انتخاب همسر

ازدواج با اینجور مردها، عاقبت خوشی نداره

کد مطلب : 87271تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
اولین و مهم ترین قدم برای ازدواج انتخاب همسری است که زمینه‌های رشد و پیشرفت شما را فراهم سازد. برخی خصوصیات در آقایان، آن ها را به بدترین انتخاب تبدیل میکند.

مردانی که مناسب ازدواج با شما نیستند

ازدواج مهمترین اتفاق زندگی هر شخص است و انتخاب همسر به دلیل این اهمیت، بسیار مهم خواهد بود. اخلاق و رفتار خوب و برخی معیارها موثرترین و مهمترین فاکتور دوام و پایداری زندگی زناشویی بشمار می روند.

انتخاب فرد نامناسب برای ازدواج شما را از موفقیت در آینده باز می دارد و سبب ایجاد مشکلات روحی و روانی فراوانی خواهد شد. اگر در آستانه ازدواج قرار دارید، در انتخاب همسر دقت کنید و هرگز با ازدواج با این آقایان که در این بخش از خانواده پلاس نمناک آورده ایم، حتی فکر نکنید.

ازدواج

مردی که به بلوغ فکری نرسیده

بلوغ تنها به افزایش سن مربوط نمی شود به روش رفتاری و نحوه برخورد با دنیای اطراف ارتباط دارد. فرد بالغ با اخلاق است و تحت هر شرایطی خود را ملزم به رعایت نکات اخلاقی می‌داند. او مسائل زندگی اعم از شخصی، اجتماعی و سیاسی را درک و با آنها عاقلانه برخورد می کند و در قبال خودش و خانواده اش مسئولیت پذیر و در صورت اشتباه کردن نیز انتقادپذیر است و توانایی تطبیق با شرایط و محیط پیرامونش را دارد اما مردی که به بلوغ فکری نرسیده فاقد این ویژگی های اخلاقی است و از رفتار مسئولانه و سنجیده طفره می روند و شرایطی را فراهم می آورند که همسر آنها برای آنها نقش والد را ایفا کند.

مردی که کار اولویت زندگیشه

مردی که دائما در حال کار کردن و در حال پس انداز است، گرچه می تواند نیازهای مالی همسر خود را برآورده سازد اما نمی تواند از لحاظ عاطفی برای همسر خود مفید باشد پس ازدواج با این فرد شما را دچار مشکلات عاطفی می سازد.

مردی که به اصطلاح بچه ننه است

ازدواج با مردهایی که همسرشان اولویت زندگی آنان نبوده و بیش از حد به مادر یا والدین خود وابسته هستند و نمی توانند برای زندگیشان مستقلا تصمیم گیری کنند و به اصطلاح بچه ننه هستند، اشتباه است زیرا ازدواج با این فرد مشکلات زیادی را در پی خواهد داشت.

مردی که از ازدواج قبلیش حرف می زنه

با مردی که دائم به هر بهانه ای از ازدواج قبلیش حرف می زند و شما را با فرد قبلی زندگیش مقایسه می کند، ازدواج نکنید. ازدواج با فردی که هنوز از شکست قبلی خود التیام نیافته است، هنوز خشم و انزجار شدیدی نسبت به همسر قبلی خود در دل دارد یا به خاطر زندگی مشترک پیشین خود احساس گناه می کند و خود را مسئول می‌داند، اشتباه است.

مردی که خیلی ولخرجه

در ازدواج مسائل مالی اهمیت زیادی دارد به همین خاطر ازدواج با افرادی که نسبت به بخش اقتصادی زندگی خود بی توجه هستند، افرادی که به لحاظ اقتصادی هیچ برنامه ای ندارند و تمام پول خود را خرج خرید غیرضروری می کنند، افرادی که حساب دخل و خرج خود را ندارند و... اشتباه است

مرد ولخرج

مردی که دائم در حال عوض کردن کار

ازدواج با فردی که هیچ شغلی را برای مدت قابل ملاحظه ای نمی تواند حفظ کند و مدام بیکار می شود، فردی که وقتی پول دارد، صبر می کند تا تمام شود و بعد به فکر کار و تلاش دوباره می افتد، فردی که دائم در حال بهانه تراشی برای سرکار نرفتن است، را از سرتان خارج کنید زیرا در آینده دچار مشکل خواهید شد.

مردی که قدرت کار و تلاش را در خود به واسطه تنبلی از بین برده است موجب آزار و ناراحتی و در نهایت مشکلات مالی می شود. در دنیایی که همه چیز برای پیشرفت وابسته به حرفه و درآمد است چطور می تواند زندگی بدون این دو ویژگی را تحمل کرد.

ازدواج با اینجور مردها، عاقبت خوشی نداره

4.5393
این مطلب مفید بود ؟35736
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
2 نظر به ثبت رسیده است
مینو1401-03-07
متاسفانه همسر من چندتا از این خصوصیات رو داره ومن ۱۷ ساله دارم عذاب میکشم و بخاطر آبرو و یه دونه بچم میسوزم ومیسازم.
295
ناشناس1401-03-07
متاسفانه مردان در دوران عقد انقدر خودشون رو خوب جلوه میدن که آدم باورش نمیشه بعد از ازدواج چی به سرش اومده .
263
وبگردی