ریزش مو

مزوتراپی مو
مزوتراپی مو برای جلوگیری از ریزش مو و همچنین رشد مناسب موها به کار گرفته میشود که در این مقاله با روش انجام مزوتراپی مو و تاثیر آن در تقویت مو آشنا می شوید.
آلوپسی اره اتا

درمان آلوپسی با بهترین پیشنهاد طب سنتی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
“آلوپسی آره آتا” ( alopecia areata ) یک بیماری خود ایمنی است که به دلایل مختلفی به وجود می آید و از علائم آن می توان به ریزش مو و ابرو اشاره کرد.
سرکه سیب برای سر

تاثیر فوق العاده سرکه سیب روی پوست سر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از سرکه سیب برای پوست سر و مو ها مفید می باشد و خاصیت اسیدی و ضد میکروب سرکه سیب خارش و شوره سر را از بین می برد.
دمنوش ریزش مو

دمنوشی که کارش درمان ریزش موست + دستور

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مصرف برخی چای های گیاهی می تواند باعث کاهش سرعت و یا معکوس شدن روند ریزش مو شود مثل دمنوش گزنه، اسطوخدوس، زنجبیل، مریم گلی و غیره.
علت ریزش مو زنان

علت ریزش موی زنان در هر سنی چیست؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آیا می دانید دلیل اصلی ریزش مو زنان چیست؟ سوءتغذیه، رژیم لاغری، کمبود پروتئین و مشکلات فند خون نمونه ای از مشکلاتی است که موجب ریزش موی زنان می شود.
نوزاد

بیماری که نمیدانید و موهای کودکتان را می ریزد !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ریزش مو برای همه افراد بزرگسال به صورت کم یا زیاد اتفاق می افتد، اما ریزش مو در کودکان امری غیر طبیعی است و دلالیل خاصی دارد و باید به آن توجه شده و و درمان شود.
رنگ مو ریزش مو

رنگ کردن مو ارتباطی با ریزش مو دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رنگ مو با ضعیف کردن موها باعث شکنندگی و در نتیجه ریزش مو می شود و می تواند برای همیشه موهای شما را کم پشت کند و جذابیت شما را از بین ببرد.
جلوگیری از ریزش مو

بهترین راههای جلوگیری از ریزش موی مردان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
ریزش موی مردان می تواند ارثی باشد اما اگر اینطور نباشد راه هایی برای جلوگیری از آن وجود دارد که هم شامل تغذیه می شوند و هم مراقبت های لازم.
ریزش مو قند

خوشمزه ای که موهایتان را کم پشت می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خیلی از افراد بی آنکه علت را بدانند دچار ریزش مو می شوند این مشکل می تواند مربوط به تغذیه باشد خوردنی وجود دارد که بعضی ها با افراط در خوردن آن باعث کم پشتی موهایشان می شوند.
کچلی سکه ای

کچلی سکه ای و ریزش موی آلوپسی آره آتا از کجا می آید؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
کچلی سکه ای در عرض چند روز به سرعت رشد می کند و گاهی این مشکل خود به خود حل می شود و نیازی به درمان ندارد.
ماسک حنا مو

بهترین ماسک حنا برای درمان ریزش مو

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای تقویت موهای سرتان می توانید از ماسک های خانگی حنا استفاده کنید حنا باعث آبرسانی و تقویت و رشد موها می شود و موهای آسیب دیده را ترمیم می کند.
درمان طاسی

نسخه کامل درمان طاسی زنان و مردان در خانه

زمان مطالعه : 14 دقیقه
طاسی و ریزش مو را می توان با مواد طبیعی تا حد قابل توجهی کنترل و یا حتی درمان کرد گاهی هم تغذیه سالم می تواند بهترین نتیجه را بدهد.
مراقبت مو در تابستان

بهترین ژل و روغن مراقبت مو در تابستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای محافظت موهای سر از آسیب های ناشی از نور خورشید بایستی ماسک و تقویت کننده های مو را بشناسید که بخشی از برنامه مراقبت مو در تابستان هستند.
فواید سرم مو

روش استفاده سرم مو ؛ پدیده ای که نمی گذارد موها بریزند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سرم مویی را انتخاب کنید که با موهای شما سازگاری داشته باشد و یا اینکه اگر می توانید خودتان آن را در خانه بسازید و حسابی به موهایتان برسید.
عوارض بارداری

عوارض شایعی که مختص دوران بارداری است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دوران بارداری به دلیل ایجاد تغییرات هورمونی در بدن مادر عوارضی دارد که اغلب خانم های باردار آن ها را تجربه می کنند و برای رفع آن ها نیازی به دارو ندارند.
صفحه 1 از 6