مشکلات مثانه

دفعات دستشویی رفتن
دستشویی رفتن یک امر طبیعی برای همه ی انسان هاست، اما تعداد دفعات تخلیه مثانه میتواند نشانه هایی از مشکلات درونی شما داشته باشد.
مثانه بیش فعال

خوردنی های قدغن برای مثانه بیش فعال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مثانه بیش فعال مشکلی که افراد در بیشتر سنین با آن درگیر هستند.داشتن رژیم غذایی و مصرف نکردن برخی خوراکی ها به شما برای کنترل مثانه بیش فعال کمک میکند.
مثانه بیش فعال

مثانه بیش فعال با این علامت خودشو نشون میده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شماهم جز آن دسته افرادی هستید که زیاد دستشویی میروید احتمالا مثانه بیش فعالی دارید وممکن است بسیار اذیت شوید، اما نگران نباشید راههای درمان وجود دارد.
التهاب مثانه

کدام خانم ها بیشتر دچار التهاب مثانه می شوند؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
التهاب مثانه یا سیستیت اغلب به دلیل عفونت های ادراری به وجود می آید که احساس ناراحتی در لگن و سوزش ادرار در فرد ایجاد می کند و با آنتی بیوتیک ها درمان می شود.
درمان افتادگی مثانه

افتادگی مثانه جدیدا چطور درمان میشود ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افتادگی مثانه باعث ورود مثانه به داخل واژن می شود که عوامل مختلفی باعث به وجود آمدن این حالت در زنان می شود مانند زایمان واژینال و...
درمان سرطان مثانه

درمان سرطان مثانه با یک داروی فوق العاده

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از شایع ترین سرطان دستگاه ادراری ، سرطان مثانه می باشد که با تشخیص به موقع ، دانستن علت وعلائم، درمان به موقع و رژیم غذایی مناسب می توان از خطرات آن کاست.
سلامت مثانه

برای سلامت مثانه حتما این کارها رو انجام بده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مثانه جزو حساس ترین اندام های بدن محسوب می شود که باید مراقب سلامت آن باشیم و بدانیم چه کارهایی برای حفظ سلامت مثانه لازم است.
سنگ مثانه

سنگ مثانه و روش های درمان آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سنگ مثانه به توده های سخت معدنی موجود در مثانه گفته می شود. سنگ های مثانه زمانی ایجاد می شوند که مواد معدنی در ادرار غلیظ متبلور می شوند. این حالت زمانی رخ می دهد که نمی توانید مثانه را بطور کامل تخلیه کنید.
سیستیت

سیستیت، سخت ترین دردی که زنان تجربه میکنند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سیستیت به التهاب مثانه گفته می شود که در زنان بسیار شایع است. از علائم این بیماری می توان به درد شدید مثانه و دستشویی رفتن بیش از حد معمول اشاره کرد.
سنگ مثانه

خارج شدن سنگ مثانه 2 کیلوگرمی از شکم بیمار + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مردی که 10 سال دردهای شدید شکمی را تحمل می کرد با وضعیتی وخیم به بیمارستان منتقل شد. وجود یک سنگ مثانه بزرگ به اندازه 15 سانتی متر در بدن بیمار پزشکان را شگفت زده کرد.