کراتینه مو

شامپو کراتینه مو
مهم ترین نکته بعد از کراتین موها استفاده از شامپوی کراتینه است که جزء ضروری ترین مراحل مراقبت از مو به شمار می آید اما باید بهترین مدل از شامپو را انتخاب کنید.
صاف کردن مو

صاف کردن مو با گلت بهتر است یا کراتینه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه برای صاف کردن مو می توان از دو روش استفاده کرد یکی گلت و دیگری کراتین مو است هر کدام از اینها تاثیرات متفاوتی بر موها می گذارند.
بعد کراتین مو

بعد کراتین مو، حتما این کارو انجام بدید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیار از خانم ها عاشق موهای لخت و ابریشمی هستند به همین دلیل کراتین مو انجام می دهند اما کراتین مو برای بهتر ماندن نیازمند انجام مراقبت هایی است.
کراتینه مو

تیروئیدی ها میتونن موهاشونو کراتین کنن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افرادی که موهای خشک و وز دارند، معمولا کراتینه مو را برای صاف شدن موهایشان انتخاب میکنند. اما آیا کراتین کردن مو برای همه افراد مناسب و تاثیر گذار است؟
موهای کراتینه شده

اصول مراقبت حرفه ای از موهای کراتینه شده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای مراقبت از موهای کراتینه شده لخت باید برای شستشو از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنید و از خیس شدن موها با آب شور و کلر دار جلوگیری کنید.
بوتاکس مو

قبل از کراتینه کردن با بوتاکس مو آشنا شوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر موهایتان سوخته و یا وز شده است بوتاکس مو را در نظر بگیرید که با بهترین مواد و ویتامین ها می تواند التیام بخش موهای شما شود.
کراتینه کردن مو

قبل از کراتینه کردن مو حتما بخوانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کراتینه کردن مو روشی موثر برای درمان موهای آسیب دیده است و زیبایی دو چندانی به موها می خشد اما این کار خطرات جدی برای سلامتی دارد.
کراتین مو

کراتین مو (کراتینه) و انواع آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شما در این مقاله می توانید بهترین و شگفت انگیز ترین راه ها را برای انجام صحیح کراتینه کردن مو یا به اصطلاح انجام صحیح کراتین مو را بخوانید.
كراتينه كردن مو در منزل

روش صحیح کراتینه کردن مو در منزل با مواد طبیعی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کراتینه کردن روشی برای صاف کردن موها می باشد و به دلیل استفاده از مواد شیمیایی عوارض و خطراتی دارد برای جلوگیری از این خطرات می توانید با ماسک های طبیعی در منزل موهای خود را بدون ضرر صاف کنید.