سشوار

خرید سشوار
سشوار وسیله ای بسیار کاربردی برای خشک کردن موها می باشد که باید نکات مهمی را در خرید یک سشوار مناسب با توجه به نیاز و نوع موهای خود انتخاب کنید.
کاربرد سشوار

کاربرد های جالب سشوار در خانه داری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر فکر می کنید که سشوار تنها یک ابزار مخصوص برای استفاده در آرایشگاههاست بهتر است موارد کاربرد سشوار در خانه داری و ... را بدانید.
اشتباهات سشوار

هیچ وقت موهاتونو اینطوری سشوار نکشید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از خانم ها و آقایان برای آراستگی موهای خود از سشوار استفاده می کنند، اما دانستن نحوه صحیح استفاده از سشوار به شما در زیباتر شدن موهایتان کمک می کند.
روش های فر کردن مو

آموزش کرلی مو به چند روش ساده در منزل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای رفتن به میهمانی یا برای تغییر در حالت چهره میتوانید موهای خود را تغییر دهید؛ یکی ازگزینه های تغییر مو کرلی کردن است که زیبایی خاصی به چهره شما میبخشد.
ریزش مو

8 راهکار برای کمتر شدن آسیب های ناشی از براشینگ مو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای کاهش این آسیب دیدگی و داشتن موهایی سالم و درخشان راهکارهایی وجود دارد که در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد.
عوارض سشوار

عوارض سشوار کشیدن مو چیست؟ + استفاده صحیح از سشوار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب افراد به طور مداوم از سشوار استفاده می کنند، اما بهتر است این موضوع را بدانید که سشوار کشیدن بیش از حد مو ها می تواند عوارض جدی را به همراه داشته باشد.
کاهش شنوایی

کاهش شنوایی با سشوار کشیدن و فشار خون بالا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاهش شنوایی تاثیر مستقیم بر کیفیت زندگی افراد می گذارد. توانایی شما در ارتباط با دیگران را محدود میسازد، موجب ایجاد سوء تفاهم و گوشه گیری در شما میشود و مانع شنیدن اصواتی میشود که به زندگی شما معنا و لذت می دهند.
افزایش مقاومت مو

برای افزایش مقاومت مو در برابر سشوار اسپری بسازید +روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از سشوار و اتو مو به عنوان ابزار آرایشی به طبع موجب ضعیف و شکنندگی موها می شود ، برای جلوگیری از این مشکل و افزایش مقاومت مو می توانید در خانه نوعی اسپری تقویت کننده آماده کنید.
سشوار

اولین سشوار دنیا با جثه ای بسیار بزرگ + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در این بخش نگاهی به قدیمی ترین سشوار دنیا می اندازیم که در سال 1920 بسته به زمان و شرایط خاص با سایز و شکلی متفاوت ساخته شده است.
چطور سشوار بکشیم

چطور سشوار بکشیم تا موها وز نشوند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چطور سشوار بکشیم تا موهایمان وز و بد حالت نشوند؟ این سوالی ایت که حتما برایتان بارها پیش آمده باشد پس بهتر است برای رسیدن به پاسخ و دانستن نحوه صحیح سشوار کشیدن موها این بخش را دنبال کنید.
مضرات سشوار برای مو

مضرات سشوار کشیدن برای مو و مغز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مضرات سشوار کشیدن مو می تواند جدی تر از آنچه باشدکه فکر می کنید. امواج الکترو مغناطیسی که از ضعیف ترین سشوارها ساطع می شود حتی از قوی ترین گوشی های موبایل خطرناک تر است.
طرز صحیح سشوار کشیدن

طرز صحیح سشوار کشیدن مو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طرز صحیح سشوار کشیدن مو در خانه برای آنکه بتواندی بدون کمک کس دیگری موهایتان را لخت و زیبا کنید شامل 8 مرحله می شود که از شستشو تا خشک کردن مو می باشد.
سشوار

این بخش بدن را حتما سشوار کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از سشوار برای خشک کردن و حالت دادن به موها تنها استفاده آن نیست بلکه قسمتی از بدن وجود دارد که با سشوار شدن می تواند از برخی مشکلات به دور باشد.
سشوار کشیدن مو

نحوه سشوار کشیدن موهای بد حالت

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سشوار کشیدن موهای بدحالت را می توانید در نمناک مشاهده نمایید.