زنان شاغل

زنان شاغل
زنان شاغلی که در منزل کار می کنند دچار تداخل بین کارهای خانه و کار خود می شوند اما با یک برنامه ریزی مناسب می توانند به همه کارهای خود برسند.
خانه داری زن شاغل

زنان شاغل چگونه راحت خانه داری کنند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از مادران شاغل نسبت به سایر همکاران موفق ترند زیرا آنها همسران فوق العاده، مادران شگفت انگیز و کارمندان بی نقصی هستند اما رمز کار این زنان شاغل در چیست؟
زنان باردار

همه زنان باردار شاغل، اینو بخونن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
به طور کلی زنان باردار در دوران بارداری باید از خود مراقبت کنند اما زنان باردار شاغل کمی بیشتر باید مراقب خود باشند و نکاتی را رعایت کنند.
ایجاد تعادل بین کار و زندگی

روش ایجاد تعادل بین کار و زندگی خانم ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاها به میزانی کار برای هر یک از ما اهمیت پیدا می کند که شاید از خانواده خود دور شویم که با برخی راهکارهای ایجاد تعادل بین کار و زندگی قابل بهبود است.
کار در منزل خانم ها

کار در منزل برای خانم ها با در آمد بالا

زمان مطالعه : 12 دقیقه
اغلب خانم های خانه دار به کار کردن و کسب درآمد علاقه مند هستند می توانند این کارها را در منزل انجام دهند و برای خود شغل و درآمدی داشته باشند.
زنان باردار شاغل

آنچه زنان باردار شاغل باید در 3 ماهه آخر حتما رعایت کنند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مهم ترین چیز برای زنان باردار شاغل یک غذای با کیفیت است در ماه های آخر به علت تغییرات هورمونی دچار استرس زیادی می شوند و مشکلاتی مثل عدم تمرکز و فراموشی دارند.
زنان باردار شاغل

آنچه زنان شاغل باردار برای سلامت و ایمنی خود باید رعایت کنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از زنان در دوران بارداری خود هم مشغول به کار کردن هستند و شاغل می باشند اما باید از نکات مهم درباره کار کردن در در دوران بارداری اطلاع کافی داشته باشند.
زن شاغل

چرا زنان دوست دارند بیرون از منزل کار کنند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تمایل زنان به کار در بیرون از منزل مسلما وقت و انرژی بسیاری را از وی می گیرد و لذا طبیعی است که چنین زنانی با خستگی روانی و جسمی بیشتری(نسبت به زن خانه دار) همراه باشند.
کفش های پاشنه بلند

عوارض پوشیدن کفش های پاشنه بلند برای زنان شاغل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
درست است که کفش های پاشنه بلند زیبایی خاصی به پا و اندام می بخشند؛ ولی در عین حال می توانند به قسمت های مهم پا مانند غوزک و مچ آسیب های همیشگی وارد کنند.
زنان شاغل

زنان شاغل چگونه زندگی خود را مدیریت کنند؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر شما زنی شاغل و صاحب فرزند هستید، احتمالا همیشه سرتان شلوغ است. با این حال دستیابی به یک زندگی تمام و کمال امکان پذیر است. شما می توانید بدون اینکه از خواب خود بزنید، زندگی خانوادگی رضایت بخش و شغلی عالی داشته باشید.
زن شاغل

ازدواج با زن شاغل بهتر است یا خانه دار ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اینکه زن شاغل بهتر است یا خانه دار موضوعی است که امروز به آن میپردازیم, در این مطلب با مزایا و معایب شاغل بودن خانم ها آشنا میشوید.
زنان باردار شاغل

حرفهای درگوشی با زنان باردار شاغل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانمی که بعد از مدتها چالش و تلاش شروع به کار کرده است با قدم گذاشتن در دوران حاملگی باید سیاست های کاری و نکات مراقبت از سلامتی خاص زنان باردار شاغل را بداند تا در عین سلامتی شغل خود را حفظ کند.
خوردن نهار

بهترین زمان خوردن نهار برای زنان شاغل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
متاسفانه برخی از زنان و مادران زمان مناسب خوردن نهار را رعایت نمی کنند غافل از اینکه خوردن این وعده غذایی یکی از بخش های اصلی در توصیه های پزشکی در اسلام و علم تغذیه ای طب سنتی را به خود اختصاص داده.
زنان شاغل

زنان شاغل و همسرداری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زنان شاغل موجب نگرانی مردانشان هستند! چرا؟ آنها فکر میکنند که نون آور که دوتا شد زندگی یا شور می شه یا بی نمک. اینجاست که خانم های شاغل باید بدانند چطور رابطه ی خود با همسرانشان را حفظ کنند تا... .
شرایط و قانون کار زنان

جزئیات قانون کار زنان در مشاغل مختلف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قوانین و شرایط فعالیت زنان در مشاغل مختلف به همراه جزئیات و روش های بازنشستگی در قانون اساسی و قانون کار کاملا مشخص است.این قوانین به منظور حمایت از کار و حقوق اجتماعی زنان در نظر گرفته شده است.
صفحه 1 از 2