درد سینه

درد قفسه سینه
درد قفسه سینه یکی از نگران کننده ترین درد ها است زیرا بسیاری از افراد علت آن را مشکلات قلبی میدانند اما درد در قفسه سینه دلایل دیگری نیز دارد.
درد قفسه سينه هنگام تنفس

درد قفسه سینه هنگام تنفس علامت چیه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
معمولا افراد وقتی در هنگام تنفس قفسه سینه شان درد می گیرد آن را از نشانه های بیماری قلبی می دانند، در حالی که درد قفسه سینه هنگام تنفس دلایل دیگری نیز دارد.
درد قفسه سینه

اینبار درد قفسه سینه نشانه بیماری قلبی نیست!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درد قفسه سینه همیشه به دلیل وجود بیماری های قلبی نیست بلکه می تواند دلایل دیگری مانند آسیب های ریوی یا مشکلات گوارشی داشته باشد.
درد راست قفسه سينه

درد سمت راست قفسه سینه همراه این حالات یعنی ... !

زمان مطالعه : 9 دقیقه
درد سمت راست قفسه سینه می تواند نشانه ای از مشکلات ریوی عفونت و زونا باشد که به همراه علائم دیگری مانند خستگی و مشکلات تنفسی رخ می دهد.
علت درد قفسه سینه

درد قفسه ی سینه همراه با این علامت یعنی خطر!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
درد قفسه سینه حتما به علت ناراحتی های قلبی نیست بلکه می تواند به خاطر بیماری های کیسه صفرا ، ریه و یا معده باشد.
درد سینه

درمان قطعی درد سینه بعد از قطع شیردهی با برگ کلم

زمان مطالعه : 6 دقیقه
از شیر گرفتن ناگهانی کودک ممکن است موجب ایجاد برخی مشکلات برای مادر مانند تورم و درد سینه شود اما راه هایی وجود دارد که می توانید از درد سینه بعد از قطع شیردهی جلوگیری یا درمان کنید.
ماستالژی

ماستالژی چیست و این درد سینه زنان چه زمانی خطرناک است؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
ماستالژی یا درد سینه به علت بزرگی سینه یا عفونت و استرس اتفاق می افتد اگر به همراه درد، احساس خستگی و تهوع و یا تب داشتید حتما به پزشک مراجعه کنید.
درمان کیست سینه

کیست سینه چه علائمی دارد و چطور طبیعی درمان می شود؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کیست سینه یک بیماری خوش خیم است که مانندانگور و یا یک بالون پر آب در سینه است. روش های متفاوتی برای درمان وجود دارد که در برخی موارد برای درمان نیاز به جراحی است.
درد سینه

علت اصلی درد سینه در زنان و درمان آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنان در هر سنی از درد سینه خبر می دهند که به نام ماستالژیا نیز شناخته می شود. درد مزبور می تواند هم در دوران پیش از یائسگی و هم پس از آن بروز کند. در هر حال درد سینه در میان زنان جوان در دوران قاعدگی بیش از همه رایج است.
درد قفسه سینه

هر درد قفسه سینه مشکل قلبی نیست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در اکثر موارد درد قفسه سینه را به بیماری های قلبی نسبت می دهیم ، بیماری قلبی جزئی از بیماری هایی هستند جدی که با ایجاد درد در سینه خود را نشان می دهند ولی درد قفسه سینه فقط به مشکل قلبی خاتمه پیدا نمیکند.
عوارض بستن سينه بند

سینه بندی که باعث عفونت قارچ سینه میشود!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عوارض بستن سینه بند نامناسب بسیار خطرناک است و سلامتی شما را به خطر می اندازد پس سعی کنید با رعایت این نکات سلامتی خود را حفظ کنید.
درد قفسه سینه

درد قفسه سینه و ارتباط آن با بیماری قلبی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عملکرد صحیح قلب هیچ علامتی به همراه ندارد و درد قفسه سینه و احساس فشار معمولا به اختلال در عملکرد این عضو حیاتی مربوط می شود.
نشانه سرطان

فکر می کردید این دردها نشانه سرطان باشند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خیلی از ما درد معده و یا سوزش ناگهانی سینه را تجربه کرده ایم ف یبوست یا اختلال ادرار داریم اما نمی دانیم که کدام یک نشانه های سرطان زنان و مردان هستند.