عفونت گوش

شستشوی گوش
شستشوی گوش برای از بین بردن جرم های درون گوش لازم است زیرا انباشت جرم های بیش از اندازه درون گوش باعث گوش درد و در نتیجه از دست دادن موقت شنوایی می شود.
عفونت گوش در بارداری

درمان خانگی عفونت گوش مخصوص زنان باردار

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عفونت گوش اغلب به دلیل تجمع موم گوش ایجاد می شود و درد شدید گوش از علائم آن می باشد. برای درمان عفونت گوش در بارداری روش های خانگی موثری وجود دارد که می توانید استفاده کنید.
کورک گوش

درمان کورک گوش ، جوش های چرکی مزاحم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کورک گوش یا همان جوش های چرکی که در اطراف گوش رشد می کنند بسیار دردناک هستند. برای پیشگیری از عفونت می توان کورک گوش را با نسخه های گیاهی و خانگی درمان کرد.
درمان عفونت گوش

نسخه گیاهی بوعلی سینا برای درمان عفونت گوش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن زیتون به عنوان مسکنی طبیعی برای درمان عفونت گوش استفاده می شود، روغن زیتون دیواره گوش خارجی را تسکین داده و لایه ای برای حفاظت در برابر عفونت های باکتریایی فراهم می سازد.
بوی بد پشت گوش

بوی بد پشت گوش از چیه؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آلودگی، عفونت ها تنها چند مورد از دلایل اصلی ایجاد بوی بد پشت گوش می باشد، برخی راه های درمان ساده برای بوی بد پشت گوش وجود دارد که موثر است.
عفونت گوش کودک

می دانید وقتی گوش کودک عفونت کرد باید چه کنید؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
درد و عفونت گوش یکی از شایع ترین مشکلات کودکان و نوزادان است که کودک را دچار تب یا بی قراری های غیر عادی می کند و معمولا پزشکان با تجویز آنتی بیوتیک آن را درمان می کنند.
حشره در گوش

اگر چیزی وارد گوشمان شد چه کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر حشره یا اجسام خارجی وارد گوشتان شده است، برای خارج کردن آن از گوش پاک کن یا وسایل دیگر استفاده نکنید زیرا باعث فرو رفتن بیشتر اجسام در گوش می شود.
سوت کشیدن گوش

وقتی سوت کشیدن گوش نشانه تومور است!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وز وز یا سوت کشیدن گوش مشکلی است که اگر به طور مداوم تکرار شود نگران کننده است و نشان دهنده وجود بیماری در بدن می باشد.
درمان عفونت گوش

درمان آسان چرک و عفونت گوش در کودک و بزرگسال

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر کودک شما تب دارد و مدام گوش خود را می کشد حتما دچار چرک و عفونت گوش شده است شما می توانید خیلی راحت در خانه با مواد طبیعی و گیاهی آن را درمان کنید.
عفونت گوش

عفونت گوش در تابستان شایع تر است چون ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عفونت گوش در تابستان شایع تر است و استفاده از هدفون و شستن گوش با صابون از دلایل اصلی عفونت گوش می باشند، البته روش هایی برای جلوگیری و درمان عفونت گوش تابستانی وجود دارد.
داکسی سایکلین

موارد مصرف و عوارض “داکسی سایکلین "

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“داکسی سایکلین” (Doxycycline) نوعی آنتی بیوتیک از دسته تتراسایکلین می باشد. این دارو یک داروی ضد باکتریایی رایج می باشد که برای درمان عفونت های گوناگون از قبیل آکنه (جوش )، عفونت گوش میانی ، سایر عفونت های پوست و ... کاربرد دارد.
بیماری باشگاه

بیماری و عفونت هایی که از باشگاه میگیرید !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در محیط باشگاه به دلیل وجود آلودگی و جرم ممکن است به برخی از بیماری ها مبتلا شوید ایا میدانید این بیماری باشگاه شامل کدام بیماری ها می شود.
پاره شدن پرده گوش

ترشح این رنگی یعنی پرده گوش پاره شده !

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عفونت گوش یا وارد کردن اشیاء در گوش می تواند موجب پاره شدن پرده گوش شود که در برخی موارد برای درمان به جراحی نیاز دارد.
تشخیص عفونت گوش

روش نوین و کاربردی برای تشخیص عفونت گوش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دیگر برای تشخیص عفونت گوش کودکتان نیاز نیست که به پزشک مراجعه کنید کافیست با تهیه یک دستگاه در خانه عفونت گوش را شناسایی کنید.
داروی کوتریموکسازول

داروی کوتریموکسازول برای چیست و چه عوارض دارد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
داروی کوتریموکسازول چه کاربردی دارد و چگونه مصرف می شود، در ادامه با روش و مقدار مصرف، عوارض جانبی و تمام موارد در رابطه با کوتریموکسازول آشنا می شوید.
صفحه 1 از 2