خانواده شاد

دوری اعضای خانواده
در برخی از خانواده ها بین اعضای خانواده صمیمیت وجود ندارد و از هم دور هستند که دلایل مختلفی دارد و در نتیجه می تواند اثرات منفی در زندگی هر فرد داشته باشد.
مادر شاد

چگونه یک مادر شاد و خانواده دوست باشیم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مادران می‌توانند با انجام برخی کارها از استرس و خستگی دوری کنند تا یک مادر شاد و سالم باشند و این شادی را به اعضای دیگر خانواده انتقال دهند.
روحیه شاد

رسیدن به روحیه شاد با چند روش متفاوت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داشتن روحیه شاد نیازی به هزینه های هنگفت ندارد و شما می توانید با چندین روش ساده، روحیه شاد را درون خود بسازید که این روش های کاربردی عبارتند از...
نشاط خانواده

چطور خانواده ای شاد داشته باشیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر احساس می کنید خانواده تان به اندازه کافی شاد نیست و رابطه عاطفی در خانواده تان کمرنگ شده است باید شیوه های شاد زیستن در کنار خانواده را بیاموزید.
رابطه خواهر برادر

دلت میخواد رابطه ات با خواهر برادرت خوب بشه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
روابط صمیمانه بین خواهر و برادر باعث برقراری آرامش در خانواده می شود، صمیمیت و رفتار خواهر و برادر با یکدیگر نقش مهمی در شکل گیری شخصیت و پیشرفتشان دارد.
شادی در دوران بارداری

20 شماره تا رسیدن به شادی محض در بارداری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
چندین روش برای حفظ شادی و داشتن روحیه مثبت در دوران بارداری وجود دارد که در ادامه می خوانید.
باکلاس بودن

بعضی خانواده ها چیکار میکنن که اینقدر باکلاسن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا از نظر شماهم برخی افراد به صورت خانوادگی با کلاس هستند این افراد از خصوصیاتی برخوردارند که دانستنش به شما کمک خواهد کرد.
اشتباهات رابطه زناشویی

اشتباهی که زندگی مشترکتان را نابود می کند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
به همان اندازه که ساختن یک زندگی مشترک شاد و سالم، دشوار است؛ خراب کردن و از هم پاشیدن زندگی مشترک میتواند بسیار راحت وغیر قابل پیش بینی باشد.
خانواده های شاد

فرق اصلی خانواده شاد با دیگر خانواده ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانواده ی شاد این شانس را به شما می دهد تا خوشبختی و موفقیت را در آینده خود به ارمغان بیاورید پس باید برای شاد بودن خانواده تلاش کنید.
خانواده محور

راه خانواده محوری و عاشق خانواده شدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حفظ بنیان خانواده یکی از اصلی ترین نکاتی است که در هر جامعه به آن توجه میشود و همچنین خانواده محور بودن اهمیت زیادی برای حفظ خانواده دارد.
خانواده شاد

17 راز از دل شادترین خانواده های دنیا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای داشتن یک خانواده شاد نیاز نیست کارهای خارق العاده ای انجام دهید بلکه استفاده از تکنیک های بسیار ساده میتواند خانواده شما را شاد کند.
خانواده شاد

تمام رازهای دوست داشتنی خانواده های شاد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر می خواهید خانواده تان شاد و پر انرژی باشد باید اول از همه این شادی را در خودتان ایجاد کنید و دیگران را نیز با صبوری به شادی تشویق کنید.
خوب شدن حال روحی

چیزهایی که حال یک زن رو خوب میکنه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما ازدواج کرده اید یا میخواهید ازدواج کنید، باید طرز برخورد صحیح با همسرتان را بدانید تا همسری شاد و زندگی پر از آرامش داشته باشید.
خوشحال کردن مادر

راهی برای خوشحال کردن مادر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است بنابر برخی دلایل ناگهانی منجر به ناراحت شدن مادرمان شویم که با انجام برخی راهکارها می توانیم اقدام به خوشحال کردن آنها نماییم.
حمایت نکردن

بهترین راه حل شمایی که دنبال حمایتی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حمایت نشدن از طرف اطرافیان باعث کاهش انگیزه در افراد میشود در صورتی که شما با راهکارهایی ساده میتوانید این مشکل را حل کنید.
صفحه 1 از 3