کمک های اولیه

کمک اولیه حمله قلبی
احساس درد یا فشار در قفسه سینه از رایج ترین علائم حملات قلبی می باشد. با دانستن کمک های اولیه هنگام حمله قلبی می توانید از خطرات جدی تر پیشگیری کنید.
حوادث خانه تکانی

کمک های اولیه لازم و ضروری در خانه تکانی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پرخطر ترین کار در ایام نزدیک بە عید، خانه تکانی در زمان محدود با سرعت چند برابر است. یادگیری کمک های اولیه می تواند میزان خطرات این ایام را کاهش دهد.
سوختگی چهارشنبه سوری

بهترین کار بعد سوختگی چارشنبه سوری تا رسیدن اورژانس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در صورت بروز آسیب و حوادث چهارشنبه، پیش از رسیدن اورژانس به محل حتما بایستی برخی نکات مهم را دانسته و رعایت کنید.
کمک های اولیه دررفتگی

کمک های اولیه برای دررفتگی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با رعایت نکردن ایمنی و رخ دادن مشکلاتی برای خودمان یا دوستانمان، باید کمک های اولیه اجرا شوند و فرد آسیب دیده بهبودی یابد که این کمک های اولیه عبارتند از..
کمک های اولیه کودکان

کمک های اولیه ضرور برای کودکان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر فرزند شما هنگام بازی کردن هر آسیبی ببینید شما باید کمک های اولیه مربوط به کودکان را بدانید تا از بروز آسیب های جدی و خطرناک برای فرزندتان جلوگیری کنید.
اشتباهات کمک های اولیه

اشتباهات خطرناک در کمک های اولیه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زمان بروز حادثه برای اطرافیان افراد کنترل خود را از دست می دهند و ممکن است در کمکهای اولیه با دانش های قبلی خود کارهای اشتباهی را انجام دهند.
کمک اولیه شکستگی

اقدامات فوری و لازم بعد شکستگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آشنایی با انواع شکستگی استخوان و کمک های اولیه شکستگی به شما کمک می کند با چند حرکت ساده از آسیب های جدی شکستن استخوان جلوگیری کنید.
جعبه کمک های اولیه

وسایلی که همه باید به جعبه کمکهای اولیه اضافه کنیم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جعبه کمک های اولیه دارای تجهیزاتی است که در شرایط حساس میتوان وسایل مورد نیاز را در آن پیدا کرد اما تعدادی وسایل کارآمد هستند که خودتان باید به آن اضافه کنید.
کمک های اولیه

10 تکنیک کمک های اولیه که همه باید بلد باشند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کمک‌های اولیه اقداماتی است که هر فردی باید بداند تا در زمان وقوع حادثه قبل از رسیدن اورژانس یا پزشک به فرد آسیب دیده کمک کند.
کمک اولیه برق گرفتگی

اقدامات اورژانسی بعد برق گرفتگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برق گرفتگی گاهی همراه با سوختگی و گاهی هم بدون علامت است. اگر فردی دچار برق گرفتگی شد برای کاهش آسیب ها باید اقدامات اورژانسی را بدانید و انجام دهید.
استرس

اختراع جعبه کمک های اولیه کنترل استرس و احساسات

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک مخترع جعبه کمک های اولیه ای را اختراع کرده است که به کنترل استرس کمک می کند این دستگاه،جعبه کمک های اولیه احساسات نام دارد.
کمک های اولیه

چگونه کمک های اولیه را فرا بگیریم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا تا به حال در شرایطی قرار گرفته اید که کسی نیاز به کمک شما داشته تا شاید حتی جان وی را نجات دهیدیا اصلا شرایطی که قصد کمک به شخصی مصدوم را داشته باشید؟
کمک‌ های اولیه

انتخاب لوازم کمک های اولیه برای سفر را فراموش نکنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در ایام تعطیلات اگر قصد رفتن به سفر را داشته باشید، اتفاقات پیش بینی نشده ی زیادی وجود دارد که می تواند کیفیت سفر شما را تحت تأثیر قرار دهد. داشتن کیف کمک های اولیه یکی از ملزومات سفر می باشد.