بیماری یبوست

شربت لاکتولوز
شربت لاکتولوز دارویی برای درمان یبوست مزمن می باشد که برای کودکان و بزرگسالان مصرف می شود و از عوارض جانبی آن می توان به اسهال و نفخ اشاره کرد.
درمان یبوست با آناناس

5 نسخه آناناسی برای درمان یبوست های شدید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آناناس میوه ای استوایی و گرمسیری، سرشار از خواص دارویی و درمانی برای مبارزه با بیماری های سخت است همچنین برای درمان یبوست نیز کاربرد دارد.
علت یبوست

چرا با افزایش سن، یبوست بیشتر میشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به دلایل مختلف، با افزایش سن، ابتلا به بیماری یبوست شدت می یابد درحالی که سالمندان با آگاهی از این دلایل میتوانند از ابتلا به این بیماری جلوگیری کنند.
غذای کودک مریض

با این غذاها نذار بچه ات مریض بشه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تغذیه کودکان بسیار مهم است زیرا علاوه بر تقویت آنها ,میتوان با انتخاب غذایی مناسب برخی بیماری ها را در کودکان درمان کرد.
سم بدن

راه تشخیص وجود سم در بدن بدون آزمایش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تجمع سموم در بدن بسیار خطرناک و نگران کننده است پس با شناخته نشانه هایی که خبر از ازدیام سموم در بدن را میدهند میتوانید از بروز این مشکل جدی جلوگیری کنید.
یبوست استرسی

دردی که استرس به جان روده می اندازد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استرس عوارض فراوانی را برای بدن به همراه دارد، اما یکی از رایج ترین عوارض آن مشکلی است که در هنگام استرس برای روده به وجود می آید.
خواص برگ سنا

برگ سنا معجزه ای برای لاغری و یبوست

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سنا یک گیاه بی نظیر است که خواص درمانی و مزایای سلامتی فراوانی دارد، از خواص برگ سنا می توان به کاهش وزن، درمان یبوست و مبارزه با ریزش مو نیز اشاره کرد.
یبوست

قرص هایی که یبوست دارویی میارن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یبوست به دلایل مختلفی بروز می کند که یکی از این دلایل مصرف برخی داروهاست، که در ادامه این مطلب ما این دارو ها را به شما معرفی می کنیم.
خاکشیر

یبوست هایی که با خاک شیر درمان می شوند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از خواص مهم خاکشیر کمک به خوب کار کردن دستگاه گوارش است ولی به این خاصیت محدود نمی شود و این نوشیدنی برای بدن بسیار مفید است.
درمان یبوست

ماساژی که یبوست را فوری درمان می کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش های زیادی برای درمان یبوست ارائه شده از قرص و دارو گرفته تا دمنوش های گیاهی ولی یکی از روش های درمان قطعی یبوست ماساژ شکمی است.
درمان سفتی شکم نوزاد

درمانی فوری برای یبوست و سفتی شکم نوزاد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دلایل مختلفی وجود دارد که باعث یبوست و سفتی شکم نوزاد می شود و البته استفاده از درمان های خانگی هم برای یبوست نوزادان بسیار مفید است، اما در برخی مواقع باید حتما به پزشک مراجعه کرد.
خواص آلو برقانی

آلو برقانی با فوایدی که شما را مبهوت میکند !

زمان مطالعه : 13 دقیقه
آلو برقانی فواید خواص قابل توجه ای را برای سلامت بدن انسان به همراه دارد و از مهم ترین آن ها می توان به کمک آن به جلوگیری از سرطان اشاره کرد، همچنین استفاده از آلو برقانی در آشپزی هم بسیار مناسب است.
ورزش یبوست

ساده ترین و کاربردی ترین ورزش برای درمان یبوست به روش خانگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شاید با خود بگویید ورزش و یبوست چه ارتباطی با هم دارند ولی از آنجایی که فواید نرمش و انجام حرکات ورزشی برای رفع انواع مشکلات جسمی توصیه می شوند دسته ای از این حرکات برای درمان سریع خشکی مزاج هستند.
یبوست

بهترین درمان طب سنتی برای رفع یبوست چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یبوست می تواند ریشه و سازنده مشکلات بسیاری شود لذا سزاوار است که در اولین فرصت برای درمان آن باید اقدام نمود.
قرص یبوست

یبوست را با چه قرصی درمان کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یبوست بیماری است که با کند کردن حرکت غذاها از دستگاه گوارش تخلیه روده را دچار مشکل می کند که با خوردن قرص های ضد یبوست می توان این مشکل را حل کرد.
صفحه 1 از 3