غذا خوردن

رفع سنگینی بعد از غذا
اگر بعد از مصرف غذای چرب یا پرخوری احساس سنگینی دارید، برای هضم سریع غذا و پیشگیری از عوارض پرخوری از این روش های طبیعی و سالم استفاده کنید.
باکلاس غذا خوردن

آداب غذا خوردن، مثل باکلاس های واقعی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غذا خوردن در مکان های مختلف آداب خاصی دارد که رعایت آنها میتواند تاثیر زیادی روی اطرافیان داشته باشد و باعث محترم شمرده شدن فرد در مجالس شود.
فواید غذا خوردن با خانواده

10 دلیل خیلی مهم برای اینکه با خانواده غذا بخورید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به دلیل مشغله هایی که خودمان ایجاد کرده ایم، اغلب به تنهایی وعده های غذایی را سپری می کنیم و این در حالی است که غذا خوردن در کنار خانواده فواید زیادی دارد.
غذا خوردن با دست

به 10 دلیل مهم با دست غذا بخورید + فواید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد بر این باور هستند که خوردن غذا با دست کاملا غیر بهداشتی است، اما تحقیقات نشان داده که خوردن غذا با دست بهداشتی است و فواید و خواص بسیاری هم دارد.
اب قبل غذا

معجزه خوردن آب ، درست نیم ساعت قبل غذا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه شما تا به حال یک بار این جمله را شنیده اید که نوشیدن یک لیوان آب قبل از غذا موجب لاغری شما می شود که این تنها فایده ی این نوشیدنی معجزه آسا نیست.
زمان غذا خوردن

بین وعده های غذایی چند ساعت فاصله باشه، خوبه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از امروز به بعد زمان بین صبحانه و شام را محاسبه کنید زیرا بسیاری از افراد از اهمیت فاصله وعده های غذایی که بسیار مهم و جدی است بی اطلاع هستند.
زمان غذا خوردن

این وقت روز غذا بخوری، هم پیر میشی هم زشت!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زمان درست غذا خوردن یکی از نکات مهمی است که به آن بی توجهی می شود و غذا خوردن در زمان اشتباه باعث مشکلاتی جبران ناپذیر مانند پیری زودرس می شود.
استرس غذا خوردن در جمع

موقع غذا خوردن در جمع استرس میگیرید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استرس گرفتن در برخی شرایط، عادی می باشد و می توان از آن گذشت. اما به چه دلایلی ممکن است در حین خوردن غذا در جمع دوستان و یا خانواده استرس بگیریم؟
نجویدن غذا

خبر بد برای افرادی که غذا را خوب نمی جوند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جویدن غذا ممکن است کار ساده ای به نظر برسد اما تاثیرات فراوانی بر عملکرد بدن می گذارد، زیرا در زمان جویدن مواد مغذی بیشتری جذب بدن خواهد شد.
جویدن غذا

اشتباهی در جویدن غذا که زشت و پیرتان می کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تا پیش از این شاید هرگز اهمیت جویدن غذا و رعایت تعادل در استفاده از دندان ها در ظاهرمان را تا این حد درک نکرده بودیم؛ اینکه سالهاست نوعی غذا میخوریم که چهره مان را زشت میکند.
خوردن ناهار

کیا موقع خوردن ناهار این اشتباهو میکنن؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی به صورت ناخواسته در هنگام غذاخوردن اشتباهاتی مرتکب میشویم که این اشتباهات ممکن است خطرات زیادی برای سلامتی ما به همراه داشته باشد.
خوابیدن بعد از غذا

اگر بلافاصله بعد خوردن غذا بخوابید ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
معمولا بعد از خوردن غذا احساس خواب آلودگی شدیدی به انسان دست می دهد اما نکته مهم در این موضوع این است که خواب بعد غذا می تواند آسیب های جدی به شما بزند.
هوس غذایی نشانه بیماری

نوعی هوس غذایی که باید نگرانمان کند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
میل و هوس غذایی تنها برای زنان باردار اتفاق نمی افتد، در برخی موارد هوس غذایی نشانه بیماری است که ما از آن کاملا بی خبر هستیم.
با عجله غذا خوردن

اگر با عجله غذا بخورید .... !!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با عجله غذا خوردن باعث افزایش وزن و هضم ضعیف غذا می شود در صورتی که آهسته خوردن باعث کنترل اشتها و به هضم غذا کمک بزرگی می کند.
بعد از غذا

اشتباهی که بعد غذا خوردن خیلی ها انجام میدن!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عادات مخربی که بعد از غذا خوردن داریم تاثیرات منفی زیادی بر سلامت ما میگذارند بنابراین دانستن این اشتباهات مانع به خطر افتادن سلامتی میشوند.
صفحه 1 از 2