درد پا

درد کف پا
اگر درد کف پاهایتان به دردی مداوم تبدیل شد حتما به پزشک مراجعه کنید زیرا این درد میتواند دلایل مختلفی داشته باشد و درمان آن هم متفاوت باشد.
درد شست پا

درد انگشت شست پا چه زمانی خطرناک و جدی است؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افرادی که در راه رفتن مشکل دارند و از درد انگشت شست پا رنج می برند اغلب مبتلا به بیماری نقرس و آرتروز هستند همچنین این درد می تواند ناشی از یک مشکل جدی و خطرناک در بدن باشد.
درد پاشنه پا

درد پاشنه پا نشانه و علامت چیست ؟ + درمان خانگی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
باریک بودن پاها و فشار و پیچ خوردگی باعث درد در قسمت پاشنه پا می شود ماساژ و تمرینات کششی برای برطرف کردن این درد عالیست.
درمان پا درد

بهترین روش و داروهای خانگی برای درمان پا درد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اضافه وزن و کفش نامناسب از عوامل ایجاد پا درد هستند برای رفع این دردها ورزش های کششی پا را انجام دهید و پایتان را ماساژ دهید.
بیماری pad

نوعی درد پا که عاملش بیماری شریانی محیطی (pad) است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیماری شریانی عروقی محیطی pad باعث باریک شدن سرخرگ ها می شود و مانع رسیدن خون به اعضای بدن، درد ساق پا از مهم ترین علائم آن است.
علل درد ساق پا و شین اسپلینت

از علت تا درمان بیماری شین اسپلینت یا درد ساق پا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کف پای صاف و استفاده از کفش های نامناسب باعث بیماری شین اسپلینت یا درد در ساق پا می شوند که برای جلوگیری از این درد باید عضلات پاهای خود را قوی کرده و از کفی طبی استفاده کرد.
پا درد

دلایل پنهان پا درد که نمی دانستید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پا درد دلایل مختلف و مرموزی دارد که کمتر کسی از آن باخبر است. کفش های نامناسب از رایج ترین دلایل پادرد می باشند.
درمان فوری درد پا

درمان فوری درد پا با 5 حرکت طب رفلکسولوژی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از روش های قدیمی چینی ها برای درمان فوری درد پا استفاده از حرکاتی است که در طب رفلکسولوژی وجود دارد ، حرکاتی که در این بخش آموزش خواهیم داد.
درمان گزگز پا

درمان گزگز پا وقتی دیوانه تان کرده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
انگار کلی نقطه ریز و درشت در پاهایتان تلاش می کنند تا منفجر شوند چرا ؟ دلیل را بشناسید و بهترین راه درمان گزگز پا را انتخاب کنید، چند راه سریع برای رفع گزگز پاها .
درمان پا درد

درمان سریع پا درد بدون دارو

زمان مطالعه : 12 دقیقه
پا درد پس از کار زیاد و راه رفتن های بسیار و دیگر مسائل به وجود می آید که نیاز به درمان دارد. راه حلی طبیعی برای از بین بردن پا درد و رفع خستگی پاهایتان را برای شما آماده کرده ایم.