بیماری کبد چرب

تغذیه کبد چرب
تغذیه در بیماری کبد چرب بسیار مهم است شما می توانید با تغذیه مناسب و ورزش این بیماری را کنترل و همچنین درمان کنید.
نوشیدنی کبد

نوشیدنی پرطرفدار اما سمی برای کبد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کبد عضوی بسیار مهم در بدن است و 24 ساعت شبانه روز درحال پاکسازی سموم از بدن شماست، اگر میخواهید بدنتان همیشه سلامت باشد باید از این عضو بسیار مراقبت کنید.
کبذ چرب

آیا کبد چرب باعث مرگ می شود ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا کبد چرب باعث مرگ میشود ؟ یکی از مهم ترین پرسش هایی که اکثر کسانی که با کارشناسان فرطب تماس میگیرند برای کبد چرب این سوال را از ما میکنند فرطب تصمیم گرفت در این مقاله به طور کامل به بررسی این موضوع بپردازد
تاثیر نوشابه بر کبد

بلایی که نوشابه سر کبد میاره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما می دانیم که نوشابه برای سلامت بدن بسیار مضر است. بیماری های کبدی یکی از خطرناک ترین عوارض این نوشیدنی های گازدار و شیرین کننده مصنوعی می باشند.
پوست کبد چرب

با این تغییر پوست، نگران کبدتان شوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
معمولا اغلب افراد تغییرات پوستی را از نشانه های بیماری کبد نمی دانند، در حالی که برخی تغییرات پوست با کبد در ارتباط هستند و خبر از وجود بیماری کبد می دهند!
پاکسازی کبد چرب با آرتیشو

پاکسازی کبد چرب و کیسه صفرا با آرتیشو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تمیز کردن کبد چرب و کیسه صفرا کار بسیار سختی نیست، فقط کافی است از با خواص گیاه آرتیشو آشنا شوید تا به سادگی و در مدت کوتاهی بتوانید سلامت این دو عضو مهم بدن را تامین کنید.
علت کبد چرب

چی میشه که کبد چرب میشه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
علت اصلی کبد چرب چیست؟ کبد چرب بیماری است که در میان مردم ایران شایع است و یکی از اصلی ترین دلایل مبتلا شدن افراد به کبد چرب مواد غذایی می باشد.
مضرات برای کبد

این کارهای روزانه شما، برای کبد خطرناکند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عواملی از قبیل عادات غذایی و مصرف داروها در ایجاد بیماری های کبد نقش مهمی دارند بنابراین باید خوردنی های مضر برای کبد را کنار بگذارید.
رژیم پاکسازی کبد

پاکسازی کبد با یک رژیم 5 روزه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کبد یک عضو حیاتی بدن است و به همین دلیل باید به خوبی از آن محافظت کرد، برای سم زدایی و پاکسازی کبد باید از رژیم های غذایی مفید برای کبد استفاده کنید.
آرتیشو برای کبد چرب

دستوری خوشمزه با کنگر فرنگی برای کبد چرب ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کنگر فرنگی ذخایر چربی در بافت ها بخصوص کبد را به شدت کاهش می دهد، همچنین گفته شده پاکسازی کبد چرب با کنگر فرنگی از موثرترین روش ها است.
کبد چرب

چه کسانی کبدشان چرب می شود؟

زمان مطالعه : 12 دقیقه
کبد چرب در ابتدا علائم خاصی ندارد و این بیماری به سبب عادت های بد غذایی و کاهش تحرک ایجاد می شود که می توان با تغییر سبک زندگی از این بیماری جلوگیری کرد.
میوه و سبزیجات برای کبد چرب

بهترین میوه و سبزیجات برای درمان کبد چرب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کبد چرب به علت مصرف غذای چرب، اضافه وزن، ورزش نکردن و مصرف داروهایی مثل آسپرین به وجود می آید که با خوردن میوه و سبزیجات میتوان با آن مقابله کرد.
کبد چرب

اگه کبد چرب تو خانواده شما هم ارثیه ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر کبد چرب در خانواده شما یک بیماری ارثی است پس باید بیشتر از هر فرد دیگری به دنبال راه هایی برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری باشید.
پاکسازی کبد با خاکشیر

فرمول پاکسازی کبد با خاکشیر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نوشیدنی خاکشیر، یکی از نوشیدنی های معروف در کشور می باشد که علیرغم تمام خاصیت هایی که دارد، می تواند در پاکسازی کبد نیز موثر واقع شود.
سم زدایی کبد با جعفری

سم زدایی فوق العاده کبد با جعفری + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از جعفری خواص بی شماری را برای بدن به همراه دارد و برای سم زدایی و پاکسازی کبد عالی است، در ادامه روش تهیه نوشیدنی جعفری برای سم زدایی کبد را مشاهده می نمایید.
صفحه 1 از 4