مصرف ویتامین

ویتامین آ
اولین ویتامین شناخته شده در دنیا ویتامین آ می باشد که در بسیاری از میوه ها و غذاها یافت می شود اما قبل از مصرف این ویتامین به فواید و مضرات آن توجه کنید.
ویتامین خواب

هرکی خواب نداره، این ویتامین رو بخوره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی ویتامین ها تاثیر بسزایی در بی خوابی و افزایش کیفیت خواب دارند بنابراین برای داشتن خوابی راحت باید مصرف این ویتامین ها را شروع کنید.
قبل از دندانپزشکی

قبل دندونپزشکی هیچ وقت این قرصو نخورید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قرص هایی که قبل از دندانپزشکی مصرف می کنید بر کیفیت خدمات دندانپزشکی تاثیر میگذارند در نتیجه قبل از انجام خدمات دندانپزشکی از مصرف این داروها بپرهیزید.
ویتامین لازم بدن

ویتامین لازم و واجب برای هر سنی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه افراد برای حفظ سلامت بدن باید ویتامین هایی را دریافت کنند اما باید بدانید نوع ویتامین مورد نیاز بدن هر فرد به سن و سال بستگی دارد.
جراحی زیبایی

قبل و بعد عمل های زیبایی، این قرص رو نخورید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
هر یک از افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی دارند، برای نتیجه بهتر، مایلند در مورد باید نبایدهای قبل و بعد آن اطلاعات بیشتری داشته باشند.
مکمل خانم ها

مکمل های مهم برای خانم ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
از آنجایی که بدن از طریق تغذیه نمی تواند ویتامین های مورد نیازش را تامین کند و کمبود ویتامین ها باعث بیماری می شود بهتر است خانم ها از مکمل ها استفاده کنند.
جایگزین موز

به جای موز اینها رو بخورید ، خاصیتشون بیشتره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای تامین پتاسیم بدن معمولا افراد اقدام به مصرف موز می کنند اما برخی نیز علاقه ای به مصرف موز ندارند، چند جایگزین مناسب برای تامین پتاسیم بدن وجود دارد.
ویتامین سیستم ایمنی بدن

5 ویتامین مخصوص برای سیستم ایمنی بدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تقویت و افزایش سیستم ایمنی بدن برای حفظ سلامت بدن بسیار مهم است بنابراین برای تقویت سیستم دفاعی بدن مصرف ویتامین های مخصوص را فراموش نکنید.
زمان مصرف ویتامین

بهترین ساعت روز، برای خوردن قرص های ویتامین

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ویتامین ها کمک زیادی به کارکرد صحیح ارگان های بدن می کنند، از این رو بهتر است قبل از مصرفشان نکاتی را راجع‌به خوردن هر نوعی از ویتامین ها بدانید.
کراتین

اهمیت کراتین در بدن و عوارض کمبود آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کمبود کراتین در بدن می تواند به دلیل مشکلات کبدی یا ماهیچه ها باشد که عوارض خطرناکی را برای سلامت بدن به دنبال دارد و از طریق مکمل ها باید تامین شود.
آرامش اعصاب

یه نسخه ارزون برای آرامش اعصاب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ی افراد به دنبال آرامش در زندگی هستند و راه های سخت و متفاوتی را امتحان میکند اما ساده ترین نسخه برای رسیدن به آرامش اعصاب جزء موثرترین راه های ممکن است.
ویتامین برای گردش خون

ویتامین هایی برای تقویت گردش خون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با داشتن تغذیه مناسب می توان سلامتی بدن را تامین کرد در صورت بی توجهی به نحوه تغذیه و ویتامین های موجود در مواد غذایی مشکلات جدی برای شما پیش می آید.
ویتامین مورد نیاز بدن

11 ویتامین و مواد معدنی که برای بدن مورد نیازند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ویتامین های A ، B ، C ، D و K و همچنین کلسیم ، آهن و زینک نام هایی هستند که بسیار از آنها شنیده اید. اما کدام مواد غذایی حاوی این ویتامین ها هستند؟
ویتامین چشم

ویتامین های واجب برای چشم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تغذیه و مواد غذایی مصرفی در سلامت چشم ها بسیار تاثیر گذار است، مصرف برخی ویتامین ها و مواد مغذی برای تقویت چشم و بینایی ضروری می باشد.
فواید قرص زینک

قرص زینک با بدن چه می کند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد برای دریافت مقدار مورد نیاز زینک از مکمل آن استفاده میکنند اما قبل از مصرف باید بدانند با خوردن روزانه قرص زینک چه اتفاقی در بدن می افتد.
صفحه 1 از 5