رفتار آقایان

ازدواج با آدم خسیس
زندگی با مرد خسیس مشکلات زیادی را به همراه دارد بنابراین قبل از ازدواج، خواستگار یا نامزد خود را بشناسید و خسیس بودن یا نبودن او را تشخیص دهید.
بحران 40 سالگی آقایان

اشتباهی که مردان بالای 40 سال زیاد انجام میدن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
40 سالگی سن بحرانی برای آقایان است، در این سن ممکن است که نسبت به سلامتی خود بی تفاوت باشند و اشباهات جبران ناپذیری انجام دهند.
عاشق کردن زن

شیوه ی عاشق کردن زن زندگی تان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بدست آوردن قلب زنان! عمل دشواری نیست، ولی بسیاری از مردان به دلیل عدم آگاهی از نحوه صحیح رفتار در برابر زنان این کار را بسیار دشوار می دانند.
نشانه دوست داشتن در مردان

حرفهایی که مرد عاشق به همسرش میگوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وقتی مردی همسر خود را دوست داشته باشد با گفتن جملاتی مسرت بخش، دوست داشتن خود را ابراز می کند که این حرفها نشانه هایی از عشق در وجود مردان است.
مردان نامناسب ازدواج

ازدواج با این مردان عاقبت خوشی ندارد !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در انتخاب شریک زندگی خود دقت کنید تا بعد از ازدواج از انتخاب خود پشیمان نشوید مردانی که برای ازدواج نامناسب هستند را بشناسید و از آن ها دوری کنید.
رفتار آقایان

رفتار آقایانی که همسرشان را دوست ندارند چگونه است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عشق و علاقه آقایان نسبت به زنان را از رفتارهایشان می توان فهمید و برخی از رفتارهای مردان نشان دهنده این است که دوستتان ندارند.
شوهر ایده آل

یک شوهر ایده آل حتما این خصوصیات را دارد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داشتن یک شوهر ایده آل از موهبت الهی است اگر مرد زندگی شما می تواند شما را بخنداند و از وقت گذراندن با شما لذت می برد بدنید که یک همسر ایده آل دارید.
اشتباهات مردان

اشتباهات مردان که زنان را حرص می دهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زندگی مشترک به مرور زمان مردان به نحوه رفتار و گفتار خود با همسرشان اهمیت نمی دهند به همین دلیل اشتباهاتی را مرتکب می شوند که موجب بروز مشکلاتی در زندگی و روابطشان می شود.
مردان عاشق

8 کاری که فقط مردان عاشق برای همسرشان انجام می دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عشق در مردان نشانه های خاصی دارد که شاید ندانید, اگر همسرتان اینگونه رفتار میکند قطعا عاشق شما است.
مردان بی تعهد

نشانه های بی چون و چرای مردان بی تعهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در رابطه ای هستید که قصد ازدواج دارید می توانید با دانستن ویژگی های یک مرد بی تعهد به زندگی، مرد مورد علاقه تان را بشناسید و از متعهد بودن او مطمئن شوید.
ابراز عشق

نشانه های ابراز عشق دروغین در مردان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بزرگترین معضلی که این روزها وجود دارد، شناخت عشق واقعی از یک دروغ بزرگ است که تشخیص این موضوع فقط و فقط با توجه به رفتار طرف مقابل، قابل روئیت است.
 تشخیص عشق از هوس

تشخیص عشق و هوس از نگاه مردان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شخص جدید وارد زندگیتان شده و شما نمی دانید او واقعا شما را دوست دارد یا فقط از روی هوس به شما نظر دارد با دانستن زبان بدن می توانید تفاوت بین عشق و هوس را تشخیص دهید.
رفتار با مردان

مواردی که مردان روی آنها حساسند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دانستن برخی خصوصیاتی که مردان حسابی بر روی آن حساسند و باز گو کردن این خصوصیات از سوی زنان باعث تلخی زندگی مشترک می شود.
عشق واقعی مرد

نشانه های عشق واقعی یک مرد به زن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مردان وقتی عشق واقعی شان را پیدا میکنند از ابراز علاقه به او در جمع خودداری نمی کنند و همیشه سعی در شاد کردن عشق خود دارد.
نشانه های پسر عاشق

رفتارهای خاص و نشانه های پسر عاشق چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر می خواهید بفهمید پسری عاشق شما هست یا نه می توانید با نشانه هایی از روی رفتار و حرکات او در حین برخورد با شما، عشق و علاقه طرف مقابل تان را تشخیص دهید.
صفحه 1 از 2