کمک های اولیه

کمک های اولیه کودکان
اگر فرزند شما هنگام بازی کردن هر آسیبی ببینید شما باید کمک های اولیه مربوط به کودکان را بدانید تا از بروز آسیب های جدی و خطرناک برای فرزندتان جلوگیری کنید.
اشتباهات کمک های اولیه

اشتباهات خطرناک در کمک های اولیه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زمان بروز حادثه برای اطرافیان افراد کنترل خود را از دست می دهند و ممکن است در کمکهای اولیه با دانش های قبلی خود کارهای اشتباهی را انجام دهند.
کمک اولیه برق گرفتگی

اقدامات اورژانسی بعد برق گرفتگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برق گرفتگی گاهی همراه با سوختگی و گاهی هم بدون علامت است. اگر فردی دچار برق گرفتگی شد برای کاهش آسیب ها باید اقدامات اورژانسی را بدانید و انجام دهید.
کمک اولیه شکستگی

اقدامات فوری و لازم بعد شکستگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آشنایی با انواع شکستگی استخوان و کمک های اولیه شکستگی به شما کمک می کند با چند حرکت ساده از آسیب های جدی شکستن استخوان جلوگیری کنید.
حوادث خانه تکانی

کمک های اولیه لازم و ضروری در خانه تکانی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پرخطر ترین کار در ایام نزدیک بە عید، خانه تکانی در زمان محدود با سرعت چند برابر است. یادگیری کمک های اولیه می تواند میزان خطرات این ایام را کاهش دهد.
کمک های اولیه

10 تکنیک کمک های اولیه که همه باید بلد باشند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمک های اولیه اقداماتی است که هر فردی باید بداند تا در زمان وقوع حادثه قبل از رسیدن اورژانس یا پزشک به فرد آسیب دیده کمک کند.
استرس

اختراع جعبه کمک های اولیه کنترل استرس و احساسات

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک مخترع جعبه کمک های اولیه ای را اختراع کرده است که به کنترل استرس کمک می کند این دستگاه،جعبه کمک های اولیه احساسات نام دارد.
کمک های اولیه

چگونه کمک های اولیه را فرا بگیریم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا تا به حال در شرایطی قرار گرفته اید که کسی نیاز به کمک شما داشته تا شاید حتی جان وی را نجات دهیدیا اصلا شرایطی که قصد کمک به شخصی مصدوم را داشته باشید؟
کمک‌ های اولیه

انتخاب لوازم کمک های اولیه برای سفر را فراموش نکنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در ایام تعطیلات اگر قصد رفتن به سفر را داشته باشید، اتفاقات پیش بینی نشده ی زیادی وجود دارد که می تواند کیفیت سفر شما را تحت تأثیر قرار دهد. داشتن کیف کمک های اولیه یکی از ملزومات سفر می باشد.