درد پا

درد کف پا
اگر درد کف پاهایتان به دردی مداوم تبدیل شد حتما به پزشک مراجعه کنید زیرا این درد میتواند دلایل مختلفی داشته باشد و درمان آن هم متفاوت باشد.
متخصص پا

بیماری های مربوط به متخصص پا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیماری هایی که ممکن است در پا رخ دهند، شاید از نظر شما نیاز به متخصص خاص خود داشته باشند و این در حالی است که متخصص پا قادر به درمان برخی از آنها می باشد.
درمان خستگی پا

چرا پاهام اینقدر سنگین و خسته است ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ممکن است مشکل خستگی و سنگینی پا به نظر برخی از افراد معمولی و بی اهمیت باشد، اما گاه ممکن است زندگی فرد را تحت تأثیر قرار دهد و باعث ایجاد بیماری باشد.
پاشنه پا

این مدل راه رفتن به پاشنه پا آسیب میزنه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مدل راه رفتن اشتباه و برخی عادت های غلط باعث آسیب رسیدن به پاشنه پا می شود، در ادامه از دلایل آسیب پاشنه پا و راه های مناسب برای مراقبت از پاشنه پا مطلع خواهید شد.
درد شست پا

درد انگشت شست پا چه زمانی خطرناک و جدی است؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افرادی که در راه رفتن مشکل دارند و از درد انگشت شست پا رنج می برند اغلب مبتلا به بیماری نقرس و آرتروز هستند همچنین این درد می تواند ناشی از یک مشکل جدی و خطرناک در بدن باشد.
پا درد

دلایل پنهان پا درد که نمی دانستید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پا درد دلایل مختلف و مرموزی دارد که کمتر کسی از آن باخبر است. کفش های نامناسب از رایج ترین دلایل پادرد می باشند.
سوزش کف پا

علاج گیاهی سوزش کف پاهایتان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
داغ شدن یا سوزش کف پا معمولا به دلیل آسیب به عصب پاها می باشد اما این مشکل علل دیگری هم دارد که باید با انجام تست های مربوطه توسط پزشک تشخیص داده شود.
درد پاشنه پا

درد پاشنه پا نشانه و علامت چیست ؟ + درمان خانگی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
باریک بودن پاها و فشار و پیچ خوردگی باعث درد در قسمت پاشنه پا می شود ماساژ و تمرینات کششی برای برطرف کردن این درد عالیست.
درمان پا درد

بهترین روش و داروهای خانگی برای درمان پا درد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اضافه وزن و کفش نامناسب از عوامل ایجاد پا درد هستند برای رفع این دردها ورزش های کششی پا را انجام دهید و پایتان را ماساژ دهید.
بیماری pad

نوعی درد پا که عاملش بیماری شریانی محیطی (pad) است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیماری شریانی عروقی محیطی pad باعث باریک شدن سرخرگ ها می شود و مانع رسیدن خون به اعضای بدن، درد ساق پا از مهم ترین علائم آن است.
علل درد ساق پا و شین اسپلینت

از علت تا درمان بیماری شین اسپلینت یا درد ساق پا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کف پای صاف و استفاده از کفش های نامناسب باعث بیماری شین اسپلینت یا درد در ساق پا می شوند که برای جلوگیری از این درد باید عضلات پاهای خود را قوی کرده و از کفی طبی استفاده کرد.
درمان فوری درد پا

درمان فوری درد پا با 5 حرکت طب رفلکسولوژی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از روش های قدیمی چینی ها برای درمان فوری درد پا استفاده از حرکاتی است که در طب رفلکسولوژی وجود دارد ، حرکاتی که در این بخش آموزش خواهیم داد.
درمان گزگز پا

درمان گزگز پا وقتی دیوانه تان کرده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
انگار کلی نقطه ریز و درشت در پاهایتان تلاش می کنند تا منفجر شوند چرا ؟ دلیل را بشناسید و بهترین راه درمان گزگز پا را انتخاب کنید، چند راه سریع برای رفع گزگز پاها .
درمان پا درد

درمان سریع پا درد بدون دارو

زمان مطالعه : 12 دقیقه
پا درد پس از کار زیاد و راه رفتن های بسیار و دیگر مسائل به وجود می آید که نیاز به درمان دارد. راه حلی طبیعی برای از بین بردن پا درد و رفع خستگی پاهایتان را برای شما آماده کرده ایم.