برگ مو

نگهداری برگ مو در فریزر
اگر می خواهید از برگ مو در تمام فصل های سال برای غذای خوشمزه دلمه استفاده کنید از روش های نگهداری برگ مو در فریزر بدون تغییر رنگ استفاده کنید.
خواص برگ مو

نگاهی متفاوت به خواص برگ مو در نسخه های طب سنتی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
ارزش غذایی و ویتامین های موجود در برگ مو بسیار عالی است، البته برگ مو کاربردهای فراوانی دیگری هم دارد و برای کاهش وزن نیز مفید است.
خواص برگ مو

با خواص بی نظیر برگ مو بیشتر آشنا شوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برگ مو خواص فوق العاده و بی نظیری برای سلامت بدن و درمان بیماری ها دارد، از خواص برگ مو می توان به کمک به رشد جنین، بهبود سلامت چشم ها، بهبود سلامت پوست و بهبود عملکرد قلب اشاره کرد.
دلمه برگ مو

طرز تهیه “دلمه برگ مو” بروجردی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دلمه برگ مو بروجردی از غذاهای محلی بروجرد است. “دلمه برگ مو” بروجرد علاوه بر مواد معمول دلمه در دیگر مناطق، باقلا و ماست کم چرب دارد و در اصل در تهیه آن از روغن حیوانی استفاده می شود.
دلمه برگ مو لبنانی

دستورپخت عالی “دلمه برگ مو لبنانی”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دلمه برگ مو یکی از غذاهای سنتی بسیار پر طرفدار است که در مناطق مختلف به شکل های متفاوتی طبخ می شود.در لبنان هم علاوه بر طعم متفاوت آن با دلمه برگ مو ایرانی، شکل ظاهری آن هم تفاوت دارد.
آش برگ مو ارومیه ای

طرز تهیه “آش برگ مو” ارومیه ای

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کی می گه با برگهای تر و تازه انگور فقط باید دلمه درست کرد؟ “آش برگ مو” از آشهای محلی ارومیه هست در ادامه مواد لازم و طرز تهیه را به طور کامل توضیح می دهیم.
دلمه برگ مو

طرز تهیه “دلمه برگ مو” غذای پرطرفدار ترکی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“دلمه برگ مو”، یکی از لذیذترین غذاهای فصل بهار است که اگرچه به ظاهر ساده و مختصر به نظر می رسد، ولی مرحله آماده سازی سخت و وقت گیری دارد.