عاشق کردن زن
بدست آوردن قلب زنان! عمل دشواری نیست، ولی بسیاری از مردان به دلیل عدم آگاهی از نحوه صحیح رفتار در برابر زنان این کار را بسیار دشوار می دانند.

چگونه نامزد و همسرمان را بیشتر عاشق کنیم؟

تاکنون از خود سوال کرده اید که چگونه می توانید عشق نامزد یا همسر خود را چند برابر بیشتر کرده و زندگی را لذت بخش تر کنید؟ عشق و دوست داشتن یک احساس مشترک در میان تمام انسانهای دنیا است. اگر خواهان به دست آوردن هرچه بیشتر قلب همسرتان هستید، در این بخش از خانواده پلاس نمناک راهکارهای ارائه شده را دنبال کنید.

عشق

چگونه میتوان همسر را عاشق خود کرد ؟

هر شخص خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد، اما به طور کلی می توان گفت که همه افراد در برخی از ویژگی ها مشترک هستند.بنابراین با توجه به این نقاط مشترک روشهایی برای جذب خانمها در دوران نامزدی وجود دارد که شامل موارد زیر می شود:

توجه به شخصیت درونی نه به ظاهر

مهمترین نکته در جلب توجه، در نظرگرفتن شخصیت فرد مقابل است. هر فردی در گذشته خود، اتفاقات مختلفی را تجربه کرده است که شاید تحقیرآمیز و یا دردناک باشد که ارتباطی به شما ندارد. چرا که همه افراد دارای شخصیتی هستند که بدان افتخار می کنند. با این وجود یافتن شخصیت درونی افراد کار ساده ای نیست. در برخی افراد شخصیت واقعی زیر لایه های مختلف دروغ و پنهان کاری مخفی شده است. در صورتی که پی بردن به شخصیت واقعی فرد برای شما دشوار است وقت خود را بیهوده تلف نکنید و به زندگی عادی قبل خود بازگردید.

توجه به زن

حفظ جذابیت ظاهری

همه احساسات، افکار و آرزوهای انسان به دلیل واکنشهای شیمایی و هورمونی در مغز اتفاق می افتد. این فعالیت های مغزی موجب می شود که فردی را با شکل دلخواه بپسندیم. دیگران نیز تحت تاثیر همین واکنش های مغزی به سوی افراد جذب می شوند. بنابراین اگر در برخورد با نامزد و همسر آینده خود، ظاهری آراسته و مرتبی داشته باشید در ذهن او، هورمون های بیشتری تولید می شود و به سمت شما جذب می شود.

شما به طور ناخودآگاه می توانید بر روی ذهن دیگران تاثیر بگذارید، اگر به دنبال بدست آوردن قلب نامزدتان هستید، باید بدانید که چگونه می توان ذهن او را نسبت به خود فعال کرد. فقط کافی است با طرز فکر خانمها نسبت به مردان آشنا شوید و به همان ها عمل کنید.

جذابیت ظاهری

دروغ و تظاهر ممنوع!

هرگز اعتماد او را با دروغ و تظاهر از بین نبرید. بهترین راه، نشان دادن ذات واقعی خود است. شما باید نشان دهید که نیت و هدف شما واقعی و خوب است.

صبور بودن

نامزد شما ممکن است کم حوصله باشد و اگر او را سرزنش کنید، طغیان کند. هیچ فردی دوست ندارد که با شخصی تهاجمی و عصبی در ارتباط باشد. اما باید بدانید که هیچ کس کامل نیست، بنابراین با محبت و مهربانی فضایی ارامبخش برای او ایجاد کنید.

نشان دادن عشق واقعی

انسانها معمولا برای عاشق شدن، فرد خاصی را در نظر نمی گیرند. شنیده اید که می گویند طرف مقابل یک دفعه وارد زندگی آنها شده است. عاشق شدن زمانی رخ می دهد که هر دو طرف عشق را مانند یکدیکر حس کنند. برای نشان دادن عشق باید به نامزدتان ارزش خود را نشان دهید. به او اجازه دهید تا زیبایی های شخصیت شما را درک کند و خود واقعی شما را بشناسد. تحقیقات علمی نشان می دهد دخترها به همان اندازه که به ظاهر و جذابیت فکر می کنند، به شخصیت، تعاملات اجتماعی، مهربانی و احترام توجه ویژه ای دارند.

نشان دادن عشق

بامزه گی و شوخ طبعی

افرادی که به طور ذاتی شوخ طبع هستند جذب افراد برای آنها کار سختی نیست. اگر فردی خجالتی هستید و در جمع دیگران به راحتی نمی توانید شوخی کنید، لازم نیست به یکباره خود را تغییر دهید. به مرور با تعریف کردن خاطرات خود به شکل خنده دار شروع کنید و حس شوخ طبعی خود را به مرور تقویت کنید. یکی از راههای موثر، معاشرت با افرادی است که این خصوصیت رفتاری را دارند. البته باید توجه داشته باشید که شوخ طبعی شما نباید جنبه توهین یا تحقیر داشته باشد.

یادگیری نحوه رفتار با زنان

شخصیت مناسب شما باعث جذب دیگران می شود. اگر به دنبال عشق و تصاحب قلب همسر یا نامزدتان هستید باید چگونگی رفتار با او را بیاموزید. به طور مثال او را به رستوران دعوت کنید، البته محل رستوران را خودتان انتخاب کنید تا قدرت رهبری و مدیریت خود را نشان دهید. در مطالب قبلی خانواده پلاس نمناک هم اشاره داشتیم به اینکه تصمیم گیری شما گاه احساس راحتی در او ایجاد می کند و می تواند به راحتی کنترل امور را به شما بسپارد. همچنین برخی از رفتارهای مثبت مانند صداقت، رمانتیک بودن و شفافیت در رابطه عاشقانه برای خانمها بسیار اهمیت دارد.

نوع رفتار

قضاوت نکردن

هر فردی برای خود شخصیت و ویژگی های خاص رفتاری دارد. در صورتی که عاشق نامزدتان هستید نباید درصدد تغییر رفتار او باشید. قضاوت کردن مورد پسند هیچ شخصی نیست. باید به عنوان یک شخص بالغ دیگران را همانطور که هستند بپذیرید و با آنها در ارتباط واکنش مناسبی نشان دهید، او نیز متوجه می شود که ارزش شما به اندازه ای است که می تواند در رفتار خود تغییراتی ایجاد کند.

اجتناب از گفتن برخی جملات

سریع ترین راه ممکن برای بیزار کردن خانمها از خود، این است که دقیقا جملاتی را بیان کنید که می دانید با آنها مخالفت خواهد کرد و اینکه سعی کنید او را متقاعد کنید که در اشتباه است. اگر فکر می کنید که خود فردی باهوش، عالی و قوی هستید و در مقابل، او را کند ذهن، ضعیف یا نادان جلوه دهید می توانید به ادامه ارتباط با او امیدوار باشید؟ با انجام این کارها فقط خود را سرزنش خواهید کرد. به جای این کار در مورد مسائلی صحبت کنید که هر دو روی آنها توافق دارید نه در مورد مسائلی که اختلاف نظر در آنها برای شما اثبات شده است.

حرف زدن مناسب

قدردانی کردن

کاری کنید تا حضور خود در زندگی شما را یک موهبت الهی بداند. از او تقدیر و تشکر کنید زیرا باعث می شود که بفهمد وجود او به عنوان یک زن چقدر ارزشمند است.

احترام به حریم شخصی

حفظ حریم شخصی برای همه مخصوصا خانمها اهمیت بسیاری دارد. به محدودیت های او احترام بگذارید و سعی نکنید که به اجبار وارد دنیای شخصی او شوید، چرا که فکر می کند از همین ابتدای زندگی، به فکر نقض حریم و محدودیت های او هستید. 

آراستگی و حفظ بهداشت

شاید دانستن این موضوع شما را ناراحت کند ولی تجربه ثابت می کند که عدم رعایت بهداشت باعث دور شدن افراد از یکدیگر می شود. قبل از رفتن نزد نامزد خود، زدن مسواک و دوش گرفتن را فراموش نکنید. از پوشیدن لباس کثیف یا اتو نشده خودداری کنید. در قرار ملاقات های خود از لباس های نخ نما و یا قدیمی استفاده نکنید و حتی المقدور لباس جدید بپوشید. این موارد یعنی به خودتان احترام می گذارید . زیرا نوع ظاهر و پوشش شما نشان دهده سطح احترامی است که برای خود قائل می شوید.

البته کوتاهی قد یا کمی اضافه وزن نباید موجب ناراحتی دختر مورد علاقه شما شود. اگر به این مسائل اهمیت می دهد همان بهتر که نامزدی خود را ادامه ندهید.

 آراستگی

شناخت دنیای زنان

دنیای او را بشناسید، تلاش کنید که جزئی از دنیای او شوید. البته در این راه نباید تظاهر کنید بلکه با تمایل واقعی سرگرمی ها و علائق او را دنبال کنید. البته اگر از دو دنیای متفاوت هستید نگران نشوید کارهای دیگری هم برای جلب توجه و عشق او وجود دارد.

انتخاب از روی عقل

قبل از هر موردی باید در مورد شروع زندگی مشترک خود با نامزدتان بیشتر فکر کنید. بسیاری از افراد با دیدن ظاهری زیبا، شخصی درونی فرد را نادیده می گیرند. همه زنان زیبا خوب و دوست داشتنی نیستند. شخصیت خوب باعث دوام عشق و زندگی می شود. زیبایی ظاهری به مرور زمان تکراری یا از بین می رود اما شخصیت زیبا ، صداقت، محبت و تعهد از موارد مهمی هستند که آرامش شما را در زندگی فراهم می کنند. بنابراین قبل از آغاز زندگی مشترک، کمی فکر کنید و تنها ظاهر او را ملاک انتخاب قرار ندهید.

انتخاب درست

شنونده خوب بودن

دنیای زنان مملو از توصیفات و جزئیات است. برخلاف مردان که همیشه به دنبال کوتاه کردن راه و حل کردن مشکلات هستند، زنان تمایل دارند تا در زمان دلتنگی درباره مشکلات خود صحبت کرده و احساس همدردی از فرد مورد علاقه خود دریافت کنند.

آنها در بیشتر موارد به دنبال شنیدن این جمله هستند:«نگران نباش، همه چیز را درست می کنم.»

هنگامی که فرد مورد علاقه اتان صحبت می کند به فکر راه حل یا پایان دادن به مکالمه نباشید، بلکه به او اجازه دهید تا مشکلی که ذهنش را آزار می دهد را بگوید تا با یکدیگر حل کنید.

گمان نکنید که همیشه باید با یک جمله دندان شکن به حرف های همسرتان پاسخ دهید. گاهی تنها کافی است شنونده خوبی باشید و به او اطمینان دهید که درکش می کنید.

 شنونده بودن

داشتن اعتماد به نفس

اعتماد به نفس یکی از نشانه های مهم برای جذابیت مردان است که اغلب مورد توجه خانمها می باشد. برای جلب توجه همسرتان با اعتماد به نفس با او رفتار کنید.

سر و سامان دادن به زندگی

حتما نیازی نیست که در شغل خود نفر اول باشید، اما تلاش شما برای دستیابی به اهداف بزرگتر می تواند باعث جلب توجه همسرتان می شود، چرا که زندگی با فردی که به بطور مستمر برای بهتر شدن تلاش میکند بهترین اتفاق برای یک زن است. مردی که نسبت به کار و اهدافش در زندگی اشتیاق داشته باشد همیشه مورد توجه همسرش است. 

عاشق کردن زن زندگی تان؛ همسرتان را عاشق تر کنید

4.736
این مطلب مفید بود ؟342
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/م.ح/ف
وبگردی