آبریزش بینی

آنتی هیستامین
آنتی هیستامین یکی از داروهای پر مصرف است که اغلب برای درمان علائم سرماخوردگی ،حساسیت و آلرژی مصرف می شود اما عوارضی هم دارد که باید بدانید.
علت آبریزش بینی

این آبریزش بینی که منو کلافه کرده از چیه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مشکل آبریزش بینی اغلب به دلیل سرماخوردگی ایجاد می شود اما اگر سرماخوردگی ندارید و مدام دچار آبریزش بینی هستید، دلایل دیگری دارد که حتما باید بدانید و درمان کنید.
درمان آبریزش بینی

درمان گیاهی آبریزش بینی در سرد مزاج ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آبریزش بینی یکی از دغدغه های افرادی است که در فصل پاییز و بهار دچار حساسیت فصلی می شوند شما برای درمان می توانید از توصیه های طب سنتی استفاده کنید.
پزشک

اصلی ترین علامت حساسیت به پنی سیلین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پنی سیلین یک داروی آنتی بیوتیک است که در برخی موارد مصرف این دارو باعث کهیر زدن خارش پوست می شود که از علائم حساسیت به این دارو است.
آبریزش بینی هنگام گریه

آبریزش بینی هنگام گریه از چیه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زمان گریه کردن یکی از مواردی که کلافه مان میکند آبریزش بینی است که حتی بعد از آن هم ادامه دارد اما هیچ وقت دلیل این مشکل را پیدا نکردیم.
درمان گرفتگی بینی

درمان گرفتگی بینی به روش بوعلی سینا

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گرفتگی بینی مشکلی است که اغلب افراد را آزار می دهد، روش های خانگی و طبیعی بسیار کاربردی وجود دارد که کمک شایانی به درمان گرفتگی بینی می کند.
آبریزش بینی

موقعی که نباید مانع آبریزش بینی شوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد هنگام سرماخوردگی برای درمان آبریزش بینی و عطسه از آنتی هیستامین ها مصرف می کنند اما مصرف این دارو عوارض خطرناکی دارد که نمیدانند.
نخوابیدن نوزاد

نخوابیدن نوزادتان دلیلی دارد که شاید شما نمیدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قطعا نوزادان نیاز به خواب بیشتری نسبت به افراد بزرگسال دارند، اما در برخی مواقع کودکان تحت هیچ شرایطی نمی خوابند که یقینا دلایل مخصوص خودشان را دارند.
نزله و زکام

نزله چیست که میگویند مادر بیماری هاست ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نزله و زکام علائم خاصی دارد که در کوتاه مدت بر بدن تاثیر می گذارد علت های زیادی باعث این مشکل می شودکه معمولا انتهای خطوط بینی را درگیر می کند.
آبریزش بینی کودکان

درمان آبریزش بینی نی نی به راحتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آبریزش بینی کودکان اغلب به دلیل سرماخوردگی، آنفولانزا یا آلرژی می باشد که می توانید بدون دارو، با روش های خانگی و مواد طبیعی آبریزش بینی کودک را قطع کنید.
قرص سیپروهپتادین

از عوارض نگران کننده قرص سیپروهپتادین باخبر شوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قرص سیپروهپتادین ازقرص های آنتی هیستامین است که برای حساسیت و آلرژی فصلی از آن استفاده می شود که در برخی موارد به تجویز پزشک برای بیماری های دیگر نیزاستفاده می شود.
آبریزش بینی

به راحتی از شر آبریزش بینی خلاص شوید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آبریزش بینی یکی از مشکلاتی است که همه انسان ها به آن دچار می شوند و علت های آبریزش بینی متفاوت می باشد و برای آن درمان های خانگی متفاوتی وجود دارد.
قرص تلفست

مواردی که با قرص تلفست درمان می شوند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قرص تلفست دارویی برای درمان واکنش های آلرژیک مانند عطسه و آبریزش بینی استفاده می شود و خواب آلودگی یکی از عوارض جانبی این دارو می باشد.
آنتی هیستامین

میوه ای که به تنهایی یک آنتی هیستامین کامل است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر دچار آبریزش بینی شده اید و نمی خواهید از قرص آنتی هیستامین استفاده کنید گیاهان و میوه هایی هستند که می توانند جایگزین خوبی برای آن باشند.
درمان و پیشگیری عطسه و آبریزش بینی

راه های پیشگیری و درمان عطسه و آبریزش بینی صبحگاهی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی افراد معمولا در فصل های بهار و پاییز دچار عطسه و آبریزش بینی صبحگاهی می شوند اما راه های ساده ای وجو دارد که می توانند این آلرژی فصلی را پیشگیری یا درمان کنند.
صفحه 1 از 2