روتختی

مرتب کردن تخت خواب
زمانی که از خواب بیدار می شوید اولین کار مرتب کردن منزل را از اتاق و تخت خوابتان آغاز کنید. تمیز و مرتب بودن اتاق خواب می تواند حس خوب و پر انرژی در فرد ایجاد کند.
شستن ملحفه

ترفند شستن انواع ملحفه و روتختی + رفع انواع لکه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رفع لکه های مختلف و شستن منظم ملحفه های روتختی که هر کدام روش خاص خود را دارند به از بین برفتن میکروب ها و باکتری ها هم کمک میکند.
مرتب کردن تخت

اثرات مثبت مرتب کردن تخت خواب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از مهمترین روشها برای داشتن اتاق خواب منظم، مرتب کردن تخت خواب بعد از بیدار شدن است. تخت خواب منظم تاثیر زیادی در تقویت روحیه و کاهش استرس افراد دارد.
کالای خواب

بهترین رنگ برای روتختی و ملحفه از نظر روانشناسی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انتخاب رنگ روتختی باید کاملا سلیقه ای و باید با توجه به روحیات و دکوراسیون انجام شود. اما به یاد داشته باشید برخی از رنگ ها باعث آرامش و آسایش می شوند و برخی دیگر کاملا برعکس. در ادامه این مقاله بهترین رنگ برای روتختی و ملحفه از نظر روانشناسی را برای داشتن روحیه ای آرام و شاد معرفی می کنیم.
مدل روتختی دخترانه

مدل روتختی دخترانه به سلیقه دختران جوان و نوجوان

زمان مطالعه : 1 دقیقه
روتختی های دخترانه در طرح های فانتزی و اسپرت مدل های فوق العاده دوست داشتنی دارند که برای دختران جوان و نوجوان مناسب اند.
روتختی دونفره

مدل روتختی دونفره مخصوص تختخواب های سلطنتی + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدل های لوکس و شیک روتختی دونفره در انواع ابریشمی و ساتن و ...مخصوص تختخواب های سلطنتی و اتاق خواب های باکلاس هستند.
روتختی

روتختی و سرویس خواب کودک متنوع در طرح و رنگ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روتختی های دی ایران را می توانید در طرح ها و رنگ های متنوع بیابید. رو تختی را باید با توجه به دکور و رنگ اتاق خواب خود انتخاب کنید. در هنگام خرید روتختی به نکاتی مانند جنس، وزن، اندازه و تعداد تکه های آن دقت کنید.
خرید روتختی

فوت و فن خرید روتختی دونفره + نکاتی که باید بدانید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هنگام خرید روتختی باید نکات زیادی را مد نظر داشته باشید از انتخاب رنگ تا طرح و جنس روتختی نیازمند رعایت نکاتی هستند که در ادامه به شما میگوییم.
مدل روتختی عروس

شیکترین مدل روتختی عروس لاکچری و مجلل + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روتختی به عنوان حسن ختام دکوراسیون اتاق خواب محسوب می شود و نقش بسزایی در زیبایی و آرامش اتاق خواب دارد, سایت نمناک زیباترین مدلهای روتختی عروس را به شما تازه عروسان تقدیم میکند.
روتختی

شخصیت شناسی از روی رنگ روتختی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از آنجایی که انتخاب رنگ روتختی لهجه ی رنگ اتاق را به تمامی تحت الشعاع قرار می دهد، عجیب نیست که آدم ها بتوانند شخصیت شما را از روی انتخاب روتختی تان حدس بزنند.
مدل روتختی عروس

خاص ترین مدل روتختی عروس 2017 + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدل های شیک و جدید روتختی عروس را برایتان جمع آوری کرده ایم که در سال 2017 بسیار پرطرفدار هستند.
روتختی دخترانه

خاص ترین مدل های روتختی دخترانه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مجموعه ای از زیباترین مدل های روتختی دخترانه مخصوص نوجوانان در رنگ های مختلف را مشاهده میکنید که زیبایی اتاق تان را تکمیل میکند.
ست روتختی کودک

ست روتختی و کاغذ دیواری اطاق کودک

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای طراحی و زیباتر کردن اطاق کودکتان ست هایی شیک ازکاغذ دیواری, روتختی, پرده, پوسترهای شیک و مناسب با دکوراسیون اطاق کودک را برایتان در نظر گرفته ایم.
روتختی

مدل تخت و روتختی های مجلل 2014

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای داشتن اتاق خوابی شیک و بسیار مجلل تخت و روتختی رکن اصلی است که در ادامه ایده های خوبی برای داشتن این نوع اتاق خواب ها برایتان داریم.