قبل از ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج
مشاوره قبل از ازدواج از اهمیت بالایی برخوردار است و باید مسائل و سوالات مهمی در این مشاوره پرسیده شوند چرا که می‌توانند از بروز مشکلات در آینده پیشگیری کند.
ازدواج با پولدار

ازدواج با این افراد، میتونه شما رو پولدار کنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای ازدواج افراد به خصوصیات زیادی در طرف مقابل دقت میکنند اما مهم ترین نکته که به آن بی توجه هستند و بسیار حائز اهمیت است، توانایی فرد برای پولدار شدن است.
ازدواج با همکار

جواب پیشنهاد ازدواج همکارم رو چی بدم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما هم پیشنهاد ازدواج از سمت همکارتان دارید بهتر است قبل از هر تصمیمی از تمام معایب و مزایای این امر که تا به حال به آنها فکر نکرده بودید باخبر شوید.
مشکلات مالی قبل از ازدواج

مشکلات مالی قبل از ازدواج ؛ چه باید کنید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افراد باید در مورد مسائل و مشکلات مالی شان قبل از ازدواج با طرف مقابلشان با صداقت کامل رفتار کنند و هر آنچه لازم است را به فرد موردنظر خود بگویند.
دختر مناسب ازدواج

برای ازدواج دور این زن و دختران را خط قرمز بکشید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ازدواج یک امر مهم در زندگی است که باید در انتخاب آن دقت فراوانی داشته باشید و هر دختری را برای زندگی انتخاب کنید، در ادامه با دخترهایی که نباید با آن ها ازدواج کنید آشنا می شوید.
رازهای مردان

رازهای دنیای مردان که پیش از ازدواج باید بدانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در دنیای مردان حقایق و رازهایی وجود دارد که باید هر دختری قبل از ازدواج آن ها را بداند تا با توجه به آن ها زندگی بهتر و موفق تری با همسر خود داشته باشد.
شناخت قبل از ازدواج

مهم ترین بخش شناخت خانواده ها قبل ازدواج

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای شناخت همسر آینده قبل از ازدواج ابتدا باید شناخت کافی از خانواده همسر داشته باشید و با ترفندهایی مرزهای خانوادگی و طرز برخورد آن ها را بشناسید.
شرط ازدواج

قبل ازدواج این 10 مورد مهم فراموش نشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انتخاب یک همسر خوب بسیار مهم و ضروری است و اتنخاب همسر مناسب در آینده شما بسیار تاثیر گذار است، از این رو نباید شرط هایی را قبل از ازدواج فراموش کرد.
انتخاب همسر

ازدواج با اینجور مردها، اشتباه محضه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اولین و مهم ترین قدم برای ازدواج انتخاب همسری است که زمینه‌های رشد و پیشرفت شما را فراهم سازد. برخی خصوصیات در آقایان، آن ها را به بدترین انتخاب تبدیل میکند.
قبل از ازدواج

قبل از ازدواج حواست به این رفتارهای نامزدت باشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوران نامزدی و روزهای قبل از ازدواج زمان خوبی برای شماست تا همسرتان را بیشتر بشناسید، اگر رفتاری از او دیدید که نگران کننده بود به سادگی از کنار آن عبور نکنید.
ازدواج با وسواسی

پیش از ازدواج با فرد وسواسی حتما بخوانید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ازدواج و زندگی مشترک با فرد وسواسی سختی ها و مشکلاتی دارد که حتما باید قبل از ازدواج بدانید و خصوصیات و شخصیت این افراد را کاملا بشناسید.
توافقات قبل ازدواج

توافقات مهم قبل از ازدواج؛ فقط مجردها بخونن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواستگاری مهم ترین مرحله در ازدواج است که باید درمورد مسائل جدی صحبت کرده و به توافق رسید و نکته کلیدی اطلاع داشتن از موضوعاتی پراهمیتی است که باید مطرح شوند.
مشاوره قبل ازدواج

مشاوره قبل ازدواج واقعا به درد می خوره ؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
شاید بسیاری از افراد مشاوره قبل ازدواج را ضروری ندانند ولی تجربه ثابت کرده که مشاوره قبل از ازدواج برای ساخت یک زندگی موفق بسیار لازم است.
همسر ایده آل

جایی که میشود همسر ایده آل خود را پیدا کرد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه اکثر جوانان خودشان همسر ایده آل شان را پیدا می کنند می توانید روابط اجتماعیتان را گسترده تر کنید شاید بتوانید فردی مناسب را پیدا کنید.
قبل ازدواج

قبل ازدواج، تکلیف این چیزها رو با نامزدت روشن کن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتخاب همسری که بتوانید ادامه زندگی را با شادی و عشق همراه او باشید اهمیت زیادی داری پس قبل از ازدواج روشن کردن برخی مسائل برای داشتن ازدواج موفق الزامی است.
صفحه 1 از 4