قبل از ازدواج

همسر ایده آل
امروزه اکثر جوانان خودشان همسر ایده آل شان را پیدا می کنند می توانید روابط اجتماعیتان را گسترده تر کنید شاید بتوانید فردی مناسب را پیدا کنید.
ازدواج با مرد مسن

آسیب های پنهان در پس ازدواج زنان جوان با مردان مسن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه بسیاری از دختران جوان تمایل به ازدواج با مردان مسن را دارند که جای پدرشان است اما از آسیب ها و مشکلاتی که این ازدواج ها در زندگی شان به وجود می آورد اطلاعی ندارند.
رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج

رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج خوب یا بد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه در جامعه رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج افزایش یافته و تبدیل به یکی معضلات اجتماعی شده است برای جلوگیری از این مشکل ابتدا باید به کشف علت برقراری ارتباط دختر و پسر پرداخت.
اضطراب ازدواج

علائم اضطراب ازدواج را بشناس و اینگونه درمان کن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تردیدهای قبل از ازدواج موجب می شود تا دچار اضطراب شویم. این نگرانی ها و استرس را می توان با کمک یک مشاوره خوب و کامل از بین برد.
ازدواج با همکار

جواب پیشنهاد ازدواج همکارم رو چی بدم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما هم پیشنهاد ازدواج از سمت همکارتان دارید بهتر است قبل از هر تصمیمی از تمام معایب و مزایای این امر که تا به حال به آنها فکر نکرده بودید باخبر شوید.
مشکلات مالی قبل از ازدواج

مشکلات مالی قبل از ازدواج ؛ چه باید کنید ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افراد باید در مورد مسائل و مشکلات مالی شان قبل از ازدواج با طرف مقابلشان با صداقت کامل رفتار کنند و هر آنچه لازم است را به فرد موردنظر خود بگویند.
ازدواج راحت

راه و چاه ازدواج راحت برای دختران

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ازدواج راحت یکی از معضلات امروز جوانان است و به خاطر سخت شدن ازدواج ومراحلش اکثر جوانان تصمیم به ازدواج ندارند در صورتی که این مشکل می تواند با کمی آسان گیری افراد حل شود.
تصورات اشتباه قبل از ازدواج

تصورات اشتباه دختر پسرهای ایرانی قبل ازدواج

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ازدواج مهمترین اتفاق زندگی جوان و بزرگترین دغدغه والدین است، ازدواج موفق و خوشبختی آرزوی دور از دسترسی نیست به شرطی که تصورات اشتباه قبل از ازدواج را از خود دور کنیم.
مشاوره قبل ازدواج

مشاوره قبل ازدواج واقعا به درد می خوره ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
شاید بسیاری از افراد مشاوره قبل ازدواج را چیز بیخود و بدون هدفی بشناسند ولی مشاوره قبل از ازدواج برای ساخت یک زندگی موفق بسیار لازم است.
مشاوره قبل از ازدواج

مواردی که باید در مشاوره قبل ازدواج مطرح شود

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مشاوره قبل از ازدواج از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند از بروز مشکلات زوجین در آینده پیشگیری کند، برخی موارد مهم هم حتما باید در مشاوره قبل از ازدواج مطرح شود.
رازهای مردان

رازهای دنیای مردان که پیش از ازدواج باید بدانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در دنیای مردان حقایق و رازهایی وجود دارد که باید هر دختری قبل از ازدواج آن ها را بداند تا با توجه به آن ها زندگی بهتر و موفق تری با همسر خود داشته باشد.
شرط ازدواج

پیش از ازدواج این 10 شرط مهم را فراموش نکنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انتخاب یک همسر خوب بسیار مهم و ضروری است و اتنخاب همسر مناسب در آینده شما بسیار تاثیر گذار است، از این رو نباید شرط هایی را قبل از ازدواج فراموش کرد.
فاصله سنی برای ازدواج

مناسب ترین فاصله سنی برای ازدواج واقعا چقدر است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فاصله سنی مناسب برای ازدواج یکی از معیارهای اصلی می باشد که تاثیر زیادی در موفقیت در زندگی مشترک دارد و باید مناسب ترین تفاوت سنی را با توجه به معیارهای دیگر خود انتخاب کنید.
قبل از ازدواج

قبل از ازدواج حواستان به این رفتارهای همسرتان باشد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دوران نامزدی و روزهای قبل از ازدواج بهترین زمان و فرصت برای شماست تا همسرتان را بیشتر بشناسید ، اگر رفتاری از او دیدید که نگران کننده بود به سادگی از کنار آن عبور نکنید.
ازدواج با وسواسی

پیش از ازدواج با فرد وسواسی حتما بخوانید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ازدواج و زندگی مشترک با فرد وسواسی سختی ها و مشکلاتی دارد که حتما باید قبل از ازدواج بدانید و خصوصیات و شخصیت این افراد را کاملا بشناسید.
صفحه 1 از 4