردانی که بیش از همه به خواص یوهمبین نیاز دارند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مکمل یوهمبین یا یوهمبه خواص مناسبی برای زنان و مردان دارد، در ادامه با نحوه عملکرد مکمل یوهمبین، خواص مکمل یوهمبین و اقدامات احتیاطی درباره مصرف یوهمبین آشنا خواهید شد.
ویتامین آ

افرادی که بیشتر از همه به ویتامین A نیاز دارند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اولین ویتامین شناخته شده در دنیا ویتامین آ می باشد که در بسیاری از میوه ها و غذاها یافت می شود اما قبل از مصرف این ویتامین به فواید و مضرات آن توجه کنید.
مکمل ویتامین

ویتامین ها و مکمل های واجب برای آقایان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بدن مردان به برخی مکمل ها و ویتامین ها نیاز دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.
خوردن هلو

چینی ها به دلیلی مهم هلو زیاد می خورند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هلو یک میوه بسیار محبوب است که خواص فراوانی دارد، میوه هلو سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی می باشد که برای سلامتی هم بسیار حائز اهمیت و مفید است.
مولتی ویتامین ها

اول تا آخر آنچه باید درباره مولتی ویتامین ها بدانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مولتی ویتامین ها به تامین مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن کمک می کند اما مصرف زیاد این ویتامین ها هم عوارض خطرناکی را به دنبال دارد.
خواص تره فرنگی

به 5 دلیل مهم برای شام تره فرنگی بخورید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تره فرنگی دارای خواص و فواید فراوانی است که برخی از افراد آن را به دلیل خواص دارویی اش هم مصرف می کنند، البته مصرف تره فرنگی در وعده شام هم بسیار مفید است.
ویتامین پوست

ویتامین هایی که پوست برای زیبایی و سلامت نیاز دارد

تاریخ انتشار : 10 دی 1397زمان مطالعه : 6 دقیقه
پوست برای اینکه بتواند زیبایی و جوانی خود را حفظ کند به انواع ویتامین ها نیاز دارد ، چه به صورت مکمل و چه به صورت طبیعی.
کراتین

اهمیت کراتین در بدن و عوارض کمبود آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کمبود کراتین در بدن می تواند به دلیل مشکلات کبدی یا ماهیچه ها باشد که عوارض خطرناکی را برای سلامت بدن به دنبال دارد و از طریق مکمل ها باید تامین شود.
ویتامین برای مادران شیرده

مادران شیرده این ویتامین ها را حتما باید مصرف کنند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مادران شیرده نه تنها برای خود بلکه برای سلامت نوزادشان باید حتما از مواد غذایی مفید استفاده کنند، همچنین ویتامین های که برای خودشان و نوزاد خواص فوق العاده ای دارد را مصرف کنند.
فواید لوبیا سبز

خواص شگفت انگیز و ویتامین های لوبیا سبز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
لوبیا سبز بسیار کم کالری و غنی از فیبر می باشد همچنین از خواص لوبیا سبز می توان به آنتی اکسیدان آن اشاره کرد که برای جلوگیری از پیری زودرس بسیار مفید است
جلوگیری از سرطان

5 ویتامین که از ابتلا به سرطان جلوگیری میکنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه که سرطان جان بسیاری از افراد را گرفته و 15 درصد از افرادی که جان خود را از دست داده اند به علت سرطان بوده است، شما با 5 ویتامین می توانید از سرطان جلوگیری کنید.
تقویت دستگاه گوارش

ویتامین های ضروری برای تقویت دستگاه گوارش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تقویت و بهبود عملکرد دستگاه گوارش باید ویتامین های مورد نیاز این عضو مهم بدن را از طریق میوه ها و مواد غذایی تامین کنید.
صفحه 1 از 3