عضلات

تاندونیت مچ دست
تاندونیت به التهاب تاندون گفته می شود، احتمال ایجاد تاندونیت در تمامی مفاصل وجود دارد اما امکان بروز آن در بعضی از نقاط بدن بیشتر است.
آب شدن ماهیچه ها

چیزی که فکرشو نمیکنی و ماهیچه هاتو آب میکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد نگران عضلات بدنشان هستند که به خوبی ماهیچه سازی در بدنشان انجام نگیرد و سوالات زیادی در این مورد دارند که جواب آنها بسیار ساده است .
تاندونیت شانه

تاندونیت شانه چیست و چه علائمی دارد ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تاندونیت شانه یا التهاب تاندون شانه بیماری شایع ای است که طی آن تاندون های دوسر بازو به دلایلی دچار آسیب می شوند که باعث التهاب و تورم می شود.
علت درد ماهیچه

درد ماهیچه می تواند نشانه بیماری باشد؟

زمان مطالعه : 14 دقیقه
دردهای ماهیچه ای با گرفتگی عضلات متفاوت هستند که می توانند به دلیل بیماری و اختلالات خاصی ایجاد شوند. با دانستن این دلایل از درد ماهیچه ای جلوگیری کنید.
سوزش عضلات

دلیل درد و سوزش غیرعادی عضلات بدنمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد مدام از درد گردن، کمر، کف پا و سایر قسمت های بدن شکایت دارند و عنوان میکنند دچار سوزش عضلات شده اند اما دلایل پنهان این دردها و سوزش عضلات چیست؟
عضله سازی

باشگاه میری ولی عضله هات رشد نمیکنه، چون...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استپ عضلات یکی از معضلات آقایان علاقه مند به عضله سازی است. اولین قدم برای رفع این مشکل، آگاهی از دلایل حجم نگرفتن عضلات و جلوگیری از آن هاست.
ماهیچه بدن انسان

سخت کوش ترین و قویترین ماهیچه بدن ما

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیش از 650 ماهیچه اسکلتی در بدن انسان وجود دارد اینکه کدام یک از ماهیچه های بدن انسان قوی تر است از نظر دانشمندان متفاوت است.
حفظ عضلات

میوه ای برای جلوگیری از ضعف عضلات

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افزایش سن باعث ضعیف شدن عضلات و ماهیچه های بدن می شود. برای عضله سازی یا حفظ و تقویت عضلات بدن می توانید تمرینات قدرتی را روزانه انجام دهید.
عضله سازی

راه و چاه عضله سازی بدنت رو یاد بگیر

زمان مطالعه : 9 دقیقه
در تمرینان بدنسازی اگر میخواهید نتیجه مفیدی بگیرید باید تمام فاکتور هارا به اندازه کافی رعایت کنید؛ مثل برنامه غذایی، خواب کافی و تمرین مناسب.
شکم عضله ای

برای آن ها که سیکس پک میخواهند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای داشتن شکم شش تکه و عضله ای باید برخی از تمرینات ورزشی را به درستی انجام دهید، همچنین به برخی نکات ورزشی و تغذیه ای توجه ویژه ای داشته باشید.
تقویت عضلات لگن

حرکاتی ساده برای تقویت عضلات لگن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
لگن مهم ترین عضو برای حرکات قسمت تحتانی بدن است پس با انجام حرکات ورزشی مخصوص عضلات باسن، عضلات ران و کمر را هم تقویت کنید.
دیستونی

دیستونی ؛ وقتی عضلات یکباره قفل می شوند !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیماری دیستونی نوعی اختلال حرکتی عصبی می باشد که باعث انقباض عضلات شده و قسمت های مختلف بدن بیمار را درگیر می کند و تاکنون برای آن درمان قطعی پیدا نشده است.
عضله سازی

3 اصل مهم برای عضله سازی بدون آسیب به بدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عضله سازی و ساخت ماهیچه راه و روش اصولی دارد که باید با یک رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی صحیح پیش بروید تا به سلامت بدنتان آسیبی نرسانید.
درد بعد از ورزش

درمان فوری درد بعد از ورزش کردن با نسخه گیاهی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عضلات بدن بعد از انجام حرکات ورزشی به خصوص بعد از فاصله زمانی زیاد دچار درد شدید می شوند که این درد بعد از ورزش را می توانید با ترکیب 2 ماده پرخاصیت گیاهی رفع کنید.
مانع عضله سازی

اشتباهی که مانع عضله سازی در بدن شما میشود

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تمرینان ورزشی را انجام میدهید ، مدام حرکات پیشنهادی برای عضله سازی را با دقت اجرا می کنید ولی خبری از رشد عضلات در بدن شما نیست چرا که بخشی از برنامه را اشتباه پیش میبرید.
صفحه 1 از 3