غذا خوردن

غذا خوردن ماه ها

متولدین کدوم ماه شکموترن؟

تاریخ انتشار : 7 آذر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
علاقه ی زیاد برخی افراد به غذا خوردن آنها را فردی شکمو کرده است همچنین علاقه به غذا در متولدین ماه ها یکسان است که دانستنش حس بهتری به افراد میدهد.
غذا خوردن با چوب

چرا ژاپنی ها با چوب غذا میخورن؟

تاریخ انتشار : 4 آذر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
غذا خوردن با چوب کار آسانی نیست اما ژاپنی ها از زمان قدیم تا الان هر نوع غذایی را با چاپ استیک می خورند. این نوع غذا خوردن ژاپنی ها علت خاصی دارد.
فواید غذا خوردن با خانواده

10 دلیل خیلی مهم برای اینکه با خانواده غذا بخورید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به دلیل مشغله هایی که خودمان ایجاد کرده ایم، اغلب به تنهایی وعده های غذایی را سپری می کنیم و این در حالی است که غذا خوردن در کنار خانواده فواید زیادی دارد.
غذا خوردن با دست

به 10 دلیل مهم با دست غذا بخورید + فواید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد بر این باور هستند که خوردن غذا با دست کاملا غیر بهداشتی است، اما تحقیقات نشان داده که خوردن غذا با دست بهداشتی است و فواید و خواص بسیاری هم دارد.
اختلال در خوردن

اختلال در غذا خوردن با چه علامتی ظاهر می شود؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اختلال در خوردن مشکلی جدیست که باعث می شود افراد از اندام خود راضی نباشند و از غذا خوردن دست بکشند و خود را دچار بیماری های بدی بکنند.
صحبت موقع غذا

چرا میگن موقع خوردن غذا صحبت نکنید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد در هنگام خوردن غذا یا یکدیگر صحبت می کنند در حالی که حرف زدن موقع مصرف غذا عوارضی را به همراه دارد، البته اشتباهات دیگری در هنگام غذا خوردن افراد وجود دارد.
غذا خوردن قبل از ورزش

عوارض جدی غذا خوردن قبل از ورزش

تاریخ انتشار : 25 مرداد 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد پیش از ورزش کردن اقدام به خوردن غذا می کنند در حالی که انجام این کار فرد را با عوارض جدی مواجه می کند، البته راه حلی هم برای این موضوع وجود دارد.
با عجله غذا خوردن

اگر با عجله غذا بخورید .... !!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با عجله غذا خوردن باعث افزایش وزن و هضم ضعیف غذا می شود در صورتی که آهسته خوردن باعث کنترل اشتها و به هضم غذا کمک بزرگی می کند.
استرس غذا خوردن در جمع

موقع غذا خوردن در جمع استرس میگیرید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استرس گرفتن در برخی شرایط، عادی می باشد و می توان از آن گذشت. اما به چه دلایلی ممکن است در حین خوردن غذا در جمع دوستان و یا خانواده استرس بگیریم؟
خوابیدن بعد از غذا

اگر بلافاصله بعد خوردن غذا بخوابید ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
معمولا بعد از خوردن غذا احساس خواب آلودگی شدیدی به انسان دست می دهد اما نکته مهم در این موضوع این است که خواب بعد غذا می تواند آسیب های جدی به شما بزند.
روش استفاده چاپستیک

با چاپستیک اینطوری غذا می خورن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روش غذا خوردن با چاپستیک ، این چوب های چینی پرماجرا کمی سخت به نظر میرسد اما اگر فوت و فنش را یاد بگیرید خواهید دید که استفاده از آنها بسیار ساده است.
جویدن غذا

اشتباهی در جویدن غذا که زشت و پیرتان می کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تا پیش از این شاید هرگز اهمیت جویدن غذا و رعایت تعادل در استفاده از دندان ها در ظاهرمان را تا این حد درک نکرده بودیم؛ اینکه سالهاست نوعی غذا میخوریم که چهره مان را زشت میکند.
اب قبل غذا

معجزه خوردن آب ، درست نیم ساعت قبل غذا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه شما تا به حال یک بار این جمله را شنیده اید که نوشیدن یک لیوان آب قبل از غذا موجب لاغری شما می شود که این تنها فایده ی این نوشیدنی معجزه آسا نیست.
تند غذا خوردن

خطرات جدی تند غذا خوردن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مطالعات گوناگون نشان داده است که که با عجله و تند غذا خوردن می تواند منجر به اضافه وزن و دیابت نوع 2 شود، همچنین تند غذا خوردن عوارض بسیار جدی دیگری نیز به همراه دارد.
رفع سنگینی بعد از غذا

رفع سنگینی بعد پرخوری از یه راه سالم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بعد از مصرف غذای چرب یا پرخوری احساس سنگینی دارید، برای هضم سریع غذا و پیشگیری از عوارض پرخوری از این روش های طبیعی و سالم استفاده کنید.
صفحه 1 از 2